Jump to content

[USA] SJEDINJENE AMERIČKE DRŽAVE - unutrašnja politika i uticaj na svetska kretanja


McCarthy

Recommended Posts

 

Quote

1.

Kod Trampa je ne moze lockdown da se spreci zaraza, protivustavno je,

2.

ali moze odlaganje izbora zbog zaraze, jer ako je do njegove velike pozadine, onda moze da se prica o krsenju ustava... 

 

 

Ne odgovaram tebi, nego se zabavljam, subota je, spremam neki rucak za decu, imam vremena ...

 

Quote
  1. Prvo da krenemo od definicije sta su cinjenice. A cinjenica je da je gospodin Donald J Trump, predsednik Amerike 2016 - 2024 hteo da uvede lockdown recimo u New Yorku, DA SE SPRECI ZARAZA. Medjutim ........ guverner New Yorka, cuveni lefticar koji se borio u Nikaragvi na strani Orteginih zlocinaca ga je odmah upozorio da je to NELEGALNO, kao i sve americke demokrate .................. zato je u toj drzavi umrlo 32,456 ljudi

  2. Gospodin Donald J Trump, predsednik Amerike 2016 - 2024, je hteo da odlozi privremeno izbore kao sto je to do sada uradilo 68 SVETSKIH DRZAVA KAKO BI SPRECILE ZARAZU. Po podacima INTERNACIONALNOG INSTITUTA ZA DEMOKRATIJU I POMOC PRI IZBORIMA, a prenosi britanski BBC. Po demokratama je to neustavno, po ustavu bi to moglo da se izvede uz podrsku kongresa ili senata, ne znam detalje, ne mogu ni ja sve da znam.

  3. Sad vise nemam vremena, zagorece rucak.

 

 

 

 

Edited by Down With The Sickness
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MeanMachine said:

Vidi se da Carsonu bas nije svejedno sto je Bajden kandidat ocekivao se neki levicar i to bi bilo mnogo lakse za Trumpa. Ovako su demokrate izabrale lika po kome kenjaju progresivci 😄

 

Toliko o tome da je Bajden ultralevicar sto plasira Trumpova kampanja, po meni ozbiljan promasaj je takav vid napada vidi se da im fali Stiv. 

 

Glavni problem Trampa (da zanemarimo covid i rasizam na momenat) je sto je 2016. on bio percipiran kod dobrog dela glasaca kao neko ko ce da rasturi establisment. A onda kad je seo u fotelju nije nista po tom pitanju uradio. Na njegovu zalost danas je on establisment i kritike koje opet pokusava da plasira deluju ekstra providno i suplje jer situacija nije ista kao 2016 a zbog manjka kvalitetnih ljudi u timu oni to nikako da shvate. On ima taktiku da spreci svoj pad za sada sto mu je i uspelo sa forsiranjem mrznje i nereda a tesko da ce moci onako efektno kao 2016. da napada ikog.

 

Slazem se za Bajdena, tezak je za kritiku osim na temu "sleepy joe" ali isto tako ni on ne moze da se predstavi kao Tramp 2016. sto je dobra vest za trampa.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Angelia said:

:classic_smile:Ti stvarno nemas pojma sta pricas, nema nista u Ustavu oko davati predloge.

Opet cu te pitati, gde je Tramp prekrsio Ustav?

Aha, na kom kraju bi se to ispostavilo kao dobro? Pre ili nakon je on u kosulji?

Znas sta bi dobio kao odgovor, isti koji je dobio kad je predlozio da se Tri-state stavi u karantin, srednji prst. Pa nakon 30+k mrtvih u svom domenu, i ko zna koliko sirenja virusa po USA, Cuomo krivi....pazi sad - Trampa, za odluke koje je Cuomo doneo.

 

Ti stvarno mislis da bi Pentagon rekao "Martial Law, kakva fenomenalna ideja Mr. president, evo sa'cemo da pokrenemo gradjanski rat, kako se mi toga nismo setili".

 

Izvini ali sad branis neodbranjivo, nemam pojma sto je tako tesko reci "aha, ne moze po zakonu, ok, moja greska".

 

A bold, izvini ali kada te lokalne vlasti odbijaju da sprovode federalne zakone, na osnovu svojih Ustavnih prava, mi pravimo razliku, bez obzira sto oni svi jesu USA gradovi. Gde se ne primenjuju federalni zakoni? Pa samo u gradovima koje kontrolisu Dems.

