Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

9 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Nemoj da ga izazivas molim te napisace 97 redova posle.

Ma jok od tada me izbegava kao bivsa samo udara lajkove zvekiju kada se prozivamo zveki i ja.

Mozda je postao samosvestan ko zna.

ahahaha naravno da nije ali mora da se brani ficko ne moze da stigne.

ma kakav pritisak zveki samo fantazi prepucavanja. Bilo bi dosadno bez istih

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, John Dies at the End said:

 

nikakav pokusaj jinx-a( sta god da to znaci) nije bio.

 

 

pokušaj jinxa ti je kada neki random amater pod pritiskom neizvesnog duela bogoradi da je propao.

profi-jinx koji prelazi u višenedeljnu kletvu je kada se tićma i maksimilijan okupe na trgu vlaške magije i naprave mi pogrom: luki zavrnu zglob i bace ga na štake, marcus smartu od kuka preko teške prehlade dođe do infekcije oka, koja zatim PREĐE NA DRUGO OKO i sada mu tim bostonskih vračara skida koprenu da progleda a nadam se da stivens ima spreman par očiju od nekoga sa kraja klupe. e da, wes se tako nešto povredio nakon retke dobre partije i sada verovatno metar dana neče moći da se oleči dok je damion jones ispao iz rotacije hawksa od nekog amatera koji ionako nema pojma. a na sve to nemam mesta na IR za luku.

 

e to je rez profi jinxa.

Edited by uini
  • Like 2
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, threepwood said:

Svi konkurenti za opstanak igraju sa osakacenim favoritima, samo ja naleteo na Zoruletove razgoropadjene na bukkake 

Gde si Tripe? 😘

Ubrajaš li i mene u osakaćene favorite? :59:

 

Šta je bre ovo, dal' mi se čini ili ovaj smajli pokazuje srednjak? 🙊

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Chaos Is Me said:

Dobra iskopina sa FA je Knox. Knicksi dajte dećku da se sigra. 

 

mnogo je glup u odbrani. inace, napadacki, iako ima puno da radi na svemu i svacemu, nije los

uglavnom, ako uspe nesto da uradi (nije da ne radi, mada baby steps napreduje) sa odbranom, ne gine mu 20 mozda i 25min redovno

Link to comment
Share on other sites

Moram da se slozim sa uinijem. Previse je jinxa usmereno ka njegovim igracima, a i generalno se previse jinxuje na ovom topiku. Vreme je da se tome stane na put. To sto je on glavni kandidat za osvanjenje je posledica dobro spremljenog drafta kao i dugogodisnjeg rada. 

 

 

Inace, moram da pohvalim madjiju. Kida covek, 6 veceri za redom ima  igrace u vrhu dejli lidersa i ozbiljno preti uiniju. Prosto je neverovatno kako niko nije primetio kakav su kapacitet za polivanje protivnika njegovi igraci. Posle ovog duela, meni je on ubedljivo glavni kandidat za titulu ove godine.  mmw

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, maXa88 said:

Moram da se slozim sa uinijem. Previse je jinxa usmereno ka njegovim igracima, a i generalno se previse jinxuje na ovom topiku. Vreme je da se tome stane na put. To sto je on glavni kandidat za osvanjenje je posledica dobro spremljenog drafta kao i dugogodisnjeg rada. 

 

 

Inace, moram da pohvalim madjiju. Kida covek, 6 veceri za redom ima  igrace u vrhu dejli lidersa i ozbiljno preti uiniju. Prosto je neverovatno kako niko nije primetio kakav su kapacitet za polivanje protivnika njegovi igraci. Posle ovog duela, meni je on ubedljivo glavni kandidat za titulu ove godine.  mmw

 

Ako ćemo realno, nije uopšte neobično što se tako osećaš, jer u poređenju sa tvojom ekipom, svaka druga je favorit za titulu. :s_d:

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zvezdinho said:

Meni je Debeli favorit za titulu, samo da nadje dobrog centra.

 

Znaš da je odbio od mene Tristaća za Mitch Rob-a, a potom ga dao za Kelly Olynyk-a :lol_2:

Svako malo dođe i traži mi centra, a onda se kao zgražava na ove moje, iako su za sve što on ima superstar nivo. 😎

 

Hvala ti @John Dies at the End za sve one odbijene ponude, stvarno si laf! 😁😂😝

Link to comment
Share on other sites

Opasan duel sa Madjijom, nema sta!

 

  Procenti se lome na bas sitno,  gubimo 4 trojke a blokade su neresene. 7-4-2 za Madjiju, veceras opasno vazno vece... 

 

  Maxa bi voleo da Lebron ne igra jer onda veruje da Obrva moze do TD-a....  We'll see, kad se nacrtam gajbi ~ 2h nocu s posla, pali se fantazi-pregledac i prelece po strimovima po potrebi dok ne pocne LA-Denver.

 

   

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

Meni je Debeli favorit za titulu, samo da nadje dobrog centra.

Nije lepo smejati se tudjoj nesreci i "podjebavati":wink2: 

 

1 hour ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Znaš da je odbio od mene Tristaća za Mitch Rob-a, a potom ga dao za Kelly Olynyk-a :lol_2:

Svako malo dođe i traži mi centra, a onda se kao zgražava na ove moje, iako su za sve što on ima superstar nivo. 😎

 

Hvala ti @John Dies at the End za sve one odbijene ponude, stvarno si laf! 😁😂😝

 

:classic_laugh:

Pazi, iako sam se tek probudio, nadrndan sam i sl, necu biti bezobrazan 😴 vec cu na kulturan nacin napisati ... Ustvari necu napisati :"Ne s#ri Borivoje" 😴

Tristaca + neki krs 😛 si mi nudio za Russ-a, ako se dobro secam, nikada nisi nudio TTa za MRoba

Link to comment
Share on other sites

Badi govnjar je sam vratio fg u borbu, kakva slepcuga je ove nedelje bio.
Vuk ima finu ekipicu jos ovaj Drveni ima fin PO potencijal gotovo ako izduvaju Pistonsi za pravi PO. 
Ali nema on luksuza i vremena da ceka Dipa, za 100g cokoladnih bananica treba da ga pusti.
@uini je 1 favorit ! drzi se bez 3 OUTa muski.
Nego ozbiljno kakva ti je ovo retardirana druzina u NYK da im jebani Lopez lupne 7 banana i da ga napadaju. tupani

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, John Dies at the End said:

Nije lepo smejati se tudjoj nesreci i "podjebavati":wink2: 

 

 

:classic_laugh:

Pazi, iako sam se tek probudio, nadrndan sam i sl, necu biti bezobrazan 😴 vec cu na kulturan nacin napisati ... Ustvari necu napisati :"Ne s#ri Borivoje" 😴

Tristaca + neki krs 😛 si mi nudio za Russ-a, ako se dobro secam, nikada nisi nudio TTa za MRoba

 

Čisto da se vidi da nikad ne lažem, što uvek i dokažem. :classic_sleep:

 

A taj "neki krš" je bio na 2 asistencije do 30-10-10 TD-a u ponedeljak, za koji mi još uvek nije jasno kako nije ostvario, jer je imao 6 ili 7 asistencija već pre kraja 1. poluvremena. 😉

Ili možda i za to treba screenshot da postavljam? 😏

IMG_20191222_160826.png

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...