Jump to content

[USA] SJEDINJENE AMERIČKE DRŽAVE - unutrašnja politika i uticaj na svetska kretanja


McCarthy

Recommended Posts

27 minutes ago, deez nuts. said:

Malo nervoze u MAGA forumskom kampu zbog izbora Walz-a 😆

 

Do pre 15 minuta nisu ni znali ko je, odjednom mu znaju istoriju od rodjenja... 😄 Mislim, neku njihovu vrstu istorije. 

 

Evo malo, mozda dobiju novu inspiraciju, recimo, ima samo dva umnjaka, petica mu je ukrivo, vidi kako je sed... 😄 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, deez nuts. said:

Malo nervoze u MAGA forumskom kampu zbog izbora Walz-a 😆

Nisam znala da imamo MAGA forumski kamp, ali me interesuje sta ti daje takav osecaj za bilo kog forumasa koga smatras u MAGA kampu? 

Nisam do danas znala da taj covek postoji, ali vidim da Reps slave ovaj izbor, jer su se plasili Shapira. 

Interesuje me sta smatras da Walz donosi Kamalinoj kampanji. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, 𝓑𝓪𝓫𝔂 said:

 

Do pre 15 minuta nisu ni znali ko je, odjednom mu znaju istoriju od rodjenja... 😄 Mislim, neku njihovu vrstu istorije. 

 

Evo malo, mozda dobiju novu inspiraciju, recimo, ima samo dva umnjaka, petica mu je ukrivo, vidi kako je sed... 😄 

 

 

 

Ono sto se za sada zna je da ne pokazuje znakove demencije kao Biden, niti ima indikacija da je nekoga silovao ili huskao na oruzanu pobunu i podrzavao rasisitcke grupe. Za pocetak dovoljno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, ters said:

 

Ono sto se za sada zna je da ne pokazuje znakove demencije kao Biden, niti ima indikacija da je nekoga silovao ili huskao na oruzanu pobunu i podrzavao rasisitcke grupe. Za pocetak dovoljno.

 

Ma tip je nacisto bistar, normalan, prizeman, vole ga u Minesoti i nad sve veoma suptilno duhovit. 

Nikom ne prilazi sa neke visine, kazu da svakom kome je mogao je pomogao, sto je jel mana u ocima MAGE. 

Ima neku finu biografiju, vojska, ucitelj, guverner, kongresmen... 

 

Naravno, svako ima nekog svog kandidata kojeg bi stavio, ali samo jedna stolica upraznjena i vidim, brzo su ga prihvatili i to sa velikim odusevljenjem svi (koji nameravaju da glasaju za demokrate). 

 

Odlicna su kombinacija on i Kamala, totalno pozitiva, obracaju se gradjanima, pricaju u ime drzave, nista se ne vrti oko njih... 

 

Iskreno se nadam da ce pobediti, Americi stvarno treba jedan dobar reset da se vrati u normalu. 

Ekonomija ce uvek ici gore dole, cene ce uvek ici gore i pre su... a kako ce oni raditi videce se, sigurno ne gore od onih sa druge strane koji su celu kampanju zasnovali verbalnim trovanjem, zatvaranjem, proganjanjem, ukidanjem prava (u ime prava) i slicno... 

 

Plus, ako pobede na mesto guvernera Minesote ce doci prvi put u istoriji Amerike Indijanka, sto je veliki korak napred za starosedeoce. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Angelia said:

Nisam znala da imamo MAGA forumski kamp, ali me interesuje sta ti daje takav osecaj za bilo kog forumasa koga smatras u MAGA kampu? 

Nisam do danas znala da taj covek postoji, ali vidim da Reps slave ovaj izbor, jer su se plasili Shapira. 

Interesuje me sta smatras da Walz donosi Kamalinoj kampanji. 


Nista onda Andjo, cestitke na pobedi Trupca. 

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Angelia said:

Mislis da mu je u toj razmeni neko bio bitan? Mozda gresim ali meni ne deluje da je Putinu bilo ko bitan osim njega samog. Sigurna sam da je nekako profitirao, inace ne bi bilo dila. On je pozatvarao te ljude da bi profitirao 

Gresis, svakom je diktatoru najvaznije da ga narod, a narocito aparat voli i ima poverenja u njega.

