Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

5 minutes ago, Wook said:

Matić srećković, ode mi pola tima u dva dana, Dipa i Bledsoa ne računam. Izgledalo je da će biti neizvestan duel...

Jedan od razloga sto sam dignuo wala i spickao 4 izmena danas.
Ali ako me memorija ne vara bas si ti srao sto kukam za 4 dtd protiv Zorexa i vidi cuda bas ti dobijes isto 4 dtd protiv mene i to bas iste pozicije.

@nbkVredi im karte ili $$$, (http://www.espn.com/nba/attendance) a karte su im i za nase standarde jeftine (https://www.espn.com/nba/team/schedule/_/name/wsh).
A povratak glavne zvezde (ili 2 posle Beala) ce sigurno barem malo da podigne posetu i hajp za klub, pogotovo ako se bore za PO.

Link to comment
Share on other sites

Kakav crni Milvoki i PO.

Secam se da su bas dobro namucili prosle sezone sa jednim Detroitom, jos im je Grifin bio povredjen... Dodatno su ove sezone znacajno oslabljeni odlaskom Brogdona. 

 

Ovaj potencijalni tim Vasingtona bi imao dosta vise oruzja. Dodati i da su Vol i Bil pravi fajteri i da se ne predaju tek tako. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Drakaris said:

Kakav crni Milvoki i PO.

Secam se da su bas dobro namucili prosle sezone sa jednim Detroitom, jos im je Grifin bio povredjen... Dodatno su ove sezone znacajno oslabljeni odlaskom Brogdona. 

 

Ovaj potencijalni tim Vasingtona bi imao dosta vise oruzja. Dodati i da su Vol i Bil pravi fajteri i da se ne predaju tek tako. 

eIZJ6ov.jpg

 

Za ovakve upise ovaj iščuđavajući smajli jednostavno nije dovoljan da iskaže čuđenje i 1 nevericu oko svega izrečenog.

Zato se mora izvršiti pritisak na @MetalHead da ga zameni mojim avatarom ili jednom od njegovih modifikacija (imam ih sve u kolekciji, to neće predstavljati problem :s_d:).

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zvezdinho said:

 

giphy.gif

 

Bas me interesuje dal ce ovi strucnjaci ispred mene da iskoriste vejver.

 

Jak sam ja dovoljno unutra, ali ko je ovo jebeno očekivao.

Doduše, ne verujem da će previše dobijati minuta na 4, verovatno sve na 5, iza Ibake.

RHJ je bio dobar dok nije bilo Ibake, verovatno će on startovati na 4.

Ipak je zelen ovaj mali za ozbiljne minute.

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Zvezdinho said:

Tesi se:lol_2:

 

Ma nije to game changer, da sad prolivam suze kao ti, za svakog naizgled DD potencijala. 😁

Nek' se za početak vrati Kyrie, i onaj drogaš masni da dočeka čitav kraj suspenzije, ionako bi mi gužva opasna bila. 😊

 

 

Ali koliko ja nemam sreće sa ovim vestima, to je jebeno neverovatno.

Isto ovako mi se desilo pretprošle sezone, kad sam dropovao Montrezl-a tipa minut pre objave DAJ trejda. :frusty:

Kakvi su to jebeni moroni iz Toronta, da oni čekaju u ovo vreme to da objave.

I odakle se sad odjednom pojavila ta povreda Siakam-a, to je tek pitanje.

Ovo sve malo smrdi, možda su se dozvali pameti, pa rešili da spuste papučicu sa gasa, da im ne ostane prazan roster za playoff.

 

A nešto mi stvarno govori da će spucavanje waiver-a na malca biti opasan zajeb ovof puta, mada meni je mogao opasno poslužiti kao trade chip, kod likova kao što si ti. 😁😂😂

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

Naterali ste me da se probudim i vidim sta ste se toliko raspisali :wink2:

 

I da vidim da li je Zveki nastavio sa "zalopojkama"... Jbt, al te usralo sa mucenim Diengom i Peskom 

 

edit: dobro je BoraBoro, ukapirali smo i posle prvog posta :classic_tongue:

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John Dies at the End said:

Naterali ste me da se probudim i vidim sta ste se toliko raspisali :wink2:

 

I da vidim da li je Zveki nastavio sa "zalopojkama"... Jbt, al te usralo sa mucenim Diengom i Peskom 

 

edit: dobro je BoraBoro, ukapirali smo i posle prvog posta :classic_tongue:

Ovo je izjava za koju bih prvo morao da vidim i čujem dokaze pa da poverujem, jer do sada to uglavnom nije bio slučaj. :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zvezdinho said:

Opet lupetas pa cu po 7 put morati da obrisem PM konverzaciju:lol_2:

 

Ne igraj se suživotom! 😁

 

A i Danny boi našao večeras da prokine sa trojkama, kad mi ovaj blowout odgovara samo tako za tiket.

Iskuliraj bratac, biće vremena da ih cepaš, a večeras daddy needs a new pair of shoes. :lala2:

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

:lol_2: (Bora i gilje, to bih voleo da vidim :P)

 

Parker  dokazuje tko je najbolji PF u raspaloj Atlanti... I ne brinem previse, drogos ce ionako na C vecinu minuta 😴

 

I da mu ESPN vrati jedan off reb

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Ne igraj se suživotom! 😁

 

A i Danny boi našao večeras da prokine sa trojkama, kad mi ovaj blowout odgovara samo tako za tiket.

Iskuliraj bratac, biće vremena da ih cepaš, a večeras daddy needs a new pair of shoes. :lala2:

 

6 trojki, a nije ni pola 3/4! :classic_ninja:

Ovoliko nije imao na 3 vezane utakmice ove sezone, ako ne računamo onaj rafal sa opening night. 

 

Aneurizmu ću ja zakačiti ove godine, ako se ovako nastavi.

Malo zbog ovoga, a mnogo više zbog kladionice. 😬

Ni ranijih godina me nije htelo, alo ovo što se dešava u ova prva 2 meseca je do sa neviđena bolesna boleština. 😯😵😵

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Jedan od razloga sto sam dignuo wala i spickao 4 izmena danas.
Ali ako me memorija ne vara bas si ti srao sto kukam za 4 dtd protiv Zorexa i vidi cuda bas ti dobijes isto 4 dtd protiv mene i to bas iste pozicije.

@nbkVredi im karte ili $$$, (http://www.espn.com/nba/attendance) a karte su im i za nase standarde jeftine (https://www.espn.com/nba/team/schedule/_/name/wsh).
A povratak glavne zvezde (ili 2 posle Beala) ce sigurno barem malo da podigne posetu i hajp za klub, pogotovo ako se bore za PO.

 

mislis da ce rizikovati desetine miliona dolara za par stotina hiljada ove sezone?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  

2 minutes ago, gggggggg said:

 

mislis da ce rizikovati desetine miliona dolara za par stotina hiljada ove sezone?

Pa ne rizikuju ooni nista, ne vracaju oni njega pre vremena kao sto Brooks kaze organski ide. Nije se on povredio u Junu kao sto je Duranta pa da rizikuju prebrzim vracanjem.  Mislim tom logikom mogu i sledece godine da ga ne puste da ne bi izgubili stotine miliona ako se slucajno opet povredi.
Jedini upitnik je tenkovanje da li ce da se bore za top5 poziciju na lutriji ili jok. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...