Jump to content

[USA] SJEDINJENE AMERIČKE DRŽAVE - unutrašnja politika i uticaj na svetska kretanja


McCarthy

Recommended Posts

5 hours ago, Dobar Los Milos said:

 

Jeste, naravno, po celoj planeti desnicari ubijaju ljude, ali antifasizam je problem, da, da...

 

 

Daj molim te ne lupaj bas toliko. Koji desnicari sirom sveta. Evo za ovog rasistickog debila spensera ste non stop vikali "desnicar, desnicar" i ako vam je vise puta objasnjavano da to nije desnica. I? Sta bi? Pokazao pravu cud i prave boje i eto ga "kuci" kod Bajdena i demokraturac koje uvek i bilo utociste rasista, nekad pro belackih, danas anti belackih.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, boxcube said:

 

Daj molim te ne lupaj bas toliko. Koji desnicari sirom sveta. Evo za ovog rasistickog debila spensera ste non stop vikali "desnicar, desnicar" i ako vam je vise puta objasnjavano da to nije desnica. I? Sta bi? Pokazao pravu cud i prave boje i eto ga "kuci" kod Bajdena i demokraturac koje uvek i bilo utociste rasista, nekad pro belackih, danas anti belackih.

 

Ne lupam ni najmanje nego govorim o cinjenicama. Ubijaju ljude po Nemackoj naprimer, 200 u zadnjih 30 godina, i koriste istu retoriku kao i ti. Anti belacki rasizam, mukice mala, pa ti si zrtva. 

 

A ovo za Spensera je tako smesno, cak i za tvoje "standarde".

2 hours ago, Baby said:

 

Pa znas kako, oni su ih izazvali... 😄 To je cela struktura na kojoj ovi nasi baziraju misljenje. Isti onaj fazon "nije on manijak, nego ona nosi kratku suknju"

 

Da znas samo kakvih sam se bljuvotina nacitao posle Christchurch masakra... 

Edited by Dobar Los Milos
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, boxcube said:

 

Daj molim te ne lupaj bas toliko. Koji desnicari sirom sveta. Evo za ovog rasistickog debila spensera ste non stop vikali "desnicar, desnicar" i ako vam je vise puta objasnjavano da to nije desnica. I? Sta bi? Pokazao pravu cud i prave boje i eto ga "kuci" kod Bajdena i demokraturac koje uvek i bilo utociste rasista, nekad pro belackih, danas anti belackih.

 

Je li to ko sto je Seselj podrzao Ivu Josipovica da "odmogne" Kolindi? 

 

https://www.bbc.com/news/av/world-us-canada-38057104

 

Ovo ni kod neinteligentnih ne pali. 

 

Prava liberalna dusa.

 

https://www.irehr.org/2014/06/27/who-is-richard-spencer/

 

 

 

Edited by Plavi Golub
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, boxcube said:

 

Daj molim te ne lupaj bas toliko. Koji desnicari sirom sveta. Evo za ovog rasistickog debila spensera ste non stop vikali "desnicar, desnicar" i ako vam je vise puta objasnjavano da to nije desnica. I? Sta bi? Pokazao pravu cud i prave boje i eto ga "kuci" kod Bajdena i demokraturac koje uvek i bilo utociste rasista, nekad pro belackih, danas anti belackih.

 

