Jump to content

[USA] SJEDINJENE AMERIČKE DRŽAVE - unutrašnja politika i uticaj na svetska kretanja


McCarthy

Recommended Posts

U Portlandu haos

 

Tu su i fini momci:

 

 

Quote

Extremist groups like the Proud Boys, a far-right neo-fascist organization that is openly chauvinistic, racist and xenophobic, and Antifa, an anti-fascist group were present for today's rallies.

Portland Mayor Ted Wheeler tweeted a warning to all of the day's protesters telling them to "peacefully exercise their First Amendments Rights."

But violent skirmishes broke out around the city anyway as people attacked each other with pepper spray, paintball guns, bats, shields and projectiles. Streets were blocked, and police monitored the situation near the Multnomah County Justice Center.

One protester filming the day's events, caught a woman on camera who was punched to the ground by a member of the Proud Boys group.

A pro-police demonstrator was filmed pointing a paintball gun at close range at a counterprotester.

Protesters from both sides engaged in violent behavior and fights broke out, forcing the police to disperse the crowds.

 

I pobise se:

 

 

... sa Fox-a vest

 

 

Nego gledam ove Proud Boys, pa nije ni cudo sto ne lime nista kada je prosek godina 60 a prosek kila 140... oni mogu samo da skrljaju neku Harley Davidson prodavnicu, ali su uglavnom na periferijama pa valjda nije interesantan... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Baby said:

 

Ko je rekao da je prekrsio vec? Ja sam rekla da bi ga rado prekrsio kada je njegovo veliko dupe u pitanju, te sreca pa mu ne daju da hoda dalje od ivice. 

 

 

Ah ivica, ona po kojoj svi hodaju kad bi da zabrane slobodu govora, ili dok ne otkrijemo da SC misli drugacije.

To je legalno kad nema cistih instrukcija.

 

Edit: nadam se da si razumela komentar

Edited by Angelia
Link to comment
Share on other sites

Kako je Melanija unistila bastu:
 
EgDAVM0UYAAd6de?format=jpg&name=large
 
Od 1962 ni jednoj FLOTUS nije smetala basta, a onda je ona resila da posece drveca i ostavi svoj pecat negde. :classic_unsure:
Ja stvarno ne mogu da verujem da je to uradila. Strašno! [emoji38]_2:

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Baby said:

 

Nego gledam ove Proud Boys, pa nije ni cudo sto ne lime nista kada je prosek godina 60 a prosek kila 140... oni mogu samo da skrljaju neku Harley Davidson prodavnicu, ali su uglavnom na periferijama pa valjda nije interesantan... 

 

Ovo sto si postavila nisu nikakvi Proud Boys, ovo su obicni gradjani, penzosi, odrtaveli rokeri, bajkeri sa debelim zenama, veze sa Proud Boys nemaju.

 

Proud Boys su uniformisani, svi nose crne Fred Perry polo majice, ako ocekuju frku onda riot gear, bar 20 godina mladji u proseku i u mnogo boljoj kondiciji jer ima puno vojnika iz Avganistana, Iraka i sl. 

 

Kako znam? Pa njihov lider i osnivac je Kanadjanin, osnivac Vice Magazina koji je napustio, danasnji Vice Media - poznata svima jer ima izdanje i na srpskom koliko znam, bivsi glavni hipster u New Yorku, koji je negde prespojio i postao ultra-desnicar. Vrlo cesto gost kod Joe Rogana i ostalih najpoznatijih podcastera. Aktivni su na anglosaksonskom-podrucju, AUS, GB, CDN, USA.

 

Jedna vrlo konfuzna druzina za koju mi nikada nije bilo jasno sta ustvari hoce, najverovatnije zato sto ni sami oni ne znaju. 

 

U svakom slucaju teski anglo-saksonski nacionalisti i hipster-rasisti, tj. hteli bi da budu rasisti, ali znaju da to nije lepo :roflmao:.


Termin fasisti vise ne upotrebljavam jer je, nazalost, zna se i cijom zaslugom - potpuno iskompromitovan. Danas si fasista i ako nosis Under Armour patike umesto Nike, zato sto AU ima popust za vojsku i policiju. :classic_biggrin: A Nike je BLM + NBA, jelte.