 

Ubica je bio oficir u bezbedosnoj sluzbi, ubijeni je bio Tchetchen, navodno terorista ( a mozda i stvarno), gruzijski drzavljanin

i Putin vec godinama pokusava da ga izbavi iz zatvora ( kazu neki da je razlog strah da ovaj ne da intervju nekom CCN-u)

i tako pokaze svom aparatu da on, Putin, sve njih stiti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, deez nuts. said:


Nista onda Andjo, cestitke na pobedi Trupca. 

Znaci nemas odgovor, nego je to bila doskocica. Ja rekoh imas neke argumente zasto je covek dobar izbor. Ja znam zasto bi joj Shapiro bio, I zasto ne bi. A za ovog nemam pojma. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Angelia said:

Znaci nemas odgovor, nego je to bila doskocica. Ja rekoh imas neke argumente zasto je covek dobar izbor. Ja znam zasto bi joj Shapiro bio, I zasto ne bi. A za ovog nemam pojma. 

 

Pa i tvoj argument je kilav. Znas zasto bi Sapiro bio dobar ili los, a za ovog nisi cula, ali znas da bi Sapiro bio bolji... 

 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, 𝓑𝓪𝓫𝔂 said:

 

Pa i tvoj argument je kilav. Znas zasto bi Sapiro bio dobar ili los, a za ovog nisi cula, ali znas da bi Sapiro bio bolji... 

 

Kilav argument je da bi Shapiro doneo 19 elektorskih glasova iz PA, koji su joj potrebni? Da ne pominjemo da je poznato ime za dosta ljudi I znan kao centrista. Nemam pojma to je meni logicni bolji izbor. Koji je argument za Walza? 

Link to comment
Share on other sites

U svakom slucaju ne znam kako vi, neki, ali ja nisam videla gluplji, tj. ajd da kazem prosecniji tandem od Kamale i njenog izabranika. Normalno da ni jednog trenutka nisam mislila da ce ona/oni izabrati nekog drugog posebno ne Sapira. On bi je zasigurno zasenio a to ne ide. Zato ovaj cikica Walz je sjajan izbor da se slika pored nje i da se zajedno cerekaju svojim fantasticnim doskocicama. Cikica Walz izgleda mnogo starije podseca na nesto mladjeg Bidena ali bez znaka dementnosti  no nema veze i on kao i Kamala ima ovu `nenamestenu i neodglumljenu` `zivotnu energiju i radost`. Pa gledali smo ih. Kamala sada konacno ima partnera za maskirano cerekanje.Da podsetim da kad kazem `maskirano` to mislim da se Kamala smeje ne zato sto je bilo sta stvarno smesno vec zato da zamaskira svoju nesigurnost, a nesigurnost dolazi iz nedovoljnih kompetencija za duznost na koju su je nicim izazvano demokrati postavili. Tako i treba da bude, nije mala stvar da budes bas ti, takav obican i slucajan lik/inja - nominovan/a za predsednika/cu...To je kao kad dobijes na lutriji nesto veliko. Pa si totalno u soku. Bezrazlozno se samo smejes i smejes i kad jeste i kad nije smesno. Maskiras nesto veliko.

 

....I sada tek, zahvaljujuci Kamali vidim da je gdja Clinton bila prava dama i pravi kandidat za ovu ulogu. Imala je znanje i normalnu pojavu, ane meni kao i mnogima ni takva nije odgovarala vec smo imali zamerke u vezi sa njom, ali to je sasvim drugo pitanje. Ovo sada je sjajno videti, taj tandem kad se pojavi, zar nije kao stand up, s tim sto se samo njih dvoje smeju, i time misle da ce privuci mlade ljude, radnike, imigrante i ostale kojima nije jasno zasto ove budale toliko cerekaju...Ako im dodje da pomisle da se bas njima smeju....ili ako im se ne dopada taj Kamala/Tim ulagivacki stav u smislu i mi smo isti kao vi, jadni smo, mladi smo, nista nemamo ali imamo JOY.....sta ce onda biti? Nebitno sta.

 

Sve u svemu, da ne znam o kome se radi, gledajuc Kamalu pomislila bih da se radi o izboru premijerke/predsednice negde daleko, recimo u Bangladesu, ili u Srbiji...ama bilo gde samo ne u USA. 