 

Ne mozes parcijalno da uvodis vanredno stanje ili ga uvodis u celoj Americi ili ga ne uvodis. Ne mozes da pokusas ga uvesti samo za par drzava. Inace u drzavi Michigan gde je isto uvedeno od strane lokalnih vlasti, Doni je podrzao upad naoruzanih ljudi u zgradu lokalne vlade, "liberate Michigan" tvitom kad vec pominjes gradjanski rat.

Edited by MeanMachine
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Klotzen said:

 

 On ima taktiku da spreci svoj pad za sada sto mu je i uspelo sa forsiranjem mrznje i nereda......

 

Znaci Anti-fa je ipak organizovana teroristicka organizacija ....... znao sam da to ne moze biti neorganizovano :roflmao: Samo nisam ni pomislio da je to Trump.

 

13 minutes ago, MeanMachine said:

 

Ne mozes parcijalno da uvodis vanredno stanje ili ga uvodis u celoj Americi ili ga ne uvodis. 

 

Interesantno ....... ceo svet prica o uspehu Kine u suzbijanju virusa "parcijalnim" vanrednim stanjima po provincijama, samo na forumu citam da je to nemoguce ..... znaci mora cela Kina, pardon .... Amerika.

Edited by Down With The Sickness
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, MeanMachine said:

 

 

Ne, NZ je u vanrednom stanju odavno pa samim tim zakonski je dozvoljno odloziti izbore sa cim su se slozili svi bitni politicki akteri. U slucaju Amerike, nema vanrednog stanja pa nije moguce odloziti izbore.

 

 

Mislim da je A Sad ovde napisao da je ona gubila izbore pre nego je uvela vanredno stanje :whistling: ...... a onda joj je popularnost naglo skocila zbog "uspoesne borbe" protiv Covida. :girl:

 

Inace, ako mene pitas ....... Amerika jeste u vanrednom stanju, samo to stanje veze nema sa Covidom. To stanje je izazvano planski i vrlo pazljivo organizovano, vremenski tempirano.

 

Ko ga je izazvao, to znas.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Kronostime said:

Koliko ih se bunilo kad je uveden Patriot Act?

Koliko im je to pomoglo?

Daj, bre, Andjo.....sloboda ti je onolika koliko ti drzava dozvoli - ni manje, ni vise.

Izvini ali kakve veze ima Patriot Act sa virusom? Ti razumes da je Patriot Act trebao da zastiti USA, a da bi Martial Law bio ukidanje ustavnih prava ljudi.

Kontas da bi time spasio - koliko ljudi u starackim domovima? 100k? Ako smo optimisti, koliko bi izginulo u podizanju protiv te odluke? Par miliona....

Znaci zakolji bika za kilo mesa.

 

Da ne pominjem da nema sanse da bi on dobio podrsku Pentagona za tako nesto. Mislim, stvarno, on je kukavica da iskoristi Martial Law :classic_smile:

 

Drugo da li mislis da je W. Wilson bio uzasan predsednik? Kako je zapamcen u istoriji? Ili se danas neko seca da nije sprecio da skoro 700k mladih ljudi umre u pandemiji.

6 minutes ago, MeanMachine said:

 

Ne mozes parcijalno da uvodis vanredno stanje ili ga uvodis u celoj Americi ili ga ne uvodis. Ne mozes da pokusas ga uvesti samo za par drzava. Inace u drzavi Michigan gde je isto uvedeno od strane lokalnih vlasti, Doni je podrzao upad naoruzanih ljudi u zgradu lokalne vlade, "liberate Michigan" tvitom kad vec pominjes gradjanski rat.

 

Vanredno stanje u USA nacionalno bilo do 30tog aprila, predlog za karantin Tri-state bio u vreme vanrednog stanja

Link to comment
Share on other sites

@Down With The Sickness

 

Moguce Denise da je stajala lose ali ja pricam o hronologiji, ne mozes bum tras ajde da odlozim izbore zbog virusa a pre toga si podrzavao protivnike lockdowna u Michigan-u i drugim drzavama a pokusao da uvedes lockdown u par drzava dakle parcijalno.