Koga briga sta je taj majmun, ali i ovi idioti koji su hteli da zauzmu Michigen? Ista su ta govna kao i antifa koji vec decenijama oslabadja svet od mrskog kapitalizma - ruseci, paleci. To je samo vama extremistima bitno sa jedne i druge strane (ali ustvari i nema dve strane). Da dobro si procitao - ti si jedan tipican primerak extremiste, zato sto si toliko oslepljen svojom nekom ideologijom da i ne primecujes sta drugi pisu. Jer stvarno mislis da je neko pomislio da neko misli da ti YT klipov sa antifom nisu istinite? Pa posle postavis jos nekog ludak opet sa YT-a kao neki argumnet?!! Tipican si primer neke decurlije koji bleji u maminom podrumu i lupeta kako ce levica da unisti svet. Pa i hoce, naravno kad su debili kao Trump - nacional socijalista, fasita (vidi umereni fasizam kod mobilizjice pregledaca izbornih mesta - niko mu nije javio da je on vlast) i diktator - kao da je najveci komunisticki vodja sa jedne strane a sa druge strane AOC i bratija ultraliberalnih marxista.  Biden iliti demokratska stranka je tu negde izgubljen, hoce neku sredinu da zauzme ali jednostavno nema puno materijala/ideja. Bidenov plan bi trebalo da bude neki centar ali isto tako pominje unions 1005 puta, i to je to. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Plavi Golub said:

 

Je li to ko sto je Seselj podrzao Ivu Josipovica da "odmogne" Kolindi? 

 

https://www.bbc.com/news/av/world-us-canada-38057104

 

Ovo ni kod neinteligentnih ne pali. 

 

 

Po tako slobodnoj liniji "zakljucivanja" je ubacen kod Trampa na pocetku da ga kompromituje a sad "povucen" da mu poremeti redove. Narocito posto medju svojima bar jedno 50% njih misli da je ubacen od FBIa od samog pocetka. Ali nije ni jedno ni drugo nego budala video da Trampu raste popularnost pa se nakacio na kompoziciju da poveca svoju bazu. Ali corak Tramp ne zadovoljava njegove rasisticke i kolektivisticke prohteve pa se vratio doma. 😄

 

Debata izmedju zagovonika Trampa Styxa i Spensera "obracenog" u demokrate na temu Trampovog uspeha. Zakljucak koji Spenser daje da Tramp nije ispunio obecanje da ce deportovati sve nelegalne migrante. 😄

 

 

 

Evo u ovom izlaganju je sve sam rekao. Odbija ideje ne kojima je osnovana USA, deklaraciju nezavisnosti, Regan mu je los predsednik, zalaze se za kolektivizam

umesto individualizma sve suprotno od principima na kojima stoji USA. Lik je totalni antebelum demokrata koji bi rasturio Ameriku i napravio neki belacki naci geto. Nema veze ni sa desnicom ni sa konzervativcima a ni sa Trampom. Gledajuci rasisticku i kolektivisticku istoriju demokratske stranke lik je sad svoj na svome.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jeste, jeste. Mora da su ga bacili sa solitera  pa se docekao na glavu resetovan. 
Trebalo je to malo ranije da izadje sa «podrskom», ne ovako u foto finisu.

 

Ovaj za koga je radio godinama je inace siva eminencija demokrata, ali kad bi se zezali.

 

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Pat_Buchanan

 

Oni ga ‘ranili i platu mu davali, a on tako. Ccc

Edited by Plavi Golub
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, nonick said:

 

Koga briga sta je taj majmun, ali i ovi idioti koji su hteli da zauzmu Michigen?

 

Ako te nije briga sto se ukljucujes u polemiku u kojoj se razmatra koji je motiv tih njihovih ideja i ima li veze sa Trampom? Ako te ne zanima ignorises i to je to.

 

21 minutes ago, nonick said:

 

 Ista su ta govna kao i antifa koji vec decenijama oslabadja svet od mrskog kapitalizma - ruseci, paleci.

 

 

Njihova retorika i jeste antifa. To je bukvalno ta prica.

 

21 minutes ago, nonick said:

To je samo vama extremistima bitno sa jedne i druge strane (ali ustvari i nema dve strane). Da dobro si procitao - ti si jedan tipican primerak extremiste, zato sto si toliko oslepljen svojom nekom ideologijom da i ne primecujes sta drugi pisu.

