Jump to content

FK Partizan 2019/20


Xpert

Recommended Posts

Rutinski.
Ovo sa izmenama i povredama malo pokvarilo utisak, ali ajde.
Trebalo je dobiti bar 2:0.

Lepo od igrača što su razotkrili lažnog šampiona, gol razlika 3:0, mislim uz 2 šuta ukupno u gol Stojketa za 270 minuta.

Što se budućnosti tiče, biće muke u kvalama, remon gotovo cele odbrane. A Pavlović je takva klasa od igrača, ju, ju, da ćemo teško napraviti neku kombinaciju za jul i avgust bez njega.

Neka nam je Bog u pomoći i hvala za ovu rutinsku pobedu.

Link to comment
Share on other sites

Bili smo bolji, što i nije teško jer je komšiluk bio užasan. Opet, da je Stojković dobio crveni moglo je sve lako da ode u drugu stranu. Baš nam je odbrana opasno ispala u toj situaciji. Srećom, retko nam se to dešavalo.

 

Zdjelar i Šćekić su doneli prevagu. Da nisu prerano dobili po karton verovatno bismo im još više udavili sredinu i ne bi bilo one krize krajem poluvremena. Čini mi se da je i Urošević bio odličan.

 

Sadik je uradio više dobrih nego loših stvari. Meni dosta.

 

Dobra borbenost i želja našeg tima, nadoknadili smo povremeno očigledni manjak kvaliteta. Ostaje žal što Stevanović nije igrao više.

 

Biće zajebano u finalu, pretpostavljam u NS.

Link to comment
Share on other sites

Moram da cestitam od srca na pobjedi! Nekad nijesam priznavao poraze u derbijima na sportski nacin, ali ovo je stvarno toliko zasluzeno bilo da se mora cestitati. 

 

Sadik nas je urnisao cijeli mec, vozao je Milunovica kako je zelio. Onaj laznjak je i asistencija su obiljezile ovaj derbi. Pavlovic je odlican igrac. Pravi lider u odbrani, cvrst, hrabar, bez kompromisa ulazi u duele. Bice on odlican igrac, kalibar za reprezantaciju. Markovic je zato bivsi igrac, jezivo lose je igrao veceras.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Krv, suze i znoj. Fudbal kakav se igrao pre 20god. Poginuse na terenu i jedni i drugi. Klizeci za zatvor, plitki ispod kolena, vadjenje sestica laktovima, glavom po loptu na zemlji. Iako nama ne odgovara tekav fudbal, respekt za Dekija, jedini nacin da nam pariraju.

Zvezdina odbrana je neverovatna, nemoguce im je dati vise od gola, eventualno dva.

SADIK :Hail:

Gde je ona mudrica da ga pljucne sada?

 

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast Savu i momcima, dobili su najvažniju utakimicu u domaćim okvirima.Kapa dole.

Zapišali smo i zasrali opet lažnog šampiona i lažnu titulu, kao i prethodnih sezona.U 300 minuta derbija, pokazali su jasno ko je najbolja ekipa u zemlji.

 

Poseban naklon Pavlovicu koji je 2 klase iznad svega u nasoj ligi.Takav pristup i igra u svim ovim utakmicama, nakon sto je dogovorio transfer, govori samo da je u pitanju

vrhunski igrac, izuzetan karakter i grobarcina do koske.Kalaba, zelim ti svu srecu u karijeri i da nam se vratis nekada.

 

Sadik jos jedom odradio sjajan posao i pokazao zasto i dalje treba da bude prvi spic.Narocito mi je drago sto je isponizavao Degeneka, koji nam je iskasapio par igraca u prvanstvenom derbiju.

 

Zdjelar i Scekic fino odradili posao..Ostoja iskusno, nema price..

 

Spremiti se za finale i da se odradi drugo naprednjacko cedo i ona narkomancina.

 

Sada valja i popiti nesto.Ziveli.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Barkley#34 said:

Bleki, naravno.

 

Dobar je Pavlović, samo mi je malo drven, ume da se bespotrebno zaleti a i moraće da radi na unapređenju tehnike. Srećom, mlad je, ima vremena. Ima srce za medalju, rispekt što je odigrao do koske iako je već prodat.

 

Pavlovic ce morati da nauci da se ne lakta. To prolazi ovde kod nas, ali van ce da fasuje crvene cim to proba. Naucice ga, valjda.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Laki John Terry said:

 

Pavlovic ce morati da nauci da se ne lakta. To prolazi ovde kod nas, ali van ce da fasuje crvene cim to proba. Naucice ga, valjda.

