Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

O cemu ti pricas.Ja imam otvorene ponude za A ligu od vise timova, plus najbolji PO skor ikada nakon Haosa .

 

Nemoj da me nerviras da dodjem u tu tvoju kladionicu i zatvorim je sa 3 dobitka od po 5 meleona:classic_cool:

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tvoja fransiza je u B ligi, koju igras neko vreme, ja igram vec 6 godina elitno takmicenje i jednom sam ostao bez plejofa, odigrao finale i nekoliko cetvrtfinala. U medjuvremenu sa tobom i Wookom uzeo titulu, dok ti sad ides da budes Varnado Wooku, kako si me zvao. Na niske si grane spao Zveki, a fantazi svet je nekad drhtao pred tvojim iskopinama.

 

 PS.  Mozes da udjes u kladionicu samo s cevapima.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, delgado said:

Tvoja fransiza je u B ligi, koju igras neko vreme, ja igram vec 6 godina elitno takmicenje i jednom sam ostao bez plejofa, odigrao finale i nekoliko cetvrtfinala. U medjuvremenu sa tobom i Wookom uzeo titulu, dok ti sad ides da budes Varnado Wooku, kako si me zvao. Na niske si grane spao Zveki, a fantazi svet je nekad drhtao pred tvojim iskopinama.

 

 PS.  Mozes da udjes u kladionicu samo s cevapima.

Kakav Varnado, Zveki dolazi kao Davis u LAL kod Brona : )

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, djole said:

Voleo bih da A liga spreči tu mahinaciju, pa da nakon ove sezone Zveki mora iz C.

 

Kakva mahinacija ako uskocim kod nekog u A, ne vodim tim iz B lige. Delgado je u toku jedne sezone promenio 3 tima pa nista.

 

Jao Delgado sta si doziveo da se jedan Gaga sprda sa tvojim uspesima:smiley64:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Kakva mahinacija ako uskocim kod nekog u A, ne vodim tim iz B lige. Delgado je u toku jedne sezone promenio 3 tima pa nista.

 

 

Pa ja koliko sam shvatio, vi ste hteli da odradite tu neku foru da ti Wook prepusti franšizu nakon ove sezone, jer on kao neće više da igra.

 

Svejedno, ti bi pristao da budeš samo pomoćnik? E moj Zveki ccc

Edited by djole
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, djole said:

 

Pa ja koliko sam shvatio, vi ste hteli da odradite tu neku foru da ti Wook prepusti franšizu nakon ove sezone, jer on kao neće više da igra.

 

Svejedno, ti bi pristao da budeš samo pomoćnik? E moj Zveki ccc

 

Ne pecaš se valjda na wookove fore, on nekom nešto da prepusti hahahah i da kao ne igra hahahha

 

   Gagatare, srećno u c ligi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Bobby Axelrod said:

Hvala prilepak,takodje

 

 Ovde ces mozda i moci da opstanes, posto znaces igrace za vise rundi, tako da tvoja baza od 50 nba igraca moze da prodje.

 

 A da, ovde nema ispadanja, i kad budes zadnji, ti si osnovao ovu ligu. Pametan potez, na vreme si shvatio svoje fantazi-kvalitete.

 

  Al dobar si decko, gotivim ja tebe. 

 

 

 EDIT : Ne zove @Wook dzabe Zvekija u pomoc, sad kad ne moze da radi trejd mahinacije sa Gagom, treba mu pojacanje. Gagino ispadanje automaCki smanjuje Vucinine sanse za trofej. Mada, uvek se nadje neki novajlija, kapiram da ce zajebati grofa 1/1 u prvih mesec dana lige

Edited by delgado
dopuna
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...