 

 

De, de se malo smiri. Nema potrebe da si dizes pritisak bez potrebe ovo je ipak samo forum i pricamo, iznosime stavove. Nemoj da ti pozli zbog toga. A nakon sto se smiris ako zelis reci mi koja je to moja ideologija koja me zaslepela. Licno ne znam da sam izneo bilo kakvu ideologiju. Znam samo da kritikujem pojedine stavove sagovornika za koje smatram da nisu tacni i logocki validni. Istina to ne znaci da nisam oslepljen ideologijom ovom ili onom samo ne kontam iz cega to vidis.

 

21 minutes ago, nonick said:

Jer stvarno mislis da je neko pomislio da neko misli da ti YT klipov sa antifom nisu istinite?

 

Sto se tice nemogucnosti da se primeti sta neko drugi pise to bih ja bas tebe mogao da pitam pogotovo nakon ove recenice. Da si procitao celu moju prepisku sa Zoranom shvatio bi zasto sam ga to pitao, drugi put cak eksplicitno. Prvo je Zoran tvrdio kako mi sami nista ne moze da istrazujem i analiziramo jer su to dokumenta "pokupljena sa ko zna kakvih sajtova". Iz toga bi svako ko je savlado elementarnu logiku i ko dobronamerno pretpostavlja a Zoran nije trol zakljucio da on nije u toku sa dogadjajima koji su se odigrali u vezi antifa. Sto sam i ja zakljucio i ukazao mu da nisu u pitanju neka dokumenta sa 4chana nego istinito dogadjaji za koje znamo da su se odigrali jer su snimljeni sa toliko kamera da nema sanse da je to nesto rezirano i da analizirajuci sve te dogadjaje i njihovu metodolosku, logisticku, medijsku i ideolosku pozadinu mi sami i te kako mozemo da zakljucimo ko su antifa i kakva je njihova teznja i uloga. Na to je Zoran opet odreagova kao dobro je to da se vidi ali on ne veruje nista tim "nekim snimcima sa opskurnih desnicarskih kanala".  Sta covek drugo da zakljuci, opet racunajuci da pretpostavlja da Zoran nije trol, nego da sumnja u autenticnost tih snimaka pa i samih dogadjaja. Dakle da, veoma je bitno da znamo pricitati sta neko drugi pise a jos vaznije je da znamo procitati OBE strane u nekoj polemici i izvesti prave zakljucke PRE nego sto se umesamo u tu polemiku. Inace se saplicemo o sopstvenu kritiku kao ti u ovom slucaju.

 

21 minutes ago, nonick said:

Pa posle postavis jos nekog ludak opet sa YT-a kao neki argumnet?!!

 

Posle cega? Ne zaista, ako je nemogucnost da se procita sta drugi pisu i kako tece prepiska izmedju nekih ljudi simptom ideoloslog slepila gledaj da odes na neku kontrolu kod ideoloskog oftamologa posto promasujes ali zestoko. Klip sa ludakom sam postavio da ukazem da je pasus i kolumne ono piskarala, koju je Zoran preneo ovde, glup i neistinit posto je lik tvrdio da je grupa konzervativaca uhapsena nakon planiranja otmice guvernerke Michigena. A na to se nadovezala i Baby sa pricom da su otmicari motivisani Trampovima tvitovima/govorima. Da bih pokazao kako je to ordinarna neistina postavio sam klip ludaka jer je se tu sve vidi ko su i sta su pitanju ideologija i ideja. Sve suprotno onome sto pise u kolumni i sto je rekla Baby. Tako da u pravu si, ne treba biti oslepljen i treba umeti procitati sta drugi pisu i jednako vazno izvuci pravilne logicke posledice te obrati paznju drugi put.

 

21 minutes ago, nonick said:

Tipican si primer neke decurlije koji bleji u maminom podrumu i lupeta kako ce levica da unisti svet.