Ima on dosta toga da uči i polira, ali polako, karijera je pred njim. Deluje da je vredan, već rekoh - srčan je, pa se nadam da će raditi sa njim i imati strpljenja u Monaku.

 

Ako bude sreće, zdravlja i pameti, stvarno možemo da na deset godina zacementiramo dva mesta u odbrani reprezentacije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Cooper said:

Ofsajd Asana...

Jao, popizdeo sam tada, vraćao sam deset puta kasnije da se uverim. Lepo se videlo da se vraćao i pazio da ne uđe u ofsajd. :furious:

 

Sadik par minuta pre toga kad je u kontri loše dodao ka Sumi. Borjan je već krenuo da seče i ostavio pola gola prazno. Da je digao glavu mogao je da ga da... ili da pogodi semafor, što je verovatnije. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Dobar derbi sinoc. Ne toliko kvalitetan koliko borben. Mi opet sa dva zadnja vezna, od kojih jedan ne ume da odigra pas unapred. Zadnja linija je pokazala da moze i da ne primi gol kad se odigra ozbiljno. Lazar je bio apsolutno neupotrebljiv sinoc. Imao je taj jedan dobar pas ka Sadiku pre njegove asistencije i to je to. Bas je fizicki nemocan. Na kraju 12min nadoknade, ne znam odakle je sudac izvukao toliko.
Neko pomenu finale u NS-u. Ako vec ne zele komsiluk, ima tu jos stadiona. Zasto ne u Krusevcu ili Uzicu? Finale mora da bude na neutralnom terenu.

Link to comment
Share on other sites

Meni je utakmica bila zanimljiva, naravno u odnosu na domaće standarde.

 

Posle dužeg vremena imali smo derbi gde su obe ekipe igrale sa ciljem da napadnu i da daju golove. Koliko znaju to je druga priča, ali ako očekuješ fudbal na nivou liga petice od naših blizanaca, onda ćeš naravno biti razočaran. Ali stoji utisak da su i jedni i drugi napadali najbolje što su znali.

 

Drugo, sviđa mi se kako su grizli i jedni i drugi, baš su bili ozbiljno naloženi i prštalo je od duela, niko se nije štedeo. I odbrane su na obe strane bile čvrste i disciplinovane, i to je jedan od razloga zašto nije bilo više šansi i golova.

 

Što se nas tiče, da prokomentarišem nekoliko igrača. Prvo Sadik, igrač utakmice po meni. Maltretirao je njihovu odbranu čitav meč, a posebno me oduševljava kad od njega onako nezgrapnog i posvađanog sa loptom naiđe neki dribling ili potez kojeg se nijedan napadač na svetu ne bi postideo. I još nešto, neverovatno koliko snage i kondicije ima taj čovek. Neprestano u duelu, trku za loptom, loptom u nogama ili presingu. Baš posebna zverka.

 

Pavlović sa stavom "nećeš ga majci". Ima tu još mnogo da se brusi, ali dečko ima veliko srce i velika muda. I inače je čitava odbrana bila dobra, čak i bekovi vrlo pouzdani za svoje standarde.

 

Lazar Marković je sve gori igrač kako idu godine i ne vidim način da se taj proces preokrene.

 

Na Sumu sam i definitivno ispizdio i stvarno bih voleo da se ovog leta izljubimo s njim. Kod njega je isuviše velika razlika između onoga što može da uradi s loptom i korisnosti na terenu. Džaba što veže nekoliko driblinga koje većina igrača može samo da sanja kada je krajnji efekat toga ništica. Suviše slaba relizacija i suviše slab završni pas za igrača takvih mogućnosti. Nekoliko bljesaka, odličnih utakmica i bitnih golova, za sve ovo vreme koje je kod nas je premalo. I mislim da se to neće promeniti. Još jedna stvar me je posebno iritirala sinoć, koliko nema osećaja za važnost trenutka i nema privrženost ekipi. Mali Pavlović izgine da osvoji loptu, poturi glavu gde mnogi ne bi nogu, i na tako osvojenu loptu ovaj glumi cirkuzanta i neko ludilo i naravno izgubi je. Sočno sam ga pozdravio. 

 

Uglavnom, cepamo ove derbije. Rekao bih da cepamo i kupove, ali da sačekam ipak da nekako prođemo i ludog Lalata i na 150% naprženu Vojvodinu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...