Edited by Down With The Sickness
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Baby said:

Kako je Melanija unistila bastu:

 

 

 

Od 1962 ni jednoj FLOTUS nije smetala basta, a onda je ona resila da posece drveca i ostavi svoj pecat negde. :classic_unsure:

 

Djubre jedno fasisticko! A kad je bila mala pevala je "Drugarice posadite cvece kuda vojska druga Tita krece" ....... za male pare si se prodala zlikovcima Melanija. Fuj !!!

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Baby said:

U Portlandu haos

 

Tu su i fini momci:

 

 

 

I pobise se:

 

 

... sa Fox-a vest

 

 

Nego gledam ove Proud Boys, pa nije ni cudo sto ne lime nista kada je prosek godina 60 a prosek kila 140... oni mogu samo da skrljaju neku Harley Davidson prodavnicu, ali su uglavnom na periferijama pa valjda nije interesantan... 

 

Američka verzija "navijača" ili "kontramitingaša" . Daš malo para za njihove uboge naci organizacije i idu da biju gde treba. Posle par dana ih proglasiš za deo BLM i predstaviš da se BLM bije sam između sebe. Svi pričaju  o tvojoj laži a niko više ne prati sistemski rasizam koji cveta pod ovom administracijom a ni ovu modernu kugu koja je produkt trampove nesposobnosti da se izbori sa koronom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Down With The Sickness said:

 

Sturgis Motorcycle Rally August 7-16, 2020 A quarter of a million people descended on Sturgis, South Dakota Saturday for the 80th annual Sturgis Motorcycle Rally, the largest public gathering since the start of the pandemic.

 

 

qXcILWo.gif

Link to comment
Share on other sites

https://www.b92.net/biz/vesti/svet.php?yyyy=2020&mm=08&dd=23&nav_id=1723070

 

Jedan od najmoćnijih ljudi na svetu, Džordž Soroš, u svom poslednjem intervjuu izražava nadu, da će u novembru američkom lideru Donaldu Trampu "doći kraj".

Njegova fondacija aktivno povećava finansiranje neprijatelja američkog predsednika. Na primer, u julu je najavio da je izdvojio više od 200 miliona dolara za crnce u Americi, odnosno, za pokret "Black Lives Matter" koji se aktivno bori protiv Trampa.

Soroš je u ovoj godini iz svog budžeta izdvojio 260 miliona dolara (20 odsto) za finansiranje organizacija lojalnih demokratiji, odnosno svaki peti dolar fonda je potrošio na borbu protiv Trampa, navodi televizija "Zvezda".

 

Boli njih za crnce, kako ih samo iskoristavaju...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Amigo said:

https://www.b92.net/biz/vesti/svet.php?yyyy=2020&mm=08&dd=23&nav_id=1723070

 

Jedan od najmoćnijih ljudi na svetu, Džordž Soroš, u svom poslednjem intervjuu izražava nadu, da će u novembru američkom lideru Donaldu Trampu "doći kraj".

Njegova fondacija aktivno povećava finansiranje neprijatelja američkog predsednika. Na primer, u julu je najavio da je izdvojio više od 200 miliona dolara za crnce u Americi, odnosno, za pokret "Black Lives Matter" koji se aktivno bori protiv Trampa.

Soroš je u ovoj godini iz svog budžeta izdvojio 260 miliona dolara (20 odsto) za finansiranje organizacija lojalnih demokratiji, odnosno svaki peti dolar fonda je potrošio na borbu protiv Trampa, navodi televizija "Zvezda".

 

Boli njih za crnce, kako ih samo iskoristavaju...

 

rekoh ranije da su to korisni idioti ali me banovalo

Edited by FixAMess
Link to comment
Share on other sites

Pa ne mozes reci da su afroamerikanci idioti. O

va klika Klinton, Soros i svi ostali oko nje su promijenili moj odnos prema SAD, jer su direktno udarili na moj zivot i zivote moje porodice. Da ne pricam detalje, nije ni bitno, ali od nekoga ko se odusevljavao Amerikom, bio sam skoro kao nas kolega, postao sam kriticar iste. Ja i dalje volim americku kulturu, uzivam u muzici, filmovima, divim se njihovim naucnim uspjesima, standardu i ekonomskoj moci, nezavisnosti sudstva itd, ali ono sto rade u spoljnoj politici je apsolutno neprihvatljivo.