 

Dakle moralo bi zvanicno vanredno stanje za celu Ameriku pa onda i odlaganje izbora, pogotovo sad je totalno glupo ici na odlaganja kad se virus toliko rasirio isto ko sto bi lockdown sad bio potpuno neefikasan.

 

@Klotzen

 

Trump je pokusao da ide protiv establismenta u nekim sferama npr pokusao je da povuce trupe iz Avganistana i sta se desilo? Obe partije su bile protiv. Takodje Trump je odlicno reagovao po pitanju Sirije doduse tu mu je dosta pomogao i Obama koji je povlacio crvene linije nekoliko puta, pa kad se desila Duma, Trump je ispalio oko sto raketa, establisment je pizdeo ali je to daleko vise od onoga sto je Obama ucinio. Danas je prilicno jasno koliko je to bio pametan potez kad je interni izvestaj OPCW iz 2018 procureo, cime se videlo da je konacni izvestaj iz 2019 netacan tj napisan pod pritiskom establismenta.

 

Takodje po pitanju Irana Trump se odlicno borio sa establismentom. Bolton i Pompeo su deo establismenta desni deo ali deo, ta dvojica budala sanjaju rat sa Iranom jos od 2002godine, kad je americka vojska odlucila da prvo vidi da li je to moguce uopste pa su odradili cuvenu vezbu "Milenijumski izazov" gde su satro uzeli Izrael za protivnika (inace Iran je bio stvarni protivnik) i prosli ko bosi po trnju da bi posle tri dana ponavljanja desanta izmenili pravila i komandat crvenih se lepo pokupio i otisao (penzos general marinaca). Elem ta dvojica budala su krenuli da guraju Trumpa u rat sa Iranom, Matis je bio protiv ali je Trump bio taj koji je presekao.

 

Pa i S.Koreja, zar to prst u oko establismentu. Decenijama ni jedan dogovor nije bio moguc jer potus i establisment su smatrali losim da potpus se sastane sa diktatorom SK. I dodje Trump sastanu se on i frizurica kaze Trump da razmenjuju ljubavna pisma i zamisli eto nema vise svako malo pretnji S.Koreje da ce da unisti Ameriku, nema ni novih detonacija atomskih bombi niti testiranja konusa bojeve glave za interkon. raketu sto je nesto sto moraju da odrade da bi bili potpuno sigurni da imaju pravu interkon. raketu kojom bi stvarno mogli da naude Americi, jer dovoljno da npr spice samo spice LA npr. 

 

Pa na kraju krajeva i trgovinski rat sa Kinom je nesto sto establisment nikako nije zeleo. E sad da li je to pametno to je vec druga stvar i to ce tek vreme pokazati.

 

DakleTrump jeste itekako se kacio sa establismentom.

 

 

 

 

Edited by MeanMachine
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Angelia said:

Izvini ali kakve veze ima Patriot Act sa virusom? Ti razumes da je Patriot Act trebao da zastiti USA, a da bi Martial Law bio ukidanje ustavnih prava ljudi.

Kontas da bi time spasio - koliko ljudi u starackim domovima? 100k? Ako smo optimisti, koliko bi izginulo u podizanju protiv te odluke? Par miliona....

Znaci zakolji bika za kilo mesa.

 

Da ne pominjem da nema sanse da bi on dobio podrsku Pentagona za tako nesto. Mislim, stvarno, on je kukavica da iskoristi Martial Law :classic_smile:

 

Drugo da li mislis da je W. Wilson bio uzasan predsednik? Kako je zapamcen u istoriji? Ili se danas neko seca da nije sprecio da skoro 700k mladih ljudi umre u pandemiji.

Vanredno stanje u USA nacionalno bilo do 30tog aprila, predlog za karantin Tri-state bio u vreme vanrednog stanja

Andjo, ako bi spasio i 100 od tih 100k - vredelo bi.

Jebes empatiju ako je gledas samo kroz novcanik - sutra ce neko isto tako pisati o tvojim pravima.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kronostime said:

Andjo, ako bi spasio i 100 od tih 100k - vredelo bi.

Jebes empatiju ako je gledas samo kroz novcanik - sutra ce neko isto tako pisati o tvojim pravima.

Imas opciju da umres od gladi, ili od corone, izaberi! Ako nisi gladan organizam ti je jaci i pun energije, moze da se biru sa bolestima, ako si zatvoren, bez hrane, jasno je sta ce se desiti.