Ambicija ne manjka ali spontanost i sigurnost u sebe itekako. A cikica dodje kao u cirkusu sto mora da bude dvojac klovnova jer jedan nije dovoljan da animira decu. Naravno da je odlican taj spoj jer ocito da oni rade ovaj posao za podrsku od decijih mozgova. Hocu da kazem love naivne. 

 

 

Edited by Mama_mia
ne
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Angelia said:

Kilav argument je da bi Shapiro doneo 19 elektorskih glasova iz PA, koji su joj potrebni? Da ne pominjemo da je poznato ime za dosta ljudi I znan kao centrista. Nemam pojma to je meni logicni bolji izbor. Koji je argument za Walza? 

 

Pa to je sve pitanje da li bi doneo samo zbog nominacije. Demokratama je potrebno bar 4/6 swing drzava da osvoje... sa sve Pensilvanijom. Mozda Walz donese bas te nedostajuce glasove u Pensilvaniji... Bajden je osvojio Pensilvaniju bez da je postavio nekog iz drzave na bitno mesto, pritom Sapiro je isto u Haris kampanji aktivan. 

 

Nesto mi se cini da im je kampanja odlicno razradjena, tacno znaju sta rade, za razliku od republikanske koja se bukvalno raspada. Stave 'you are fired' iza govornika, plus da li ima neko da im kaze da upravo nacin na koji rade kampanju napadajuci svakog sa sve nadimcima ih vodi u propast? Nije vise 2016. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, 𝓑𝓪𝓫𝔂 said:

 

Pa to je sve pitanje da li bi doneo samo zbog nominacije. Demokratama je potrebno bar 4/6 swing drzava da osvoje... sa sve Pensilvanijom. Mozda Walz donese bas te nedostajuce glasove u Pensilvaniji... Bajden je osvojio Pensilvaniju bez da je postavio nekog iz drzave na bitno mesto, pritom Sapiro je isto u Haris kampanji aktivan. 

 

Nesto mi se cini da im je kampanja odlicno razradjena, tacno znaju sta rade, za razliku od republikanske koja se bukvalno raspada. Stave 'you are fired' iza govornika, plus da li ima neko da im kaze da upravo nacin na koji rade kampanju napadajuci svakog sa sve nadimcima ih vodi u propast? Nije vise 2016. 

 

 

Sve je to lepo, nego nisi rekla sta Walz donosi? Mozda donese nije odgovor. mozda i ljudi u PA smatraju da je uvreda da Shapiro nije izabran.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Angelia said:

Sve je to lepo, nego nisi rekla sta Walz donosi? Mozda donese nije odgovor. mozda i ljudi u PA smatraju da je uvreda da Shapiro nije izabran.

 

Mozda... Sta Walz donosi cemo videti. 

 

Za sad neverovatan entuzijazam. Dacu ti mali video, jedan u milion, ako hoces pogledaj mozda bude jasnije...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Spoiler

Džoš Šapiro je jedan od retkih lidera Demokratske stranke koga poštuje respektabilan deo i levih, i desnih, i centrista, i neodlučnih...

 

Način na koji je dosegao tu vrstu poštovanja i autoriteta jasno se video i  tokom jučerašnjeg mitinga u Filadelfiji, na kome je bio ubedljivo najdominantniji govornik. Zato je bilo sasvim realno to što se se pojavio kao jedan od favorita u predizbornom orkestru, u kome bi bio druga violina Kamale Haris na listi demokrata.

 

Na papiru, to je imalo smisla: popularni umerenjak u nestabilnoj državi, bivši tužilac koji se borio protiv interesa bahatih (naročito Katoličke crkve zbog prikrivanja zlostavljanja dece), i uverljivo prisutan u kampanji za proizraelski deo demokratske koalicije, koji je zabrinut zbog zamene Džoa Bajdena.

 

Ipak, ako odbacimo one tvrdnje poslate iz njegove stranke, po kojima se nije našao na tiketu zato što je Jevrejin, a koje su toliko maliciozne, anstisemitske i povlađivačke u odnosu na Hamas i Iran da me je sramota i da ih pominjem (zato se ovde na tu temu zaustavljam), Šapiro je imao još po neki rep za koji su stratezi stranke pomislili da bi mogao da im našteti u kampanji,

 

Pa je tako Majk Vereb, koji je služio kao glavni pomoćnik Šapira u vreme kada je bio državni tužilac i guverner, podneo ostavku 2023. nakon optužbi za seksualno nedolično ponašanje na radnom mestu, uključujući jednu tvrdnju da se šalio o upotrebi seksa u pregovorima sa zakonodavcem. Šapiro je, logično, negirao da je bio svestan takvog ponašanja u svom okruženju, iako kada bacimo pogled na naglašenu istaknutost žena u tadašnjem njegovom osoblju, da smo liberali, počeli bismo da se deremo na sav glas o "tokenizmu". 