Na zalost na to nisam obracao paznju, dok me se nije direktno dotaklo, valjda je to u prirodi covjeka.

Dolaskom Trampa na mjesto predsjednika, americka divljanja po svijetu su stala, bombe su zamjenjene pregovaranjem, tarifama, sankcijama (sto i dalje nije bas ono u sta ja vjerujem) ali to je ipak neuporedivo sa ubijanjem ljudi hiljadama kilometara daleko od americkog tla.

 

Zbog toga i dalje vjerujem da je najbolja opcija za cijeli svijet da Tramp dobije jos cetiri godine, ako zajebe poslije, njemu na dusu.

 

Sve ostalo je manje bitno, sto je nesto lupio o koroni, lupali su i doktori strucnjaci, sto je bio zenskaros, krije porez, frizura mu je ovakva ili onakva, to me uopste ne interesuje u ovom slucaju.

Link to comment
Share on other sites

Evo, svi koji po svaku cenu napadaju Trampa, a skoro uvek cistim izmisljotinama, nek se zapitaju koliko im se to isplati. Lik prica kako je promenio poziciju za gotovo 180 stepeni

bas zbog tih konstantnih lazi koje mas mediji pustaju o Trampu. Prica ono sto sam vise puta rekao da svi ovi koji misle da je Tramp glup pate od  teskog oblika TDSa jer ih Tramp

navlaci i matira vise puta bas koristeci tu njihvou slepu mrlju. Tako je bilo sa opozivom tako je bilo i sa ovim poreskim izvestajima kojima se Medou opekla. Takod a svi zakleti protivnici Trampa trebaju ovo da pogledaju i dobro da se zamisle koliko se isplati lagati o Trampu i koliko se ispalti verovati mas medijima. 

 

 

Edited by boxcube
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Amigo said:

Pa ne mozes reci da su afroamerikanci idioti. O

va klika Klinton, Soros i svi ostali oko nje su promijenili moj odnos prema SAD, jer su direktno udarili na moj zivot i zivote moje porodice. Da ne pricam detalje, nije ni bitno, ali od nekoga ko se odusevljavao Amerikom, bio sam skoro kao nas kolega, postao sam kriticar iste. Ja i dalje volim americku kulturu, uzivam u muzici, filmovima, divim se njihovim naucnim uspjesima, standardu i ekonomskoj moci, nezavisnosti sudstva itd, ali ono sto rade u spoljnoj politici je apsolutno neprihvatljivo.

Na zalost na to nisam obracao paznju, dok me se nije direktno dotaklo, valjda je to u prirodi covjeka.

Dolaskom Trampa na mjesto predsjednika, americka divljanja po svijetu su stala, bombe su zamjenjene pregovaranjem, tarifama, sankcijama (sto i dalje nije bas ono u sta ja vjerujem) ali to je ipak neuporedivo sa ubijanjem ljudi hiljadama kilometara daleko od americkog tla.

 

Zbog toga i dalje vjerujem da je najbolja opcija za cijeli svijet da Tramp dobije jos cetiri godine, ako zajebe poslije, njemu na dusu.

 

Sve ostalo je manje bitno, sto je nesto lupio o koroni, lupali su i doktori strucnjaci, sto je bio zenskaros, krije porez, frizura mu je ovakva ili onakva, to me uopste ne interesuje u ovom slucaju.

to si ti rekao.

svi oni koji podrzavaju divljanje po USA i koji peru noge (drugima) su ti idioti a i ti si na njih mislio. ne znam zasto si mene optuzio za generalizaciiju.

postoje razliciti crnci. ovi idioti su oni koji su lenji, glupi i samo cekaju da im neko nesto da ili ukine policiju da bi oni mogli da pljackaku

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Klotzen said:

@Amigo

 

TV zvezda ? Kakav je to medij ? Nije valjda da je volodja licno krenuo da brani svog "malog od palube" u SAD ?

