Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Neka ga Karter nekome kome trebaju 3 danas; Bell lupnuo bananu dovoljno od njega juce.
Kada ono RHJ slobodan kako da ne uzmem coveka a Gasol je muerto na par nedelja, prezivecu bez Kartera danas.
Ali ovaj mladic moze da bude novi Mel00, ne moze ovo rovit covek, ajmo sise do februara neka pocne da se gura polako, tako se i mocni BUgi vratio posle 12 meseca, jos Brooks teasuje povratak molim lepo.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Jok dignuo ga Bora jos sinoc dok sam ja posteno spavao. Ali niko nije dignuo RHJ ceo dan molim lepo hvala gospodi.
Mozete gospodo i Davisa da dignete evo besplatni saveti, imaju celog Lowryja za sutra.

 

Matiću, iste igrače dižemo, pomisliće neko da si mi coowner. 😄

 

Roto:

 

Wall tore his Achilles while rehabbing a heel injury in January but has made steady progress. His latest step was playing 1-on-1 against some of their assistant coaches. "It’s not like we’re shutting him down and focusing on the 2020/2021 season", coach Brooks said. "It’s going to happen organically",Brooks added. "He’s getting after every workout." We're taking this with a heavy grain of salt but it's something to keep in mind when the All-Star break rolls around for fantasy owners with an open I.R. slot.

https://twitter.com/CandaceDBuckner/status/1207428613349482498

 

Nek čeka na IR, ko zna. 

Edited by stefan81888
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 

4 minutes ago, stefan81888 said:

 

Matiću, iste igrače dižemo, pomisliće neko da si mi coowner. 😄

 

Roto:

 

Wall tore his Achilles while rehabbing a heel injury in January but has made steady progress. His latest step was playing 1-on-1 against some of their assistant coaches. "It’s not like we’re shutting him down and focusing on the 2020/2021 season", coach Brooks said. "It’s going to happen organically",Brooks added. "He’s getting after every workout." We're taking this with a heavy grain of salt but it's something to keep in mind when the All-Star break rolls around for fantasy owners with an open I.R. slot.

https://twitter.com/CandaceDBuckner/status/1207428613349482498

 

Nek čeka na IR, ko zna. 

Ja sam ti, ti si ja =/ 
Od Mel00a smo napravili stocks zver; dok su neki najavljivali sut kartu do nove godine;
Wall je zdrav (ne moze ono rovit da uradi covek), sada da li je mentalno spreman,? da li ce WIz jako da tenkuju?; koliko mu fali match sharpnessa?
Za nas dobra stvar je 1)da nemaju prospekta na pg vec 2 bagava veterana pa nema bitnih prepreka za razvoj igraca
2) da on vec nedeljama "trenira" pred meceve 

 

Plus ono gore kucanje; 
Neka stoji na IR bukvalno nista ne gubimo a mozemo top50 zver; ili makar dosta AST i TO da dobijemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Pa sta ce ti kada imas 2  na IR; Za Walla samo zdravlje trazim, ajmo bagro ima uzasan ugovor neka barem igra da digne nepostojecu vrednost.
Low risk high reward ako igra:capone:; ako ne jbg 1 partija Kartera manje :classic_dry:

 

cek ti ocekujes da wall zaigra ove sezone?

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, gggggggg said:

 

cek ti ocekujes da wall zaigra ove sezone?

3 utakmice su iza Orlanda, zdrav je i prognoza je bila godinu dana znaci tacno feb.
Sto treba da razvijaju Ish Smitha i ITa?kvalitetni prospekti.
Ne ocekujem ali se nadam, i sa ovim povredama imaju bolji skor od 5/6 ekipa nece moci da ih stignu nikako jedino i Beala da ugase.

Link to comment
Share on other sites

 

8 minutes ago, gggggggg said:

jedino da se vrati kao george da odigra nekoliko utakmica na 25%, da oseti teren™ i to je to. nema sanse da ga vracaju inace. 

i durant je vec pre sezone sutirao i sve i nema nikakve sumnje da nece igrati citavu sezonu.

Ovaj kuca😂i  to fino.
 Durant se sjebao juna  ovaj januara/februara to su 4 meseca razlike. I jos Durant nije negativan ugovor kao ovaj, + liga odbila injury expection pa ni tu ne gube nista igrao ovaj ili ne.
Ako budu na toj nicijoj zemlji sto se tice draft lutrije, naravno da im je bitnije da se  Wall polako uvede za sledecu sezonu nego da IT/Ish puni stats za novi ugovor.
Ako Wall moze da im sjebe lutriju nema razloga da igra.
Mislim Brooks je pre neki dan ovo rekao:
“It’s not like we’re shutting him down and focusing on the 2020-21 season."

"It’s going to happen organically. What I like what he’s doing, he’s getting after every workout.” Brooks says he's playing asst coaches 1 on 1
Znaci kao sto rekoh nada zivi, ne ocekujem nista ali se nadam. Kao i od Mela, nisam ocekivao bog zna sta pa evo jebe i to kvalitetno pogotovo kod stlsa.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

 

Ovaj kuca😂i  to fino.
 Durant se sjebao juna  ovaj januara/februara to su 4 meseca razlike. I jos Durant nije negativan ugovor kao ovaj, + liga odbila injury expection pa ni tu ne gube nista igrao ovaj ili ne.
Ako budu na toj nicijoj zemlji sto se tice draft lutrije, naravno da im je bitnije da se  Wall polako uvede za sledecu sezonu nego da IT/Ish puni stats za novi ugovor.
Ako Wall moze da im sjebe lutriju nema razloga da igra.
Mislim Brooks je pre neki dan ovo rekao:
“It’s not like we’re shutting him down and focusing on the 2020-21 season."

"It’s going to happen organically. What I like what he’s doing, he’s getting after every workout.” Brooks says he's playing asst coaches 1 on 1
Znaci kao sto rekoh nada zivi, ne ocekujem nista ali se nadam. Kao i od Mela, nisam ocekivao bog zna sta pa evo jebe i to kvalitetno pogotovo kod stlsa.

 

pa bas zato sto je toliko negativan ugovor i nece ga pozurivati da se vrati pa ako bi se opet povredio sjebali bi i sledecu sezonu, ovako krecu od nule u oktobru i napadaju redovno playoff sa jos jacom ekipom.

sad kad bi se vratio u februaru/martu i da budu osmi sta ce im to vredeti? nista, dobice cetiri metle od milwaukeeja i to je to. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...