Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

Drejper je igrao juniorsko finale Vimbldona, ima 19 godina. I igra mu je potpuno verzirana za travu.

 

Mada naravno da je ovo veliki neuspeh.

 

I dodatno podvlaci ono sto sam rekao - niko od ovih mladih nada ne zna da igra ni na ovakvoj travi sto je bas tuzno.

Edited by McLeod
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Drakaris said:

Koji je 309 na svetu. Siner amater.

 

Selektor bi trebalo da zatrazi WC na Vimbldonu pod izgovorom na tom turniru zavrsava karijeru i da ce mu to biti poslednji turnir. Verujem da bi mu dali, s obzirom da je nekad bio i 12. igrac sveta. Sto se tice Viktora, ostace mu zal za QF na Vimbldonu kada je izgubio od Pospisila i to nakon vodjstva 2:0 u setovima.

Viktor je tu upao u kvalifikacije, ne bi mu dali WC ni pod tackom razno.

Link to comment
Share on other sites

Ne bas sjajna igra, mada malo bolja u drugom setu i ipak prilicno rutinska pobeda Federera nad Ivaskom.

 

Ivaska je jako dobro servirao, pogotovo u prvom delu meca, i tako otezao ovaj mec. Sto je mozda i dobro za Rodzera, da provodi vise vremena na terenu i igra tesne meceve.

Link to comment
Share on other sites

Rubljov u skoru ima 4 titule na 500 turnirima, jedno SF, plus 3 titule na 250 turnirima i 310 bodova s ATP Cupa.

Kralj malih turnira!

On bukvalno nema sta da zameni novim rezultatima. Doduse, najnovije "brojanje" za renking mu omogucava da zameni rezultate s pandemijskih mastersa (koji su sad neobavezni) nekim rezultatom s malih turira. Vec su mu izbaceni rezultati s mastersa u Parizu, IW 2019, a ni Kanada mu nije u skoru (mozda 2019-te nije usao diektno u zreb). Sledeci na redu je masters u Madridu (90 bodova) da bude zamenjen nekim rezultatom s malih turnira.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dobro je servirao i odlicno se kretao po terenu, mislim da je to podloga na kojoj bi Troicki mogao da produzi svoju karijeru. Onaj Sonego se krece po istoj kao slon medj porculanom .......................... selektor ima bolju fizicku spremu od Krajinovica i Lajovica zajedno ....................... 🤔

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drakaris said:

Steta je sto mu ona suspenzija unistila karijeru. Ocigledno je da se psihicki pojeo od nerviranja i nepravde.

mislim da nije to, vratio se on u velikom stilu posle te suspenzije i imao fenomenalnu sezonu, prvo u Sidneju, pa na turnirima na travi (mislim da je igrao finale sa Rafom u Stutgartu i posle polufinale Kvinsa protiv Mareja i cetvrto kolo W gde je imao 2 : 0 u setovima protiv Pospisila) ................ njemu je ta neka povreda ramena valjda zeznula sve ......................

Edited by jevrem69
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kao bi trebalo da igra u paru s Ivanisevicem i kao fol egzibicioni mec protiv Haasa (ne znam da li je onaj Weindorf ili slicno, da ne trazim sad, organizator turnira, kao i u Becu, a Haas mozda tu ukljucen takodje, mozda sve povezano), ali to je sve mozda "izgubljeno u prevodu", tako da cemo videti.

 

elem:

Medvedev taman malcice postao familijaran s klizanjem na sljaci, kad ono dodje trava. Poginuce.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Gledam od samog pocetka mec, Medvedev bas blage veze nema da igra na travi, cak i kad je imao brejk prendosti u prvom setu, krece se kao po betonu, pokusava da igra poene kao da je spor beton.

Jedino sto ima dobro za travu je jak servis i tu se sve zavrsava.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...