 

To da levica uglavnom, uz retke izuzetke, unistava svet je jasno svakome ko je pricitao uticaj ideolgija koje spadaju u tu kategoriju na tok istorijskih dogadjaja od 1789. do danas. Bio on u podrumu ili na tavnu ili na livadi, ko se potrudio da istrazi zna da je levica uglavnom destruktivna ideolgija sa milionma mrtvih iza sebe.

 

21 minutes ago, nonick said:

Pa i hoce, naravno kad su debili kao Trump - nacional socijalista, fasita (vidi umereni fasizam kod mobilizjice pregledaca izbornih mesta - niko mu nije javio da je on vlast) i diktator - kao da je najveci komunisticki vodja sa jedne strane a sa druge strane AOC i bratija ultraliberalnih marxista.  Biden iliti demokratska stranka je tu negde izgubljen, hoce neku sredinu da zauzme ali jednostavno nema puno materijala/ideja. Bidenov plan bi trebalo da bude neki centar ali isto tako pominje unions 1005 puta, i to je to. 

 

Ovde si vec prokljucao i pricas bezveze. Tramp i fasista i nacista i jos najveci komunist a Bajden umenreni centar sa sve GNDom i popunjavam vrhovnog suda a mozda i njegovim restrukturiranjem. 😄 😄 😄 😄 😄  Jedino je tacno sto kazes da je demokratska stranak izgubljena ali ne iz razloga koji siti naveo. 😄 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Plavi Golub said:

Jeste, jeste. Mora da su ga bacili sa solitera  pa se docekao na glavu resetovan. 
Trebalo je to malo ranije da izadje sa «podrskom», ne ovako u foto finisu.

 

Ovaj za koga je radio godinama je inace siva eminencija demokrata, ali kad bi se zezali.

 

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Pat_Buchanan

 

Oni ga ‘ranili i platu mu davali, a on tako. Ccc

 

 

Ohhh da li je moguce?! Znaci nije bitno sta on kaze, radi, sta zagovara, koga velica nego gde i sa kim je radio. Oooo Boze pa da li je moguce da je iko ikad radio sa nekim ili za nekoga a da je mislio bar malo drugacije ili jos gore sasvim drugacije od njega. Ne, ne, ja mislio da je nemoguce da se to igde ikad desilo. 😄 😄 😄 😄  

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dobar Los Milos said:

 

Ne lupam ni najmanje nego govorim o cinjenicama.

 

Dobro, to tvrdis, ali ne pokazujes kad dolazi do konkretnih pitanja.

 

1 hour ago, Dobar Los Milos said:

Ubijaju ljude po Nemackoj naprimer, 200 u zadnjih 30 godina, i koriste istu retoriku kao i ti. Anti belacki rasizam, mukice mala, pa ti si zrtva. 

 

Ubijaju razne ljude svuda po svetu iz raznih razloga. Antibelacki rasizam je evidentan svakome ko pogleda nacin izvestavanja mas medija, javnih intelektualaca, ideoloskog i sektaskog propovedanja kroz filmskse i telvizisjke produkcije. Naravno onome ko niej otvoran strahom da ce ga proglasiti rasistom i ko umeda misli. Gde si ti tu sam se nadji.

 

1 hour ago, Dobar Los Milos said:

 

A ovo za Spensera je tako smesno, cak i za tvoje "standarde".

 

 Idiiii. Sta je tacno netacno u vezi Spensera sto sam rekao? Smesno moze biti svasta to je dosta subjektivno.

 

1 hour ago, Dobar Los Milos said:

 

Da znas samo kakvih sam se bljuvotina nacitao posle Christchurch masakra... 

 

I ja nakon Baton Rouge masakra, odvratno je bilo citati sta sve ljudi pisu. 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, boxcube said:

 

Dobro, to tvrdis, ali ne pokazujes kad dolazi do konkretnih pitanja.

