Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Ono sto je sigurno je da obojica nece imati bas toliko puno asistencija. Vestbruk bez TD-a i asista je bas dosta slabiji igrac za fantazi, sto naravno ne iskljucuje mogucnost da ponekad napravi TD. Osim toga, kao sto rece, nece imati bas uvek ni veliki broj skokova, samim tim i DD nije toliko siguran, znaci, neki nivo Simonsa. Ne znam da li bih ga izabrao u TOP10. 

Harden svakako TOP5. 

Link to comment
Share on other sites

Pa nisam siguran da nece imati toliko asistencija,  Cp3 je imao 8.2 ast prosle godine.
A i skokovi su nepoznanica, Hjuston ce verovatno igrati
Harden-Russ-Gordon-Tucker-Kapela, ako zapinje mocice opet da bude blizu tog TDA, gordona i hardenu puca za defreb.
Nece imati TD na nivou sezone ali bice  tu oko TD, pik 1 runde, oko 10 pika +/- 3 pika. Ja sam uzeo Bena sa 7 pikom prosle godine mislim da ce i Rasel biti tu negde, a nece da ga sjebu u toku sezone sa 2 trejda kao sto su Bena prosle godine.

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

Kod mene u datom trenutku lista je ovakva:
1.Janis 
2. Kat, hodajuci DD sa 20 poena, koja blk i trojka, plus igra svaku utakmicu osim kada je imao onu saobracajku...
3)Jokic-tu oko Td ali za razliku od ove 2 ima utakmice kada mu se digne kurac i nece da igra da 5/6 poena 10 reb i 5/6 ast
4/5 Harden i Davis, Davisu je upitnik, mnogo je staklen a Hardenu nova bromansa sa Russom.
 

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Smo se dogovorili da ti otkupim tim za kilo cvaraka i picu u La Terni :classic_biggrin:

 

Moze cvraci, al' samo domaci (ionako sam se uzeleo domace hrane 😄 )... A nemoj LaTernu, skupo ce te kosta, jeftinija je PizzaTop 😴

 

Ja cu takmicenje da nastavim u B, porobim onu boraniji i ocas posla sam u A. Kada se Magicni plasirao u A, nema sta dalje da raspravljamo 😂 😛

Edited by John Dies at the End
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

 

Smo se dogovorili da ti otkupim tim za kilo cvaraka i picu u La Terni :classic_biggrin:

Zvekan se vec uveliko sprema za regularnu sezonu. Moj savet, Zveki, gadjaj igrace sa dosta utakmica u cetvrtfinalu. Imao si dosta slabiji tim od Nemacha, ali je opet bilo neizvesno poslednjeg dana. 

 

Kod mene se u TOP5 nalazi Dzejms. Bez obzira na njegove godine, on ce isporucivati svoje statse. Nece se puno odmarati, jer ovo je zapad, borba za PO ce biti mnogo teska, a izvisice nekoliko sasvim dobrih ekipa koje ce ici do kraja. Da se ne govori kakva ce li biti situacija, ako se Dejvis povredi, LeBron ce postati statisticka masina. 

Link to comment
Share on other sites

Morao sam da spojim makar tako 2 arch enemy-a. BB je batalio na pola sezone, od Mc-a se ocekuje jak dzinkserski doprinos cele sezone. Bice crveno kod nasih protivnika to je sigurno, ako je cena da draftujem Bobana u drugoj rundi, jbg platicu je!

Edited by threepwood
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/3/2019 at 6:42 PM, delgado said:

Makso, je l idemo kod Vinija na rodjendan ??

 

Ako nece Maksa mogu ja. Ti ponesi one tvoje cuvene cevape, a ja cu gigant poster Alana Hjustona iz vremena kad je igrao za Nikse.Dobro ponecu i neki manji Juinga i Ouklija.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, threepwood said:

Morao sam da spojim makar tako 2 arch enemy-a. BB je batalio na pola sezone, od Mc-a se ocekuje jak dzinkserski doprinos cele sezone. Bice crveno kod nasih protivnika to je sigurno, ako je cena da draftujem Bobana u drugoj rundi, jbg platicu je!

 

Druga runda? E moj ti.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Rip A liga. Sav prestiz je otisao, prvo Grof sada i Mcl nije vise liga ono sto je bila...

 

Posebna pod tema za nijh OBAdvojicu 😴

 

Brate Zveki, javljam ti se kada dodjem iz ove vukojebine da konacno vodis na tu pizzu... Imam i svedoke 😛

 

A Wini-jev rodjendan moram da preskocim ove godine, teska srca 😴

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...