Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

Verdasco dobio mec (doduse, Cuevas se raspada vec jedno vreme takodje, ali pobeda se pise).

Rune sledeci mec igra u petak. A trebalo bi da igra kvalifikacije za Madrid (nema SE), pretpostavljam da one pocinju u subotu. ako prodje u SF MInhena sta li ce da radi? :smiley24: da li ce mu u MInhenu dati rani SF mec, pa ako izgubi da proba da stigne u Madrid na kasni mec kvalifikacija? nesto slicno je uradio pred MC.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Kosjan Willavić said:

Ide Misa polako ali sigurno ka top 30, prodje li u SF upada tamo. Mnogo ce mu znaciti da bude nosilac na RG. A ni TOP 20 nije nemoguca misija na kraju sezone ako ovako nastavi (iako je rano za procene.

 

Mene ako se seti, seti se :classic_sleep:

 

  

On 3/15/2022 at 9:00 PM, Boxy said:

Ja kod Kecmanovica bas ne vidim nista posebno sto ce da ga izdvaja, mislim da moze da bude neki solidan top 30 igrac, uz neke izlete u top 20, ali nista vise od toga.

Ni to nije lose, ali kad slusam Viska i Govedaricu, oni ga redovno hvale i ocekuju svasta nesto od njega. :classic_unsure:

 

  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

On 4/28/2022 at 12:15 PM, Boxy said:

 

Mene ako se seti, seti se :classic_sleep:

 

  

 

 

Pa ono, meni je ovo rezultatski veliki iskorak, ali gledajuci ga, igracki je napredovao u dva segmenta, prvi je sprema, drugi je takticki aspekt gde se vidi Nalbandijanov pecat sigurno. Kao posledica toga dolazi i mentalna snaga.

 

To je super sve, ali igracki je to i dalje onako, meh. Evo ga Rud u top 10, koji je bas ultra meh teniser, tako da bih rekao da je ovo samo posledica slabe ere tenisa u kojoj se nalazimo.

 

Samo ove elemente dodajte mucenom Lajovicu, bio bi top 10 igrac evo upravo sad. Bice visoko dokle god je spreman i dok mu ne padne forma, posle toga ko zna gde.

 

Mene on malo podseca na Puja iskreno. Nema slabu tacku, ali ni nikakav izrazeni kvalitet, kad ga gledas ultra neinspirativan i cesto ti nije jasno kako je tu gde jeste. Tu karijeru da ima i top.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Ti kanda nisi gledao mec Alkaraz - Kecmanovic? Realno,provukao se Spanac kojeg svi hajpuju (opravdano,uzgred budi rceno)..tako da ne moze da se kaze da je "igracki to i dalje,meh"..inace,taj mec je vec sada ozbiljan kandidat za mec sezone u konkurenciji best of 3.

Gledao sam danasnji mec od trenutka kada je Kecmanovic vratio brejk. Videlo se da ce prvi set zavrsiti u tb. Tamo je Misha zaostajao 1-4 da bi ga zavrsio serijom poena za 7-5. Videlo se da je Nikoloz potonuo..nije uspeo da prebrodi takav gubitak seta..plus je obilato pomogao nasem igracu serijom gresaka..medjutim,i sa druge strane treba biti cvrst, fokusiran i iskoristiti silne poklone,a on to jeste uradio.

Ja bih j-a-k-o voleo videti Nalbandiana u njegovom boksu tokom sezone na travi. Argentinac je imao igru za najbrzu podlogu i mislim da bi mnogo pomogao Kecmanovicu da unapredi svoju.

P.S.koliko sam razumeo - danasnjom pobedom Misha je vec top 30? Upada bas na to mesto.

Link to comment
Share on other sites

Botic predao mec finala, ne znam sta mu bi, neko kaze da je imao napad panike :classic_huh: (imao dug MTO van terena).

 

Na dodeli pehara predsednik vlade Bavarske, Söder. Kaze da je Bavarska i Minhen ne sam dom fudbala vec i dobro mesto za tenis i teniski trening.

Rune dobio BMW.

 

Neki holandski sajt kaze da je imao bol u grudima, ako sam dobro cula tip na terenu rece da je imao problema s cirkulacijom. :classic_sad:

?appId=21791a8992982cd8da851550a453bd7f&

 

 

Edited by wwww
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, wwww said:

Botic predao mec finala, ne znam sta mu bi, neko kaze da je imao napad panike :classic_huh: (imao dug MTO van terena).

