Jump to content

Teniski penzioneri


Boxy

Recommended Posts

Ne znam u cemu je problem procitati napisano. Mislim ne znam ni sto se trudim da objasnjavam kad je kristalno jasno, ja nisam nigde uporedio Barti sa Dzordanom u smislu sportske velicine, dostignuca, niti bilo cega vezano za to, uporedio sam ih po iznenadjujucoj odluci da se povuku u trenutku kada su na vrhu iz nesportskih razloga.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Conga je dao itv za L Equipe kaze da njegovo telo vise nije u dovoljno dobroj formi da bi igrao vrhunski tenis i da ce dati svoj maksimum do RG a i na RG. Napunice 37 godina u aprilu a pisu da je on prvi od "4 musketara" (+ Monf, Gaske i Simon) koji su nosili francuski tenis poslednjih deset godina ...

Link to comment
Share on other sites

Ja se negde sećam tih slika iz Playboya, što se AH slikala ono još davno kad već beše. Imajući u vidu koje su najbolje godine i za takvo fotkanje, i za 18+ snimke , rekao bih da je debelo zakasnila da sebe unovči na taj način. Tj da max izvuče od izgleda, jer bi to bilo baš onda kad se slikala. Verovatno taj korak dalje tad nije bio opcija, zbog još uvek aktivne teniske karijere i naravno imidža, reputacije. Njena stvar... Ovako mu ona dođe kao neki late bloomer za to, a i alternativa u tome, jer naravno da veze nema sa onim što se obično podrazumeva pod "Industrija za odrasle"

Link to comment
Share on other sites

Ona je,posle te epizode sa Playboyem,pre par godina vec napravila jedan medjukorak.

Naime,na jednoj od platformi/sajtova je postavljala svoje nage fotografije i naplacivala ih tipa 10$..Pa je onda rezonavala na nacin: Ako ima ljudi spremnih da plate deset 'baksa' za jednu fotku,koliko su spremni da plate za film (akciju)?
(Ovo su gotovo bukvalne njene reci...maltene sam citirao)

I tako je pocela da snima privatne videe.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

https://www.tennis365.com/tennis-news/laura-robson-retires/

Laura Robson retires from tennis: ‘It feels weird to say out loud, but I’m done, I’m retired’

 

Former British No 1 Laura Robson has announced her retirement from tennis following three hip operations.

The 28-year-old was thrust into the spotlight aged 14 when she won the girls’ title at Wimbledon and she peaked in the top 30 while still a teenager but has been hampered by injury for most of the last decade.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...