 

 

Zbog ovakvih "duhovitih" upadica ovde nikada nece moci da se razvije normalna i razumna razmena misljenja.

 

Nikada u zivotu nisam cuo za TV Zvezdu, ali podatak da je George Soros uplatio 220 miliona dolara u julu mesecu su objavili: Washington Post, NY Times i moze se proveriti na web sajtu njegove "filantropske organizacije" Open Society.

 

Razlika od 40 miliona (260-220) je pretpostavljam ono sto je uplatio ove godine do meseca jula, sto zaci da je odlucio pojacati "filantropiju".

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, boxcube said:

Evo, svi koji po svaku cenu napadaju Trampa, a skoro uvek cistim izmisljotinama, nek se zapitaju koliko im se to isplati. Lik prica kako je promenio poziciju za gotovo 180 stepeni

bas zbog tih konstantnih lazi koje mas mediji pustaju o Trampu. Prica ono sto sam vise puta rekao da svi ovi koji misle da je Tramp glup pate od  teskog oblika TDSa jer ih Tramp

navlaci i matira vise puta bas koristeci tu njihvou slepu mrlju. Tako je bilo sa opozivom tako je bilo i sa ovim poreskim izvestajima kojima se Medou opekla. Takod a svi zakleti protivnici Trampa trebaju ovo da pogledaju i dobro da se zamisle koliko se isplati lagati o Trampu i koliko se ispalti verovati mas medijima. 

 

 

I ovo je upravo ono sto se desava mnogima koji su generalno liberalni, dal malo levo ili malo desno od centra, znaci umereni.

Naravno, tesko da ce to promeniti misljenje nekog sa TDSom, medjutim ljudi su postali svesni manipulacije medija i lazi.

 

Ono sto meni smeta je da me ponasanje medija, bukvalno vredja, oni misle da smo svi mi totalni idioti i glupi da ne vidimo manipulaciju i lazi.

3 meseca niko od demokrata nije dao izjavu na racun nasilja protiv policije, paljenja i pljacke, osim da osude Trampa sto je poslao federalne agencije da zastite federalne zgrade. A mas medija i dalje prodaje pricu o "mirnim protestima", znaci otvoreno lazu i izvrcu cinjenice.

 

Dems bukvalno hrane takav sistem, pokusavajuci da predstave kako je Tramp kriv za podeljenost i stalnu kontraverzu, kad su u stvari oni uzrok.

Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se sto kopiram ceo text, ali je dobar:

 

Column: The silence of Joe Biden and the Democrats on the violence in the cities

By JOHN KASS
CHICAGO TRIBUNE |
AUG 21, 2020 AT 5:51 PM
 
 
CLPTTXGGINGSLLFMOGED6GGWW4.jpg

 

Police use pepper spray on protesters at the corner of Randolph and Dearborn streets in downtown Chicago on Aug. 15, 2020. (Chris Sweda / Chicago Tribune)

1 / 20
 
 
 
 
 

Joe Biden, the smiling figurehead who Democrats have nominated for president, closed his party’s virtual convention with a speech that proved two things about him.

The man can still ably deliver a well-written speech.

And he still has great message discipline.

Because he did what the other Democrats did over their four-day infomercial, make constant references to their own virtue and empathy, while portraying President Donald Trump as evil incarnate, a dark lord without virtue and without an empathetic bone in his body.

 

But through all that talk, Biden and the Democrats avoided saying anything about what many Americans are talking about now:

The violence, political and otherwise, plaguing American big cities run by liberal Democratic mayors.

 

The entire country sees the spiking street crime, the 50% increase in murders in some cities, looting in the downtowns, those news videos of people being pulled out of their cars and beaten, knocked out on the sidewalk, and cops pummeled in violent political confrontations.

Biden was silent about all that. I wish he hadn’t been. But he was. In his speech, Biden offered a thorough condemnation of Trump, and this memorable line.

“My father taught us that silence was complicity,” Biden said.

You’ve probably also heard the slogan “silence equals violence.” But my barber, Raffaele Raia, born in Naples, puts it this way:

Chi tace acconsente. He who is silent says ‘yes’. The silence is the consent.”

