Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Svi zivi odose u u plus nisam iskoristio i sad moram da cekam Deandjela Rasela i Holideja, postpuno glupo. Nece dobro da se zavrsi. Izadje K.Love, izadje TJ Waren (kad nema Brogdona plus), Ish Smit, Sexton, Lowy-ija nisam igrao jer je juce igrao 40 minuta al izadje i on, Lamarkus izadje u 1/4, Memfis je ekipa koja prima mnogo poena, Batler 19,5.I Tobi Heris izadje. 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Dies at the End said:

Jbg Zveki, nece te... Ja padoh Wendela, 'ebo me on:wink2::classic_biggrin: ( a bas bas bi mi legao kesh za jednu  kvalitetnu turu do Amsterdama :classic_biggrin:

 

'nego Debeli Floper nasao da udje u 4mu pred duel samnom i odmah ce na startu da napravi TD 

 

Zveki mode on:

I to na 24 sec do kraja utakmice, tacno samo meni to moze da se desi"

 

Zveki mod off

 

😄

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, stefan81888 said:

 

Vratio se Melo legenda i odmah pokidao. Poslušao sam te za RHJ-a i evo čovek mi vraća, tnx. 

Melo tupan imao dd u rukama samo gurnuo def skok malom Simonsu, ali bas igra muski verovatno posle Grahama najbolji FA lige.
RHJ je stara ljubav vucine, kada dobije minute on odradi svoje, steta sto ni on ni Ibaka nisu uzeli DD danas(ibaka tupan imao 9 na kraju 3/4).
....
Sto se tice Exuma nemam pojma sto sam ga dignuo, tj znam refleksno sam ga dignuo njemu 8-3-1 najbolja sezona. KJP ce verovatno najvise da profitira uz ova 2 midgeta na bekovskim pozicijama. Ali ne gubim nista da sacekam malo Australijskog Aleksandrova mozda odigrao kao Burks sto je igrao prosle godine za Cavse.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Auuu Japanac pa sto imas ovoliko vise igraca u nedelji od mene. Sreda pravi razliku.

 

Inace.

 

Spoiler

c9fe321328617811.jpg

 

Jeste dobitak, al kad sam video sta je sve poizaslo pluseva, bio sam toliko razocaran kao da nisam izasao. To je bio dan za 50 meleona. Vestbruk plus koji je bio u planu da se igra, Burks plus jer je usao kao starter jer Glen Robinson povredjen, Memfis i SA imaju krsh odbrane pa su Morant,JJJ, lAMARKUS I Derozan izasli, Batler izasao na 5 sekunde do kraja, K.Love, Sexton jer Atlanta prima brdo poena, Ish Smit jedini krshteni plej u Washingtonu, T. Herisa sam izbacio sa tiketa jer  igra Embid on razbi, Brogdon se povredio pa je TJ wARREN izasao bila je smesna granica ali me je jednom samo on zajebao pa nisam smeo, onda Lauri je igrao 40 minuta prethodni dan pa zbog toga nisam igrao samo, on dade 30 poena. Cak je i Jebeni Jokic izasao plus sto ne bi igrao al ne znas kad ce da mu dudne koliko suta ce da uzme, al opet govori da je sve zivo otislo u plus. Jedino gde je moglo da se padne eventualno je Ingram plus ali je bila velika granica na njega, al ja kakav sam sto posto bi onda samo na njega pao.

 

Ne znam , mnogo sam razocaran tesko da ce da se namesti ovakav dan ponovo za 50 meleona.Skenjao sam se bas mnogo. 

 

 

Edited by Zvezdinho
  • Thanks 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Zvezdinho said:

Auuu Japanac pa sto imas ovoliko vise igraca u nedelji od mene. Sreda pravi razliku.

 

Inace.