 

 

Ubijaju razne ljude svuda po svetu iz raznih razloga. Antibelacki rasizam je evidentan svakome ko pogleda nacin izvestavanja mas medija, javnih intelektualaca, ideoloskog i sektaskog propovedanja kroz filmskse i telvizisjke produkcije. Naravno onome ko niej otvoran strahom da ce ga proglasiti rasistom i ko umeda misli. Gde si ti tu sam se nadji.

 

 

 Idiiii. Sta je tacno netacno u vezi Spensera sto sam rekao? Smesno moze biti svasta to je dosta subjektivno.

 

 

I ja nakon Baton Rouge masakra, odvratno je bilo citati sta sve ljudi pisu. 

 

Koje konkretno pitanje si postavio?

 

Nije prica o drugim ljudima i ubistvima, niti one cine masakre desnicara manje vaznim ili ubitacnim, tako da mozes i taj Whataboutism da okacis macku o rep. 

 

Da, da, u to se kunu i ovdasnji neonacisti, uvek zrtve, velika zavera protiv njih a oni bas dobri momci, samo bi malo da ubijaju i tlace "nize vrste". Ali jbg, kad si u zivotu niko i nista, onda lako porastu mosnice u takvim grupacijama. 

 

Kad je jedan troler tvoj jedini "argument"...

 

Kakve veze ima sad Buton Rouge sa mojim komentarom?

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Dobar Los Milos said:

 

Koje konkretno pitanje si postavio?

 

Kad se pokrene neka tema automatski se formiraju pitanja na koje treba odgovoriti. Ti si pokrenuo temu sa tvrdjom da "desnicari ubijaju svuda po svetu". Samim ti postavlja se pitanje koji su ukazi/dokazi/pokazi koji nama jasn govore da desnicari ubijau svu da po svetu. Nakon toga si samo tvrdi da ti iznosis cinjenice bez da si izneo cinjenice potrebne da potkrepis da desnicari ubijaju svuda po svetu. Naravno tu je i pitanje da li ti znas na koji nacin treba potkrepiti tvrdju "desnicari ubijaju po svetu" ili se samo pravis da ne znas.

 

20 minutes ago, Dobar Los Milos said:

 

Nije prica o drugim ljudima i ubistvima, niti one cine masakre desnicara manje vaznim ili ubitacnim, tako da mozes i taj Whataboutism da okacis macku o rep.

 

 

Nije to nikakav Whataboutism nego kazem da kad izvuces statistiku ubistava iz neke zemlje u nekom periodu to samo po sebi ne dokazuje nista a kamoli tvoju vrlo specificnu tvrdnju "desnicari ubijaju svuda po svetu". Jer na neku stistiku neko mzoe reci eto levicari ubijaju svuda po svetu. Zato sam rekao ima raznih ubijenih a ne da bih postavljao moralno parelelu izmedju ubistava jednih naspram drugih.

 

20 minutes ago, Dobar Los Milos said:

 

 

Da, da, u to se kunu i ovdasnji neonacisti, uvek zrtve, velika zavera protiv njih a oni bas dobri momci, samo bi malo da ubijaju i tlace "nize vrste". Ali jbg, kad si u zivotu niko i nista, onda lako porastu mosnice u takvim grupacijama. 

 

Bilo bi dobro da se okanes te navike da pricas napamet. Kroz ideoloske naocare. Negde si od nekih sektasa cuo neki izraz i to automatski znaci da da taj izraz nema znanjenje plus da je svako ko koristi taj izraz ili pripadnih tih sektasa ili njihov zagovornik. To je nacin misljenja koji ej direktno suprotan vrednostima koje se u osnovi suprotstavljaju takvim sektama, vrednostima prosvetiteljstva, liberalizma, emepirizma, racionalizma opsteg analatickog pristupa svetu i problemima u njemu. Tako se stvaraju nove sekte drugih boja i nijansi.

 

20 minutes ago, Dobar Los Milos said:

 

Kad je jedan troler tvoj jedini "argument"...

