Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

Nisam video prvi set (nisam znao da je tako rano poceo mec) pa ne mogu da kazem gde se dogodila tacno ta promena nakon 6-2,ali mislio sam da je Djere blizi pobedi..u zavrsnici drugog seta je propustio neke svoje prilike..MuZeti kao da je zaigrao malo riskantnije,agresivnije..Laci je u trecem setu nakon pretrpljenog brejka vidno usao i u neku nervozu.. delovalo mi je na trenutke da ima i nekih problema..mozda me samo neki utisak zavarao.



 

Link to comment
Share on other sites

Nije dozvolio Sonegu da igra kvalitetne DS u prvom setu , jer je bio dobar sa osnovne a pozicija za DS često zavisi od one u reliju pa je protivnik grešio. To se promenilo u drugom setu , Sonego je nastavio a Laslo sve slabije odgovarao pa ga vrištavac Lorenzo prolazio i trošio mu snagu. Šanse za titulu nije iskoristio na 5 5 drugog seta kada je imao 40 0 na protivnikov servis. Čini se da je od tada i krenuo da se nervira  sve više. 

A Sonego je vrlo iritantan igrač na terenu , kombinacija Nadalovskih proslava čak mu skida i pokrete i dranja Berlokovog tip Ne znam kako bih nazvala te zvuke koje on ispušta i nakon što udari lopticu, ili odigra čak slajs. 

 

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da ce i ovi nasi kilavci imati neke vajde od ta dva turnira, na isti nacin kao sto francuski, americki, spanski, italijanski igraci  popravljaju svoj bodovni saldo na ATP listi, na brojnim turnirima koji se igraju u njihovim maticnim zemljama ..........................

 

Edited by jevrem69
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...