 

Ta afera sa Verebom je ove nedelje ponovo osnažena u mejnstrim i levičarskoj štampi, poput tekstovia u Filadelfija Inkvajer, kao da je namerno tajmirano takvo usksnuće blaćenja Šapirove karijere pred donošenje odluke ko će biti VP.

 

Nacionalna liga za odbranu žena izdala je čak saopštenje u kojem omalovažavaju Šapirove postupke, pa sveuzevši, da sam Šapiro, ni meni ne bi odgovarala ta vrsta cirkusa koja kalja njegov nesumnjivi autoritet... Pa ne bi trebalo odbaciti mogućnost da je odbio kandidaturu, iako je to ipak malo verovatno. 

 

I nije da je to neminovno najgora stvar koja se spušta u njegovo krilo, budući da drugi, ozbiljniji problem može nastati zbog ponovnog otvaranja istrage o smrti Elen Grinberg iz 2021, i to pred Vrhovnim sudom Pensilvanije. Šapirova kancelarija je presudila da je žrtva, kojaje zadobila 20 uboda nožem, izvršila samoubistvo.

 

Ovo otkriće osporili su njeni roditelji i nezavisni novinari, od kojih jedan tvrdi da je Šapiro bio prijatelj porodice njenog verenika. Bez obzira na širu zaveru ili direktnu korupciju koja se mogla ili ne bi mogla skrivati iza slučaja, promena uzroka smrti od strane tužilaštva iz ubistva u samoubistvo prkosila je zdravom razumu. 

 

Pa upskos činjenici da demokrate imaju taj čudni običaj da nešto što liči na ubistvo prreinače u samoubistvo, na šta najslikovitije ukazuje Epstajnov krajj, slučaj u kojem je kao žrtva bila mlada žena, i to,atraktivna profesionalna mlada žena, posebno obećava da će privući pažnju među glasačima u predgrađu, jednoj od ključnih grupa koja je dovela demokrate na vlast 2020. 

 

Naravno, sve ovo možda nije važno. Jer, nikome zapravo nije jasno da li su potpredsednički kandidati važni biračima u celini, sa vidljivim izuzetkom nesrećnog potpredsedničkog kandidata Džordža Mekgoverna - Tomasa Igltona. 

 

Ipak, demokrate su definitivno, kako bi Obama rekao, u nepoznatim vodama. 

 

Aktuelni predsednik je ispao iz predsedničke trke kao kad pijani putnici skandinavskog broda ispadnu sa palube i slete u Baltik, pa ih posle čakljama izvlače iz mora; prvi put od rođenja modernog procesa nominovanja, pretpostavljeni vrh liste nije dobio nijedan primarni glas; koalicija je već u sukobu sama sa sobom oko rata između Izraela i Gaze; ljudi su izgubiii stotine milijardi dolara na berzi zbog najave recesije... 

 

Demokrate su sada u onom uskom prolazu sa lepljivim zidovima, na koje ne sme da se stavi nijedan jedini deo stranačkog tela, što otežava kretanje u ionako neprohodnoj političkoj sredini.

 

Malo je verovatno da bi ih Džoš Šapiro izvukao iz toga. A ako on ne može, da li je bitno ko je neka druga opcija na mestu VP kandidata...