 

  Reveal hidden contents

c9fe321328617811.jpg

 

Jeste dobitak, al kad sam video sta je sve poizaslo pluseva, bio sam toliko razocaran kao da nisam izasao. To je bio dan za 50 meleona. Vestbruk plus koji je bio u planu da se igra, Burks plus jer je usao kao starter jer Glen Robinson povredjen, Memfis i SA imaju krsh odbrane pa su Morant,JJJ, lAMARKUS I Derozan izasli, Batler izasao na 5 sekunde do kraja, K.Love, Sexton jer Atlanta prima brdo poena, Ish Smit jedini krshteni plej u Washingtonu, T. Herisa sam izbacio sa tiketa jer  igra Embid on razbi, Brogdon se povredio pa je TJ wARREN izasao bila je smesna granica ali me je jednom samo on zajebao pa nisam smeo, onda Lauri je igrao 40 minuta prethodni dan pa zbog toga nisam igrao samo, on dade 30 poena. Cak je i Jebeni Jokic izasao plus sto ne bi igrao al ne znas kad ce da mu dudne koliko suta ce da uzme, al opet govori da je sve zivo otislo u plus. Jedino gde je moglo da se padne eventualno je Ingram plus ali je bila velika granica na njega, al ja kakav sam sto posto bi onda samo na njega pao.

 

Ne znam , mnogo sam razocaran tesko da ce da se namesti ovakav dan ponovo za 50 meleona.Skenjao sam se bas mnogo. 

 

 

Zato sto iz Sarlota samo trenera nemas u ekipi. Sta sad ja trebam, da kazem ne igra mi KAT, joj, uh, pomagajte drugovi. 

 

Kad prestanes da budes kmecalica, mozemo da merimo patke ovde. Do tada sam na silent. 

 

Bolje da sam sa Maticem igrao jos jednom, on se kurci iako zna da nikad finale nece videti, a kamoli nesto osvojiti. 

Edited by Itachi Uchiha
  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Dobra drva Kapela-Gober. Skokove necu uzeti. Mirise ovde na 6-6-1. Najveca borba ce se voditi sa procentima. Moji znaju da se raspadnu sa bacanjima, dok iz igre znaju veoma dobro da podignu. 

 

Buker ocajan sinoc, bencovali mi Hejza. Fejvors mora biti trejdovan, ne vidim njegovu svrhu u buducnosti... 

 

 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Zvezdinho said:

Japanac Matic se ne kurchi, u stvari kurchi se 3 nedelje pre duela  a kad dodje duel kao neka strina i manji od makovog zrna i ako ima prvog pika na draftu. 

I opet te  dobije😕 a mogao si da imas Doncica koji je najbolji. Ali ne umes kao sto imas problema sa citanjem pa nisi uzeo trea.

Nego posto zvekija i dalje boli poraz neka neka, jel ima neki trejd mora da se otvori mesto za Exuma, zeljan sam i da preplatim 2 za 1

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

Jedan lagani DD (12+11) Enesa za 18min i to uz pristojnih 5/10 iz igre. Eto zasto nisam dozvolio da ga prodam za trice i Kucine, javili su se neki de lesinare ali nisam hteo ni da saslusam ponude da se ne iznerviram. Maxa  je od Borde dobio ponudu Len za Enesa i odmah mi je rekao da sam u pravu i da nije trebao ni da ulazi u komunikaciju sa njim.

 

  Pored Holideja (prosla tekma 19p+10ass) dobili smo jos jednog DD igraca sa fri edzensija -> Karijev zetko Demion Li laganih 17+11 za poluvreme : )  uz 9/9 sa penala

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, uini said:

@Noćna mora B92 fantazera

 

ali gde izvuče hobotnicu tj inspektora (?)

smejem se svaki put kad uđem da čekiram duel

 

Sijeda kosa, a izgleda k'o mlad. :lala2:

 

Nego drago mi je da ti se vraća šjor Lujo. 😊 Sad nećeš moći da kukaš i nalaziš izgovore kad te opet ispeglam. 😁😂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

 

Sto je sralo onog Brunosna ili kako se zove, sralo ga je i to protiv mene.

 

Jalen... Yup, bas je bilo tesko pogoditi da nece igrati 30+ min posle Lukine povrede kao jedini zdravi pg... Za drugu se i Wright oporavio. Bad sam se iznenadio da ga niko nije pokupio 😴

 

Mene sralo, dok je sasvim normalno da Dieng sutira trojke kao Rey Allen u prime-u, a onaj iz LAL 8/8 ft :wink2:

 

Ali dobro, niko mi nije kriv sto sam vratio tupsona iz NYK i prepustio ti pobedu i par CAT 😴

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...