 

Na dodeli pehara predsednik vlade Bavarske, Söder. Kaze da je Bavarska i Minhen ne sam dom fudbala vec i dobro mesto za tenis i teniski trening.

Rune dobio BMW.

 

Neki holandski sajt kaze da je imao bol u grudima, ako sam dobro cula tip na terenu rece da je imao problema s cirkulacijom. :classic_sad:

?appId=21791a8992982cd8da851550a453bd7f&

 

 

Auh,  tužno šta god da je ,nadam se da je prolazne prirode . Igrao je Botik odličan tenis na ovom turniru

Link to comment
Share on other sites

ovo uopste nije dobro. covek je bio vakcinisan, inficirao se i nije immao nikakve simptome, a ako se pokaze da je ovo posledica svega ovog - totalno nije dbro genralno, a i postavlja se pitanje kakvi su protokoli za profesionalne sportiste kad smeju da se vrate takmicenju u punom kapacitetu posle infekcije/vakcine.

jednom nemackom fudbaleru iz Bajerna-Minhen (Kimmich) je posle infekcije (nije bio vakcinisan) lekar rekao da ne moze odmah da pocne s treninzima i igranjem (imao je detaljan medicinski pregled). nisam bas ispratila kad se vratio u igru, ali mi je zapalo za oko da nije poceo da igra odmah po oficijelnom zavrsetku bolesti, da mu (klupski) lekari nisu dali.

U tenisu ne postoji takva briga o igracima, a ni neke smernice za igrace da znaju kako da se ponasaju.

 

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Momak je vrlo borben i ambiciozan.Ima lepu tehniku, čiste udarce, (čak i na šljaci )prijatne za oko. 

Izgleda mi ,teniski da je više "porodični" projekat nego što ga podržava nacionalni teniski savez. Ne libi se da npr kontaktira Novaka i zamoli za trenira sa njim. Ne libi se ni da sam sebe hvali:classic_biggrin: 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Baez pobedio, Tiafo nije uspeo da se jos jednom volsebno vrati u mec.

Na terenu sijaset zastava (portugalske i jos neke, ne vidim argentinske niti americke).

 

U MInhenu nije bilo zastava.

Runea naterali da obuce kozne pantalonice.

FRrb07gWQAE0tML?format=jpg&name=small

FRr39l8XMAEctFh?format=jpg&name=large

Edited by wwww
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, wwww said:
 

ovo uopste nije dobro. covek je bio vakcinisan, inficirao se i nije immao nikakve simptome, a ako se pokaze da je ovo posledica svega ovog - totalno nije dbro genralno, a i postavlja se pitanje kakvi su protokoli za profesionalne sportiste kad smeju da se vrate takmicenju u punom kapacitetu posle infekcije/vakcine.

jednom nemackom fudbaleru iz Bajerna-Minhen (Kimmich) je posle infekcije (nije bio vakcinisan) lekar rekao da ne moze odmah da pocne s treninzima i igranjem (imao je detaljan medicinski pregled). nisam bas ispratila kad se vratio u igru, ali mi je zapalo za oko da nije poceo da igra odmah po oficijelnom zavrsetku bolesti, da mu (klupski) lekari nisu dali.

U tenisu ne postoji takva briga o igracima, a ni neke smernice za igrace da znaju kako da se ponasaju.

 

Nije mi poznato da je bilo ovoliko slučajeva sa disajnim problemima 2020 ( kao od 2021 Chardy ,Monfils,Humbert, Basil, sada Van de Zandšlup) , čak ni u vreme pika Delta verzije virusa. Imo je Dimitrov nešto jače simptome  ali nije bio u bolnici. Mada su posle svi vezvali njegove lošije  nastupe sa preležanim virusom ,iako je on igrač koji celu karijeru flukturira sa formom. Novak je u Cincinatiu imao problema sa vratom i to se naravno vezivalo  od strane pojedinih za preležanu infekciju.

Edited by Keira
Link to comment
Share on other sites

Kenin je totalno u autu, ona je primila vakcinu (mislim JJ) i potom imala infekciju i od tad ne moze da se sastavi (zdravstveno). mislim da sam cula i za jos nekoliko igracica, ali ne bih sad ovako napamet da pisem, nisam sigurna za imena.

 

Virus i njegov genetski materijal uopste nisu naivni.

Edited by wwww
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...