Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Dis is dzouk BRE... Na stranu sto je Blake imao Vintage partiju i ostvario (verovatno, nisam pratio) prvi DD u sezoni, nego ovaj izvodi Brown-a na 5min do kraja i ponovo ostaje na 9sk...

 

I koji sam moj dropovao Delija kada sutra ima utakmicu :wink2:

 

O , I da,Javi se p#€@€@ pip piiiiip@Miskooo:classic_biggrin:  :classic_tongue:

 

Link to comment
Share on other sites

Sta kazete za partije Enesa u poslednje vreme momci ? Da li je jedan borin ALex Len bio ponuda koja se ne odbija ? Polako mu se podize minutaza i polako dolazi do svojih 25min i sirotinjskog dabl-dabla. Danas 14+9 uz 7/10 iz igre, 6 ofenzivnih od toga, 3ass, 2stl & 2blk za 21min. Sasvim fino. 

 

  

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/27/2019 at 4:48 AM, uini said:

 

a inače sam kukao 

 

Ne ove sezone, naravno. Za ranije pričam. Na svaki DTD kad igraš protiv mene je išlo Sivi TićuTM na temi, a meni po 2-3 igrača bila out. :lol_2:

 

Nego, nije me bilo ovih dana, ne znam odakle da krenem.

 

Kakva je ono zajebavancija sa prvom utakmicom u 10 juče?

Ulogovah se na fantasy i vidim da neko već igra, pred kraj 1/4. Samo sam se okrenuo i zaspao momentalno, probudio se ujutru pred kraj GSW - Finiks.

A hteo sam još juče 2, ako ne i 3 izmene da napravim.

I večeras umalo da zakasnim, nego srećom do kladionice svratih, pa videh da ima u 11 nešto, te zgrabih prvog igrača sa spiska, koji će dobijati barem neke minute.

 

Kad smo već kod toga, ovo ti je prilika da me pobediš i ko zna kada će sledeća. 😁

Baš sam se neodgovorno ponašao u poslednje vreme, ali naročito ove sedmice.

Evo ovo je veċ 3. ili 4. uzastopna gde ili zaboravim igrača na klupi ili izmenu da izvršim.

A u proseku vučem non-stop 2 neaktivna igrača cele sezone ( i to da ne računam ova 2 na IR), još me ove sedmice uhvatila DTD groznica, a malog Lonnie-ja više nema smisla čekati, jer em ne dobija ni minuta više (sem ako je teški blowout), em ovi njegovi ko z'inat se provlače i izdobijaše gomilu nekih produžetaka i nezivesnih mečeva, pa će se verovatno držati u playoff zoni do samog kraja. 🙅 

A bogami i Monk i Bamba su ozbiljni kandidati za drop, jedva da igraju. 😔

 

Mada, iskren da budem, pojma nemam kako i pored svega ovoga vodim.

A ti da se zahvališ fantasy bogovima što ti se Luka vratio daleko pre očekivanog, jer je ovo bila sedmica gde si ozbiljan kandidat za 12-0 bio. 😝

Još su ovi tvoji svaki DD koji su napravili, na jedvite jade izvukli (bukvalno sve sa desetkama, neki i u OT, neki u samim završnicama mečeva).

A meni Tristać 2 bez DD, juče Collins ostade na poen do istog, :krstipd4: itd.

 

Sve u svemu, rekao bih da se večeras odlučuje duel, ali imam osećaj da dobijaš, jer ćeš DD skoro sigurno okrenuti (jer kad gos je bilo neizvesno, nekako sam uspeo da izgubim tu kategoriju, a kad dobijem, to bude po 5 razlike), biće i jedan TD Luke sasvim sigurno, i ostaje da preokreneš ili % neke ili nešto drugo.

Edited by Noćna mora B92 fantazera
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Zvezdinho said:

Koliko Japanac ima srece. 1sk falio Grahamu za TD, Bejnsu 1p za DD, Batleru 1 sk za DD. Al dobro bio bi zadovoljan ovako da se zavrsi s obzirom koliko vise igraca ima Japanac ove nedelje.

 

Bukvalno on i Trip najsrećniji likovi protiv kojih sam igrao ovde.

I FA padavičari počnu da im igraji kao zvezde kad igraju protiv mene. :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Kakva sutetska rapsodija Miskovih i mojih igraca, ako izuzmemo debelog Flopera koji je bas sada nasao da poludi :wink2:

 Da ne zaboravim, dis is dzouk bre, ManimiJu poJen do DD, Babi skok + je izbacen sa utakmice ( verovatno suspMzija ) + ne igra sutra ...

 

I da da ne zaboravim, vol2, duvaj ga @Miskooo  :classic_tongue:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kako se izvlaci Japanac ovo nije normalno, Batler na 1a i 1sk do TD i ode mec u produzetak i ne napabirci tu asistenciju ili skok. Ajzak na 1 skok do DD. Jedina dobra stvar sto sam izbacio Bjelici sa tiketa pao bi za 1p na tiketu, ovako sam izasao doduse posle toga sam dodao Embida pa sam ga izbacio  a lepa bila granica 22,5. Brat D'Andjelo Rasel ispostovao izasao vec u 1.pol dok su sa Hiedom  bile porodjane muke.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/24/2019 at 1:07 AM, Wook said:

Evo Powella nekoj plej of ekipi. Bek sa 49.3 iz igre.

 

Bogami Vuče, pitanje je da li bi pogrešio da si dropovao Oladipo-a umesto njega.

Nakon onih vesti poslednjih, mislim da je sasvim jasno da on neće videti svoju predviđenu minutažu (kao ranije) verovatno do početka NBA playoff-a, a restrikcije će sigurno biti baš rigorozne.

Doduše nije realno ni Powell ovakve % da ima cele sezone, on je uvek bio streaky, čas napravi seriju dobrih mečeva, pa posle krenu nularice.

Videćemo.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...