Nije sve u parama, nesto je i u nekretninama. Izbor je tu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, nonick said:

 

Pa naslanjati se i slusati Carson-a je gore 1000 puta nega da slusas Don Lemon-a i Cuomo-ja na repeat. Facepalm.

 

 

Tucker Swanson McNear CarLson? Pa ostalo mi iz rane mladosti ta potreba da cujem sta imaju da kazu novinari kojima fasisticka rulja dolazi pod prozore kada oni nisu tu i plase im zenu i decu, zlokobno urlicuci k'o zivotinje: "Mi znamo gde zivite".

 

Interesuje me razlog zasto to rade i ko ih je tamo poslao. Mora da ih negde gadno gadja u fasisticku hipofizu, slanje rulje pred kuce novinara je u civilizovanom svetu nestalo pre 150 godina. Eto recimo u Srbiji nije, a u Rusiji imaju metod "baci sa terase", da se ne okupljaju dzabe, prakticnije je.

 

Sto se tice ova dva gmizavca koje si naveo ........ pa njih ispred kuce moze samo da ceka limuzina i poneki radragani LGBT obozavatelj sa cvecem ili BLM/Anti-Fasov koalicija da im se zahvale i da im podrze :classic_biggrin: ... program.

 

Koja budala bi dosla ispred njihove kuce da im preti? I ko bi ih poslao? Taj bi morao biti neki gadan fasista.

Edited by Down With The Sickness
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mrd said:

Imas opciju da umres od gladi, ili od corone, izaberi! Ako nisi gladan organizam ti je jaci i pun energije, moze da se biru sa bolestima, ako si zatvoren, bez hrane, jasno je sta ce se desiti.

Nije sve u parama, nesto je i u nekretninama. Izbor je tu. 

Sta sa onima koji nemaju nekretnine, a ceo zivot su radili i placali poreze drzavi?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kronostime said:

Andjo, ako bi spasio i 100 od tih 100k - vredelo bi.

Jebes empatiju ako je gledas samo kroz novcanik - sutra ce neko isto tako pisati o tvojim pravima.

:classic_smile: Pa ja pricam o mojim pravima, i empatiji, valjda je bolje da umre 100k nego par miliona i zemlja se raspadne u haosu?

Sigurna sam da je Tramp probao da uvede martial Law da bi ti prvi (odmah nakon Baby 😂) tapsao ovde kako je Tramp genije koji pokusava da spasi bake i deke, a Nancy Pelosi bi pala u trans kako je on brilijantan.

 

Ja bi rekla u tvoju odbranu "najlakse se sad praviti pametan", medjutim izvini ova ideja ti je tako ne povezana sa razumem, da si trebao da stanes onog trenutka kad sam ti rekla da on nema jurisdikciju da uvodi nacionalni lockdown.

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Angelia said:

:classic_smile: Pa ja pricam o mojim pravima, i empatiji, valjda je bolje da umre 100k nego par miliona i zemlja se raspadne u haosu?

Sigurna sam da je Tramp probao da uvede martial Law da b.

i ti prvi (odmah nakon Baby 😂) tapsao ovde kako je Tramp genije koji pokusava da spasi bake i deke, a Nancy Pelosi bi pala u trans kako je on brilijantan.

 

Ja bi rekla u tvoju odbranu "najlakse se sad praviti pametan", medjutim izvini ova ideja ti je tako ne povezana sa razumem, da si trebao da stanes onog trenutka kad sam ti rekla da on nema jurisdikciju da uvodi nacionalni lockdown.

 

 

Otac mi je umro na palijatijalnoj nezi

Nije vise znao ni ko je, ni sta je - jednostavno se ugasio pred mojim i ocima mog brata i sestre koji smo se potrudili da mu omogucimo maksimalnu negu u zadnjim danima, iako smo znali krajnji ishod.

Zato imam mnogo emotivniji pristup zivotu od hladnokrvnih racunovodja koji se vode time koliko to kosta.