 

Koji troler? Spenser? Jedini argument za sta? Ko je to rekao da je on jedini argument?

 

20 minutes ago, Dobar Los Milos said:

 

Kakve veze ima sad Buton Rouge sa mojim komentarom?

 

 

Isto kao komentari koje si citao sam onim o cemu smo do tada pricali. Pa ti meni kazi.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, boxcube said:

 

Kad se pokrene neka tema automatski se formiraju pitanja na koje treba odgovoriti. Ti si pokrenuo temu sa tvrdjom da "desnicari ubijaju svuda po svetu". Samim ti postavlja se pitanje koji su ukazi/dokazi/pokazi koji nama jasn govore da desnicari ubijau svu da po svetu. Nakon toga si samo tvrdi da ti iznosis cinjenice bez da si izneo cinjenice potrebne da potkrepis da desnicari ubijaju svuda po svetu. Naravno tu je i pitanje da li ti znas na koji nacin treba potkrepiti tvrdju "desnicari ubijaju po svetu" ili se samo pravis da ne znas.

 

 

Nije to nikakav Whataboutism nego kazem da kad izvuces statistiku ubistava iz neke zemlje u nekom periodu to samo po sebi ne dokazuje nista a kamoli tvoju vrlo specificnu tvrdnju "desnicari ubijaju svuda po svetu". Jer na neku stistiku neko mzoe reci eto levicari ubijaju svuda po svetu. Zato sam rekao ima raznih ubijenih a ne da bih postavljao moralno parelelu izmedju ubistava jednih naspram drugih.

 

 

Bilo bi dobro da se okanes te navike da pricas napamet. Kroz ideoloske naocare. Negde si od nekih sektasa cuo neki izraz i to automatski znaci da da taj izraz nema znanjenje plus da je svako ko koristi taj izraz ili pripadnih tih sektasa ili njihov zagovornik. To je nacin misljenja koji ej direktno suprotan vrednostima koje se u osnovi suprotstavljaju takvim sektama, vrednostima prosvetiteljstva, liberalizma, emepirizma, racionalizma opsteg analatickog pristupa svetu i problemima u njemu. Tako se stvaraju nove sekte drugih boja i nijansi.

 

 

Koji troler? Spenser? Jedini argument za sta? Ko je to rekao da je on jedini argument?

 

 

Isto kao komentari koje si citao sam onim o cemu smo do tada pricali. Pa ti meni kazi.

 

Ne, izvini, nisam znao da si toliko "neinformisan", i da ti trebaju dokazi da je voda mokra. Svuda po svetu desnicari ubijaju ljude, masovno, i zbog toga se i oznacavaju kao velika opasnost, kako u Nemackoj koju sam naveo kao primer (izignorisao si ga btw), tako i u USA itd. 

 

To je cist Whataboutism. Ostala ubistva nemaju veze sa temom. 

 

Ne, nego imam vec decenije iskustva sa neonacistima i njihovom retorikom. To sto je ponavljas 1:1 nije do mene. 

 

To ti je jedini "argument" do sada. 

 

Ti si se umesao u pricu i spominjes, a ne obrnuto.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Dobar Los Milos said:

 

Ne, izvini, nisam znao da si toliko "neinformisan", i da ti trebaju dokazi da je voda mokra. Svuda po svetu desnicari ubijaju ljude, masovno, i zbog toga se i oznacavaju kao velika opasnost, kako u Nemackoj koju sam naveo kao primer (izignorisao si ga btw), tako i u USA itd. 

 

Dobro, nastavljas sa praznim tvrdnjama i cirkularnim zakljucivanjim, sve je jasno. Lupas kao i na pocetku, to sto si naveo broj ubijenih u nekoj zemlji nikako ne govori u prilog "desnicari ubijaju svuda po svetu". Moraces malo bolje da se potrudis za tako specificnu tvrdnju ako hoces da to prihvati neko ko ume da misli i nije ideolog.

