Jump to content

Australian Open 2020.


zoe Bg

Recommended Posts

3 hours ago, Drakaris said:

U zivotu nisam video da nekog ovoliko sere. 

Ja u zivotu nisam video bolji avatar od tvog! 😁 Ko su ove dve uopste?

Da ne bude da sam off, racunam da je sutra pobeda sigurica, ali vise sam se nadao Rafi u finalu, ako Tim pobesni mozda bude tesan mec. Pa opet, trijumfom se vraca na #1 😎

Link to comment
Share on other sites

Može jašta!

Verovatno fizički najdominantniji I najspremniji na turu u ovom trenutku + u najboljim godinama i na vrhuncu fizičke snage.

Ono igranje svakog mogućeg turnira mu sad dodje kao sticanje kondicije.

E sad, ne znam za tu psihu, to se provlačilo u par postova ovde u toku meča, ali dobiti Rafu u sva tri tb govori suprotno.

On je meni favorit ne samo protiv Zvereva već i za titulu.

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam mec Vavrinke i Zvereva i blizu sam razmisljanja glavnog Vavinog navijaca ovde, Brogdona. Zverev je 3 seta servirao kao sumanut, u drugom je valjda pogodio 18 od 20 prvih servisa, asovi, vineri, neuzvraceni, ili lagani ziceri, igre tu nije ni bilo. Dok je Vavrinka pogadjao, do sredine drugog seta, imao je kontrolu u razmenama, ali nakon toga pao mu je prvi servis, poceo je mnogo da gresi i bio je relativno lak plen za Zvereva. Jedini brejk nakon toga je dosao kao posledica nekoliko promasenih forhenda Nemca, a ne neke Vavrinkine spektakularne igre. Mislim da je do kraja meca bio mozda jedan gem na servis Zvereva da se igralo na razliku, jednostavno nije bilo sanse za brejk i jedina nada za Vavrinku je bila kao i protiv Medvedeva da ode u TB, ali daleko je juce bio od toga. Tim ce biti mnogo stabilniji, a videcemo kako ce Zverev servirati. Sad su i ulozi mnogo veci, njemu je ovo prvo polufinale GS, ako je do sada bio u senci, vise nije.

 

Sto se meceva teniserki tice, Halep je sinoc bila monstruozna, Estonka uopste nije bila losa, ali nivo Rumunke je bio u ravni sa nekim Sereninim izdanjima, servis i brutalna egzekucija. Muguruza je krajem prvog seta prelomila mec, tada je konacno usla u udarac i izdominirala drugi set, Pavljucenkova je pokazala zavidan nivo na ovom turniru, mogla bi dosta uraditi ove sezone.

 

U polufinalima tipujem na Barti i Halep. Kenin dobro iga, ali je vec u 1/4 finalu bila uzasno nervozna, mislim da ce je Barti prelomiti pre svega mentalno, sigurno igrom u kojoj ce traziti od Amerikanke da izadje iz komforne zone i igra agresivnije. Drugo polufinale bi moglo biti bas poslastica, Muguruza je u odlicnoj formi i mogla bi da ugrozi Halepovu, ali posle onoga sto sam sinoc video Spanjolka mora da odigra savrsen mec gde ce morati da napada sto pre. Mecevi veceras pocinju kasnije, prvi je od 14h po lokalnom vremenu.

Edited by Milutinov Tata
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kenin i Barti igraju u brutalnim uslovima na 38 C  i mlate dosta po loptici,

napravile su po 15 UE svaka. Nema brejkova u prvih deset gemova.

 

Kenin uzela prvi set, Barti imala 6:4 u TB i izgubila 4 poena za redom.

I 7:5 drugi set, ode Barti bez ispaljenog metka. 

Samo jedan brejk Barti, Kenin uspesna na drugom servisu. 

 

 

Edited by Kido from Junkovac
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...