Many protests have been peaceful. But many have not been. A cop getting his head thumped by a protester using a skateboard as a club isn’t a victim of a peaceful protest. The protests are no longer about the Minneapolis police killing of George Floyd.

They’re also not about virtue or empathy. Yet in the midst of this, Americans are encouraged to apply virtue to politics.

But searching for virtue in politicians is childlike, like believing in fairy tales, pixies, or like hoping to find a purple unicorn who’ll be your friend forever.

Yet rather than search for virtuous purple unicorns, you might consider the words of Bostonian Henry Adams in “The Education of Henry Adams”:

“Chaos was the law of nature; Order was the dream of man. Practical politics consists of ignoring facts. Politics, as a practice, whatever its professions, had always been the systematic organization of hatreds.”

Isn’t that what we’re seeing in our big cities, in Portland, Seattle, New York, Philadelphia, Chicago?

And isn’t that what’s being ignored?

This isn’t about Republicans vs. Democrats. It’s about Democrats fighting themselves.

What you’re seeing are liberal Democratic mayoral administrations under siege by the hard left as Biden and the national Democrats seek unity.

Just before the Biden speech that was silent about violence, Chicago Mayor Lori Lightfoot, a liberal Democrat and Biden supporter, defended having her police department keep protesters away from her Northwest Side home.

Her street is now a no-protest zone.

“I’m not going to make any excuses for the fact that, given the threats that I personally receive, given the threats to my home and my family, I’m going to do everything I can to make sure that they are protected,” Lightfoot said.

“I make no apologies whatsoever for that,” Lightfoot said. “We are living in very different times and I’ve seen the threats that have come in, and I have an obligation to keep my home, my wife, my 12-year-old, and my neighbors safe. … I have a right to make sure that my home is secure.”

Yes, she does have a right, as a parent, as a citizen to protect her family. No one should have their family or home threatened. I know what that feels like.

Yet Lightfoot’s predecessor, former Mayor Rahm Emanuel, had protesters in front of his house nightly. He didn’t use cops to clear them out. They even protested his children, at their schools, a former Emanuel aide told me.

If people want to protest, do it at the office, outside City Hall, not in front of the mayor’s home.

But many people without political power, in big cities, feel the same as the mayor now, only they’re not the mayor, they’re not a former vice president campaigning for president.

In some of the long-forgotten low-income neighborhoods, they’ve felt that way all their lives. Their children are shot off their porches. The surviving children suffer PTSD.

And now, in other neighborhoods, like the wealthy neighborhoods of downtown Chicago, condos are up for sale and flooding the market, after that second wave of looting in this summer.

But Biden and national Democrats can’t acknowledge any of it. They’re desperate to avoid it. They have nothing to say to it.

And the conflict inside their party rages on, out on the streets, where America can see it.

Trump will roll down that law-and-order road at the Republican virtual convention. He’s a politician, now, too. That’s what politicians do. Like wolves, they take advantage of weakness.

But Trump didn’t pave that road he’s on.

Biden and the national Democratic Party paved it for him, with silence that is consent.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Quote

But through all that talk, Biden and the Democrats avoided saying anything about what many Americans are talking about now:

The violence, political and otherwise, plaguing American big cities run by liberal Democratic mayors.

 

The entire country sees the spiking street crime, the 50% increase in murders in some cities, looting in the downtowns, those news videos of people being pulled out of their cars and beaten, knocked out on the sidewalk, and cops pummeled in violent political confrontations.

Biden was silent about all that. I wish he hadn’t been. But he was. In his speech, Biden offered a thorough condemnation of Trump, and this memorable line.

My father taught us that silence was complicity,” Biden said.

 

Nesto slicno u crvenom boldu sam napisao pre 10 dana, samo mi je primer bio onaj hrabri bracni par iz New Orleansa koji brani svoju imovinu i zivote pred ruljom, prelomni trenutak.

 

Nije mi jasno da prokockaju njihovu jedinu sansu sa ovim kineskim virusom i potpuno bespotrebno uprskaju sa organizovanjem nasilja koje bi ljudi mozda i zaboravili ....... ali ne 2 meseca pred izbore. Poklon sa neba iz demokratske centrale za posrunulog Trumpa.