 

Edited by Nek grmi jako
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Mama_mia said:

U svakom slucaju ne znam kako vi, neki, ali ja nisam videla gluplji, tj. ajd da kazem prosecniji tandem od Kamale i njenog izabranika. Normalno da ni jednog trenutka nisam mislila da ce ona/oni izabrati nekog drugog posebno ne Sapira. On bi je zasigurno zasenio a to ne ide. Zato ovaj cikica Walz je sjajan izbor da se slika pored nje i da se zajedno cerekaju svojim fantasticnim doskocicama. Cikica Walz izgleda mnogo starije podseca na nesto mladjeg Bidena ali bez znaka dementnosti  no nema veze i on kao i Kamala ima ovu `nenamestenu i neodglumljenu` `zivotnu energiju i radost`. Pa gledali smo ih. Kamala sada konacno ima partnera za maskirano cerekanje.Da podsetim da kad kazem `maskirano` to mislim da se Kamala smeje ne zato sto je bilo sta stvarno smesno vec zato da zamaskira svoju nesigurnost, a nesigurnost dolazi iz nedovoljnih kompetencija za duznost na koju su je nicim izazvano demokrati postavili. Tako i treba da bude, nije mala stvar da budes bas ti, takav obican i slucajan lik/inja - nominovan/a za predsednika/cu...To je kao kad dobijes na lutriji nesto veliko. Pa si totalno u soku. Bezrazlozno se samo smejes i smejes i kad jeste i kad nije smesno. Maskiras nesto veliko.

 

....I sada tek, zahvaljujuci Kamali vidim da je gdja Clinton bila prava dama i pravi kandidat za ovu ulogu. Imala je znanje i normalnu pojavu, ane meni kao i mnogima ni takva nije odgovarala vec smo imali zamerke u vezi sa njom, ali to je sasvim drugo pitanje. Ovo sada je sjajno videti, taj tandem kad se pojavi, zar nije kao stand up, s tim sto se samo njih dvoje smeju, i time misle da ce privuci mlade ljude, radnike, imigrante i ostale kojima nije jasno zasto ove budale toliko cerekaju...Ako im dodje da pomisle da se bas njima smeju....ili ako im se ne dopada taj Kamala/Tim ulagivacki stav u smislu i mi smo isti kao vi, jadni smo, mladi smo, nista nemamo ali imamo JOY.....sta ce onda biti? Nebitno sta.

 

Sve u svemu, da ne znam o kome se radi, gledajuc Kamalu pomislila bih da se radi o izboru premijerke/predsednice negde daleko, recimo u Bangladesu, ili u Srbiji...ama bilo gde samo ne u USA. 

Ambicija ne manjka ali spontanost i sigurnost u sebe itekako. A cikica dodje kao u cirkusu sto mora da bude dvojac klovnova jer jedan nije dovoljan da animira decu. Naravno da je odlican taj spoj jer ocito da oni rade ovaj posao za podrsku od decijih mozgova. Hocu da kazem love naivne. 

 

 

Super.

Hajde sada ovako zivopisno opisi onaj drugi dvojac.

 

PS

Kladim se da bi reakcija bila ista i da je izabrala Shapira.

Los izbor (navesti po zelji), XY bi bio bolji.

Edited by Dragan
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Dragan said:

Super.

Hajde sada ovako zivopisno opisi onaj drugi dvojac.

 

PS

Kladim se da bi reakcija bila ista i da je izabrala Shapira.

Los izbor (navesti po zelji), XY bi bio bolji.

 

Ma imala je na stolu vise nego odlicne kandidate, odabrala jednog. Glasaci podrzavaju i sad se ona druga strana pita gde je greska a sami su postavili najgoreg moguceg VP-a koji cim zine lupi nesto za sve pare ovog sveta. Coveku su izgleda fetis trudnice, samo o tome prica. Bolesno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Dragan said:

Super.

Hajde sada ovako zivopisno opisi onaj drugi dvojac.

 

PS

Kladim se da bi reakcija bila ista i da je izabrala Shapira.

Los izbor (navesti po zelji), XY bi bio bolji.

 

o cemu ti?

 

nema tu `da je izabrala sapira` jer sam vec obrazlozila da on u stvarnosti nikada nije bio opcija....Sto se tvojih zelja `a la carte` sta bi zeleo da degustiras napisano s moje strane, predlazem da uzivas u onome sto ti je dato  a ne da pored svega trazis jos. Ovo zaista nije takav restoran. Ovo ti je vise kao besplatna Kamalina menza, pa sta dobijes dobio si budi radostan i zahvalan na ponudi bas kao Walz :classic_smile:

 

Ovo ja kazem saljivo sve da bude po dems -protokolu za smah. U medjuvremenu, sta ti kazess, ne cini li ti se da sam se uzasno priblizila istini kada je rec o ovom tandemu o kome sam pisala? Ili mozda imas kakvu zamerku i neslaganje...da vidimo koja je tacka razdvajanja....

