Jump to content

ATP & WTA lista


CheshireCat

Recommended Posts

A šta ljudi imaju od toga što se pojave nespremni za tenis i uz to rizikujući povredu. Jedino ako je u pitanju neki dosta veliki novac, ali čisto sumnjam.

 

Sećam se i kad je džemperko predao zbog umora, pa je došao Endi samo da razmenjuje udarce da publika ne bi džaba platila kartu. Ufff, Novak nije trebao ni to da im učini, samo da podigne pehar i pošalje pusu publici, pa neka opet navijaju za Feđu.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, alcesta said:

Zverev se plasirao u Torino večerašnjom pobedom, i za preostalo mesto se bore još Rune i Hurkač. Biće zanimljivo i ko će biti zamene, pošto su učesnici dosta roviti.

 

Mislim da su Rune i Hurkac razlicite polovine, tako da mogu igrati medjusobno finale, a onda obojica imaju vise bodova od Zvereva ako ispadne sutra.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Dracarys said:

A šta ljudi imaju od toga što se pojave nespremni za tenis i uz to rizikujući povredu. Jedino ako je u pitanju neki dosta veliki novac, ali čisto sumnjam.

 

Sećam se i kad je džemperko predao zbog umora, pa je došao Endi samo da razmenjuje udarce da publika ne bi džaba platila kartu. Ufff, Novak nije trebao ni to da im učini, samo da podigne pehar i pošalje pusu publici, pa neka opet navijaju za Feđu.

Nije ni da nije :

 

Détail des primes des Masters Turin 2022

Remplaçant = 150 000 dollars
Participation au tableau final = 320 000 $ (1 match = 160 000 $, 2 = 240 000 $, 3 = 320 000 $)
Victoire en phase de groupe = 383 300 $
Demi-finale = 1 070 000 $
Vainqueur = 2 200 400 $
Vainqueur invaincu = 4 740 300 $

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Dracarys said:

A šta ljudi imaju od toga što se pojave nespremni za tenis i uz to rizikujući povredu. Jedino ako je u pitanju neki dosta veliki novac, ali čisto sumnjam.

Bile su to poprilične pare i tada samo da se sedi kao zamena, a posebno još ako se i odigra neki meč. Svakako top igrači bez toga mogu, ali nekom ko je niže plasiran i nema garantovane prihode od velikih sponzora tako nešto je više nego dobra prilika. ionako je kraj sezone pa i da se povredi ima kad da se leči.

 

30 minutes ago, Milutinov Tata said:

Mislim da su Rune i Hurkac razlicite polovine, tako da mogu igrati medjusobno finale, a onda obojica imaju vise bodova od Zvereva ako ispadne sutra.

Jesu različite polovine, ali gledam ovde, spustili su granicu u poenima:

https://live-tennis.eu/en/atp-race

Pojma nemam kako određuju tu granicu, malopre kad sam gledala Rune nije bio preko nje. Verovatno će da se tumba dalje, još nisam videla da stave ovako prvih osam pre nego što su se svi kvalifikovali.

 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, ciao said:

Nije ni da nije :

 

Détail des primes des Masters Turin 2022

Remplaçant = 150 000 dollars
Participation au tableau final = 320 000 $ (1 match = 160 000 $, 2 = 240 000 $, 3 = 320 000 $)
Victoire en phase de groupe = 383 300 $
Demi-finale = 1 070 000 $
Vainqueur = 2 200 400 $
Vainqueur invaincu = 4 740 300 $

Valjda je Novak i dobio tih 4.740.300 dolara, jer nije izgubio nijedan meč.

Ove godine su valjda digli na 5M.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, alcesta said:

Jesu različite polovine, ali gledam ovde, spustili su granicu u poenima:

https://live-tennis.eu/en/atp-race

Pojma nemam kako određuju tu granicu, malopre kad sam gledala Rune nije bio preko nje. Verovatno će da se tumba dalje, još nisam videla da stave ovako prvih osam pre nego što su se svi kvalifikovali.

 

Gledam jutros, sad ni Cicipas nije siguran :classic_biggrin:. Ako sam dobro proracunao, Cicpas je overio plasman, Zverev ispada samo ako Hurkac pobedi Runea u finalu. a Hurkac mora da ide 2 koraka dalje od Runea, ili jedan ako budu obojica u samoj zavrsnici.

Link to comment
Share on other sites

Novak ima šansu da na završnom turniru napravi zalihu u poenima u odnosu na Alkaraza, što bi bilo od krucijalne važnosti da zadrži prvo mesto posle AO (Alkaraz ne brani ništa poena jer nije igrao prošle godine). A tu je i Medvedev koji diše za vratom vodećem dvojcu. Alkaraz je u lošoj formi, ne odgovaraju mu brzi uslovi u Torinu i izgleda nizak odskok loptice. Odgledao sam trening Alkaraza i Novaka u Torinu, Al je kasnio jako često na loptice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...