Jump to content

Epidemija koronavirusa (Covid-19 / SARS-Cov2) - dnevne aktuelnosti iz zemlje i sveta


djole
Message added by Eddard

Dragi forumaši, molimo vas da u vreme ove krize ostanemo prisebni i racionalni i da pisanjem na ovoj temi ne dođemo u situaciju da naudimo nekome. Stoga:

 

- nemojte davati savete za uzimanje lekova i bilo kakvu terapiju, čak i ako ste zdravstveni radnik - jedini ispravni put za sve one koji eventualno osećaju simptome je da se jave svom lekaru ili na neki od telefonskih brojeva koji su za to predviđeni.

- takođe - ne uzimajte lekove napamet! Ni one proverene, ni one potencijalne - obratite se svom lekaru!

- nemojte prenositi neproverene informacije koje bi mogle nekoga da dovedu u zabludu i eventualno mu načine štetu. Znamo da je u moru informacija po pitanju ove situacije jako teško isfiltrirati one koje su lažne, pogrešne ili zlonamerne, ali potrudite se - radi se o zdravlju svih nas. Pokušajte da informacije sa kojekakvih obskurnih sajtova i sumnjivih izvora ne prenosite. Ili ih prvo proverite pre nego što ih prenesete.

- potrudite se da ne dižete paniku svojim postovima - ostanimo mirni i racionalni.

- aktivno propagiranje naučno neutemeljenih (između ostalih i antivaxxerskih) stavova i pozivanje na nevakcinisanje bazirano na njima nećemo tolerisati.

 

Budimo dostojanstveni u ovoj krizi, ovakve situacije su ogledalo svih nas. 

Hvala na razumevanju.

 

Vaš tim Vox92

Vakcinacija  

193 members have voted

  1. 1. Da li ste vakcinisani protiv Coronavirus-a i kojom vakcinom?

    • Pfizer/Biontech
    • Sinopharm
    • Sputnik V
    • Moderna
    • AstraZeneca/Oxford
    • Johnson & Johnson
    • Nisam i ne želim da se vakcinišem
    • Nisam još sigurna/an da li ću se vakcinisati
    • Preležao/la sam Covid-19, pa čekam da vidim da li i kada ću da se vakcinišem


Recommended Posts

Da rezmiramo, ako sam sve pohvatao:

1. Svega ovoga ne bi bilo da Djilas i Solak nisu pojeli sismisa u pauzi izmedju linca, silovanja i nasilja

2. mogu na tviteru da kazem da cemo padati mrtvi po ulici i nece nas sahranjivati, ali ne smem da kazem da je sutra utorak a ne petak

3. on istvari ovim merama stiti koronu od nase opreme, sredstava i masinerije, jer je ona brza, bolja i jaca od bilo koje na svetu, a i imamo je dovoljno za jos 100 godina 

4. Ko ima blizance, moze da ih izvodi jedno po jedno u setnju

 

Jedino nisam shvatio ono da psi mogu napolje “od 23 do 001”... Jel do 01h ili do 12:01 am?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Razumem ja da autokrate kao Vucic moraju da imaju svoje dupeuvlakace i propagandiste,ali mi stvarno nije jasno kako nisu mogli da nadju nekog malo manjeg debila od ovog Vucicevica...

Ne mora da bude profi novinar,ali bar da prebacuje tu liniju debilnosti....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Eddard said:

Vidim ja, moraćemo, kao na Sportu, da uvedemo Live temu za praćenje KZŠ...

Pobednički post dana!

Moraćemo u stvari dve, jedna za fanove Vučića/Kisić drugi za nas normalne 🙂 🙂 🙂

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, CLakiSH said:

Vucicevic:

Pridrzi der mi pivo!

Stvarno sam se iznenadio da je i Govnićević prisutan,  doveo je i tešku artiljeriju.

Sto se mene tiče, ne mora Vučić da padne, ali ova dijareja mora da ispašta.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, kalistenika u rutini said:

ko sme u pare da ce vladati narednih 20 godina?

Slični psihopata je 1999. umislio da je spasilac Srbije, delovao nikad jače... Pa zglajznuo za godinu dana. Psihopate koje umisle da su uspele da homogenizuju narod u neko krizno doba koje su direktno izazvali ili svojim idiotizmom pogoršavali stanje, najranjiviji su kada ta kriza prođe. Videćemo...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, zoe Bg said:

Iskreno za nastup danas ima cistu 10, moze da drzi casove Vucicu o javnom govoru. 

 

Ma nije upitanj njen javni nastup, žena je normalna za početak za razliku od ove budaletine.

 

Samo ovo dupeuvlačenje i komentar na pitanje DJVa.

Link to comment
Share on other sites

  • Eddard featured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...