 

Sto je jos gore po njih, u trenutku kada su shvatili da im je naruceno divljanje potpuno izmaklo kontroli i da ga moraju obuzdati preko svojih gradonacelnika i vodja nasilja - kojima se divljanje osladilo, a na policiju ne mogu racunati taman da klece pred njima i preklinju ...... ulecu Barr i Trump sa federalcima i nasilje prestaje. Bingo!!!

 

Nema tih uverenja koja neces preispitati kada vidis da rulja sutira lobanje i gazi po ljudima koji ...... vrlo, vrlo lice na tebe, pri cemu nisu uradili apsolutno nista, osim sto su imali nesrecu da prodju automobilom kroz krdo na ulicama. Neverovatno perfektan tajming ......... naravno da ja ne znam da li ih je u dogovoru sa savetnicima pustio da divljaju dugo, toliko dugo da su i Trumpovi najveci fanovi poceli da negoduju i da gube strpljenje ......... i onda sa minimalnom upotrebom sile, par efektnih šinterskih akcija, za bukvalno 3 dana = teror prestaje.

 

Demo gradonacelnici pokusavaju da izvuku partiju iz septicke jame pozivajuci se jedan po jedan na law & order, toliko odvratno ljigavo i providno slinavo da izaziva dijareju i kod njihovih hardcore fanatika.

 

Vidim da im je vec bacio novu kosku da namerno odugovlace i usporavaju rad na vakcini :roflmao: ......... jedva cekam sutra kako ce da potrce da aportiraju.

 

Takav je kazu bio i u biznisu, kad bi ga vec svi dusmani videli na kolenima, ne mali broj puta, ustajao bi i poceo da ih lomi.  

 

Ave Donalde !!!

Edited by Down With The Sickness
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Down With The Sickness said:

 

Sto je jos gore, trenutak kada su shvatili da im je naruceno divljanje izmaklo kontroli i da ga moraju obuzdati preko svojih gradonacelnika i vodja nasilja, kojima se divljanje osladilo, kakogod znaju i umeju, a na policiju ne mogu racunati taman da klece pred njima i preklinju ...... ulecu Barr i Trump sa federalcima i nasilje prestaje. Bingo!!!

 

 

Jednu stvar se ne bih slozila a to je da je zaustavio nasilje, posto mnogi ovi gradovi nastavljaju, iako je on ogranicio mesanje federalaca.

Mislim da im je bukvalno dao konopac da se obese. Hocete da se ne mesam, necete zakon i red, ajde da vidimo kako ce to da izgleda.

Bukvalno mislim da je juce policija u Portlandu savrseno svesno odlucila da se ne mesa u sukob extremista sa obe strane, pa nek se potamane medjusobno.

gradonacelnici su mislili da ce dobiti poen protiv Trampa ako puste nasilje, da ce on izgledati lose, a u stvari dobili totalni kontraefekat, i izgubili kontrolu nad policijom i nasilnom ruljom. Sad bukvano mole nasilnike da prestanu. I to je bio problem Demokrata, sto su pustili extremiste zbog politickih poena, a nisu skontali da extremiste kontrolises samo jakom primenom zakona, a ne da ih fino zamolis da ne budu kreteni.

 

Samo cekam kad ce da skontaju da im je bolje da zamole Trampa za pomoc. Jer ovi "mirni protestanti" nemaju nameru da stanu, ionako sta drugo imaju da rade? Nije da imaju neki posao, skoro svaki koji je uhapsen iza sebe ima listu prekrsaja, nasilja, droge i slicno

 

Dok su federalci hapsili, DA ih pustao napolje, ej...platili su bail za osudjenog pedofila, koji je izbo crnog Trampovog pristalicu. Ako to nije hate crime nemam pojma sta jeste.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angelia said:

Jednu stvar se ne bih slozila a to je da je zaustavio nasilje, posto mnogi ovi gradovi nastavljaju ....

 

Nisam rekao da su "protesti" stali, vec nasilje nad normalnim gradjanima, oni sad ne mogu da se razidju tek tako, moraju se "casno povuci" iz divljanja i nasilja.

Ne vidim nove primere napada na normalne gradjane, mozda gresim.