 

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, 𝓑𝓪𝓫𝔂 said:

 

Mozda... Sta Walz donosi cemo videti. 

 

Za sad neverovatan entuzijazam. Dacu ti mali video, jedan u milion, ako hoces pogledaj mozda bude jasnije...

 

 

 

ok znaci nemamo direktni argument sta donosi, ali argument za Shapira je kilav. 

A zivot nije tik-tok. 

Vidim da JD tvrdi da je Walz lagao o svojoj vojnoj karijeri, to moze da bude downside za njega.

Link to comment
Share on other sites

Pogledacu mozda ste ranije komentarisali predlog Nancy Pelosi da se na Rushmore postavi Bidenov lik.....Ako ste komentarisali sigurno ste padali u nesvest od smeha zao mi je sto nisam ucestvovala. Ok Pelosi izgleda kao mlada za udaju, ali ipak se raspada kao u onom filmu kada se raspadaju od plasticnih zahvata...mozak radi bas kao da je i on pretrpeo slican zahvat - Biden kao peta velicina uz Washingtona, Lincolna, Jeffersona....Predlazem da stave i Pelosin lik posle zahvata.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Angelia said:

ok znaci nemamo direktni argument sta donosi, ali argument za Shapira je kilav. 

A zivot nije tik-tok. 

Vidim da JD tvrdi da je Walz lagao o svojoj vojnoj karijeri, to moze da bude downside za njega.

 

Meni je dovoljan argument da su ljudi odusevljeni njime i zadovoljni izborom i da ce to biti ono sto ce ih naterati da izadju i glasaju. 

Argument tipa donosi 19 elektorata je ok, ali je pod znakom pitanja. Iako verujem kao i Dragan, da bi entuzijazam bio isti bilo Shapiro, Walz, Kelly, Buttigieg... 

 

Ali ako JD tvrdi, onda nista 😄 U sustini to sto JD tvrdi interesuje samo one koji ce svakako glasati za Trampa i njega, nista ne menja. 

 

Samo da dodam, tim bolje sto Watz-a smatraju manje opasnim po njihov izbor, nece se toliko motivisati da glasaju. Potcenjivanje je jedna od najvecih zabluda. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Mama_mia said:

Pogledacu mozda ste ranije komentarisali predlog Nancy Pelosi da se na Rushmore postavi Bidenov lik.....Ako ste komentarisali sigurno ste padali u nesvest od smeha zao mi je sto nisam ucestvovala. Ok Pelosi izgleda kao mlada za udaju, ali ipak se raspada kao u onom filmu kada se raspadaju od plasticnih zahvata...mozak radi bas kao da je i on pretrpeo slican zahvat - Biden kao peta velicina uz Washingtona, Lincolna, Jeffersona....Predlazem da stave i Pelosin lik posle zahvata.

Ne, nismo komentarisali. Nancy je izgleda ne samo ime nego i dijagnoza.

U nemackim medijima sam juce,prekjuce, citala o vrlo nezgodnoj situaciji u kojoj se nalazi Kamalin suprug.

Za vreme svog bracnog zivota ( glabvnog, ne ovog cudnog braka) napravio je dete guvernanti svoje cerke,

brak se raspao, ali se ne zna ( za sada) tacno da li je ta devojka rodila dete i ako jeste, gde je dete.

Ona je inace pred stupanje Kamale na mesto potpredsednice  za milion kupila neku finu vilu.

  

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Mama_mia said:

Pogledacu mozda ste ranije komentarisali predlog Nancy Pelosi da se na Rushmore postavi Bidenov lik.....Ako ste komentarisali sigurno ste padali u nesvest od smeha zao mi je sto nisam ucestvovala. Ok Pelosi izgleda kao mlada za udaju, ali ipak se raspada kao u onom filmu kada se raspadaju od plasticnih zahvata...mozak radi bas kao da je i on pretrpeo slican zahvat - Biden kao peta velicina uz Washingtona, Lincolna, Jeffersona....Predlazem da stave i Pelosin lik posle zahvata.

Sto si bre cicija.

Ocigledno imas spisateljskog dara i dobro poznajes sve sudionike dramskog zapleta.

Zar ne bi trebalo opisati celo polje datih mogucnosti - obe strane.

Po mogucnosti neutralno.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...