 

41 minutes ago, Dobar Los Milos said:

 

To je cist Whataboutism. Ostala ubistva nemaju veze sa temom. 

 

Ne nije. Whataboutism je pitanje etike i opste moralne evaluacije nekog dogadjaja a ne cinjenicnog. Mi ovde pricamo o cinjenicnoj evlauciji, da li je to istinito. Whatabotism je kad neko na moralnom planu ponistava znacaj toga sto je ubijena osoba A samo zato sto je ubijena i osoba B. Ja to nisam rekao. Ja sam rekao da se stalno ubijaju neki ljud i da sama brojka izvedena iz celokupne statistike ne podrzava tvoj tezu "desnicari ubijaju svuda po svetu". Ja nisam rekao ni za jedne zrtva da se nevazne zbog nekih tamo drugih zrtava. To bi bio Whataboutism, posto nisam to rekao nije! Tako ja mogu reci "tokom 2016. godine u Indiji levicari su ubili 20 000 ljudi". I onda kad ti pitas kako, sta, odakle, daj preciznije kako znas, ti kazes to svi znaju kao sto je vod mokra i nemoj sad precizno da me pitas jer je to Whataboutism.  Pricas gluposti sve u svemu.

 

41 minutes ago, Dobar Los Milos said:

 

Ne, nego imam vec decenije iskustva sa neonacistima i njihovom retorikom. To sto je ponavljas 1:1 nije do mene. 

 

U tome i jeste problem. Sve gledas kroz te polemika, svadje, brobe sa neonacistima. Pa svako ko ti se protivi na politickom, ideoloskom ili nekom planu ti je sumnjiv ili otvoreno idesa na proziviku da je nacista. Jer sve gledas kroz ta sociva kalibiriasna za tu polemiku, van toga ne vidis nista. Kad si dobar sa cekicem sve ti lici na ekser.

 

41 minutes ago, Dobar Los Milos said:

 

To ti je jedini "argument" do sada. 

 

Svasta. Za sta jedini? Kako mozes da pises ovako opste nepovezane stvari?

 

41 minutes ago, Dobar Los Milos said:

 

Ti si se umesao u pricu i spominjes, a ne obrnuto.

 

Ti si to nadovezao na komentar koji je dala Baby na moj post. Ako to nema veze sa bilo cime sto sam ja rekao ok izvinjavam se, pogresno sam razumeo. Ako ima dobro je da znam kakve.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, mrd said:

A ukinuo im je besplatne fakultete. Go figure. 🙂

Bas mi je drago da si nasao. Cini se da je igra i koketiranje s'Ja sam gladan, hocu da mi platis da jedem zeznuta rabota. 🙂

Zalosno je sto posle njega i Busa seniora nema nijednog POTUS-a vrednog te funkcije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Kronostime said:

Zalosno je sto posle njega i Busa seniora nema nijednog POTUS-a vrednog te funkcije.

Zasto mislis da Bill Clinton nije bio na visini zadatka? U njegovo vreme je nastao tehnoloski bum.  Socijalni uslovi su bili izrazitio povoljni dok ih Bush sin nije popravio.

Reagan je drasticno unazadio Cali, ali su ga ljudi iz nekog razloga gotivili. Svako neka pusti masti na volju. 🙂

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, mrd said:

Zasto mislis da Bill Clinton nije bio na visini zadatka? U njegovo vreme je nastao tehnoloski bum.  Socijalni uslovi su bili izrazitio povoljni dok ih Bush sin nije popravio.

Reagan je drasticno unazadio Cali, ali su ga ljudi iz nekog razloga gotivili. Svako neka pusti masti na volju. 🙂

Tehnoloski bum se desio za Reganova i Tacerkina vakta: tada je pocelo doba kucnih kompjutera,BBS  i mobilnih telefona, sve posle toga je nadgradnja.

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...