 

Samo cu ti reci izjavu jednog od tih debila gradonacelnika juce da  ...... :roflmao: nocni protesti vise nemaju nikakve veze sa BLM ..... samo dnevni :roflmao:

Znaci mozak na rezervi. Tipican simptom Trump Derangement Syndrome-a.

 

Citam da za neke uhapsene u Solt Lake City, Utah traze dozivotne kazne zatvora i da im se sudi po zakonu za clanove bandi, ubice i silovatelje. 30 njih su na'vatali. 

A u šinterskoj akciji je uhapsen i onaj sto je podmetnuo pozar u zgradi policije zamisli gde, u Portlandu, imace 20 godina da studira revolucionarne nauke.

Znaci da je sistem proradio, a bio je u komi.

Edited by Down With The Sickness
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Down With The Sickness said:

 

Nisam rekao da su "protesti" stali, vec nasilje nad normalnim gradjanima, oni sad ne mogu da se razidju tek tako, moraju se "casno povuci" iz divljanja i nasilja.

Ne vidim nove primere napada na normalne gradjane, mozda gresim.

Hmmm da tu si u pravu, "casno povlacenje" ili gubitak podrske jer sad i u Portlandu nema vise od stotinak budala.

Kao sto rekoh, puste Proud boys, i mogu medjusobno da se potamane, nikakva steta. Malo sam sarkasticna, ipak zakon i red mora da postoji:classic_smile:

 

44 minutes ago, Down With The Sickness said:

 

Samo cu ti reci izjavu jednog od tih debila gradonacelnika juce da  ...... :roflmao: nocni protesti vise nemaju nikakve veze sa BLM ..... samo dnevni :roflmao:

Znaci mozak na rezervi. Tipican simptom Trump Derangement Syndrome-a.

Ko sto lepo rece covek u Denveru gde ih je 50tak probalo da napadne policijsku stanicu naoruzani, jbte machetama, od kojih je 12 uhapseno:

'I want to be clear, what we experienced last night was not a protest. It was anarchy,' said Murphy Robinson, executive director of public safety. 

'The people that showed up last night - the anarchists that showed up last night - brought weapons to the table. They had guns, they brought explosives, axes, machetes and had one intent purpose and that was to harm our officers that were there to serve in the line of duty to protect our city.'

Robinson said he was lifting a jail inmate cap that was put in place to prevent the spread of COVID-19 to accommodate those arrested on Saturday and officials said they will look at state or federal laws to charge those who were arrested and will seek restitution for the damages.

 

'The narrative that these anarchists are marching for justice of Black lives is frankly false,' said Robinson, who is Black. 'The public needs to know that you do not represent us. Stop using the color of my skin as an excuse to tear up my city.'

 

 

44 minutes ago, Down With The Sickness said:

 

Citam da za neke uhapsene u Solt Lake City, Utah traze dozivotne kazne zatvora i da im se sudi po zakonu za clanove bandi, ubice i silovatelje. 30 njih su na'vatali. 

A u šinterskoj akciji je uhapsen i onaj sto je podmetnuo pozar u zgradi policije zamisli gde, u Portlandu, imace 20 godina da studira revolucionarne nauke.

Znaci da je sistem proradio, a bio je u komi.

Dobro oni u Utah su se zajebali - nisu znali zakon :classic_biggrin: ali nece ih osudjivati na dozivotnu. Nekima je i dovoljno naplatiti stetu, osim ako nisu nekog povredili, opljackali ili nesto zapalili.

Nadam se da ce onaj "heroj" u portlandu sto je sutnuo coveka u glavu, da zaradi par godina u zatvoru, posto vec ima lepu istoriju.

 

Ponekad mislim, zao mi dece kojoj su isprali mozak i koja ce tu zaglaviti, kao onaj sto ga baba prijavila kad je videla snimak, ali ako moze da divlja mora i da nauci konsekvence.

 

Sve ove ultra-left organizacije treba tretirati kao KKK. Jbte dve zene napale dete koje je imalo MAGA kapu.....

Nadam se da su i Dems skontali kao gospodja u Chikagu, pre ili kasnije doci ce ti na vrata.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...