Lako je glumiti hladnokrvnost dok ne zakuca sudbina i na tvoja vrata.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Otac mi je umro na palijatijalnoj nezi
Nije vise znao ni ko je, ni sta je - jednostavno se ugasio pred mojim i ocima mog brata i sestre koji smo se potrudili da mu omogucimo maksimalnu negu u zadnjim danima, iako smo znali krajnji ishod.
Zato imam mnogo emotivniji pristup zivotu od hladnokrvnih racunovodja koji se vode time koliko to kosta.
Lako je glumiti hladnokrvnost dok ne zakuca sudbina i na tvoja vrata.
Nisi jedini i nije lepo da drugima sudiš!
Ovo ti najozbiljnije pišem.

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi uvodjenje parcijalnog lockdowna u samo nekim delovima zemlje bilo moguce? Ne znam sta kaze americki zakon o tome? 

Sto se Trumpa, predsednika USA 2016-2024 .... mislim da bi svako objektivan trebao mu odati priznanje za par stvari u oblasti spoljne politike:

- mirovni pregovori sa S Korejom; ako nista drugo spustio je tenzije na korejskom poluostrvu koje je bilo na ivici nuklearnog rata;

- vojna pobeda i unistavanje ISILa u Siriji; tu treba biti iskren i treba reci da su odredjenu ulogu imali i Rusi - Trump je tu mudro odigrao na kartu nekog precutnog saveza sa Putinom radi ostvarivanja najvaznijeg cilja - razbijanja teroristicke drzave. Mudrost Trumpa je bila u tome sto je prepustio "prljav posao" Rusima i Asadu i time sacuvao svoju vojsku. 

- ublazavanje tenzija sa Rusijom, pri cemu nije ustupio ni za pedalj na ustrb americkih interesa.

- obuzdavanje ekonomske ekspanzije Kine na stetu SAD-a; tu ima jos posla da se uradi ali i ono sto je dosad uradjeno je kolosalno.

- ovo najnovije: postizanje sporazuma izmedju Izraela i Emirata; ovo je najvecim delom zasluga Trumpove diplomatije.

- na putu je i da napravi nekakav sporazum u pregovorima izmedju Srbije i Kosova, uzimajuci u obzir argumente obe strane i sa zeljom da se postigne kompromis kojim bi obe strane bile bar delimicno zadovoljne.

I sve to je postigao bez ispaljenog metka. 

Malo li je?! 

Link to comment
Share on other sites

Okay, 'ajmo ispocetka za ove sto ponavljaju k'o papagaji CNN propagandu.

 

Donald J Trump predsednik Amerike (od 2016 do 2024) je pokusao da uvede lockdown u 3 drzave sa najvecim brojem zarazenih. KAKO BI SPRECIO SIRENJE VIRUSA.

 

Najavio je da ce to da uradi. Zabrana ulaska i izlaska iz te 3 drzave. Kina je to radila masovno, tacno po provincijama.

Onda su guverneri sve 3 drzave rekli da je fasista, rasista .... i znate vec sve sto ide sa njihovog usranog repertoara. I pre svega da je to NELEGALNO !!!

 

Onda su ga dohvatili "EKSPERTI" predvodjeni "KONTROVERZNIM EKSPERTOM" Anthony Fauci-jem, koji je izgleda ekspert za odradjivanje politicki prljavih, ali dobro placenih poslova, a nema blage veze o virusima i epidemijama, napali i celu noc ubedjivali da NE UVODI LOCKDOWN !!!

 

SLUSAJUCI "EKSPERTE" on je odlucio da ne uvodi lockdown, vec da se samo izda UPOZORENJE O PUTOVANJU u te drzave. Takvo upozorenje je potpuno smesno i niko to ne yebe 2 %, niti ljudi znaju za njega.

 

Meni ne verujete, ali CNN-u verujete, pa evo, izvestava Communist News Network:

 

Quote

 

Experts warned Trump off New York-New Jersey-Connecticut lockdown!

 

We had very intensive discussions last night at the White House with the president. As you know, the original PRESIDENT proposal was to consider seriously an enforceable quarantine,” said Dr. Anthony Fauci, director of the National Institute of Allergy and Infections Diseases.

 

After discussions with the president, we made it clear, and he agreed, that it would be much better to do what’s called a strong advisory,” Fauci said on CNN. 

 

 

 

Ja garantujem da nece proci sat vremena, a da neko opet ne napise DA JE TRUMP UVEO LOCKDOWN SPASIO BI MNOGO ZIVOTA. Jednostavno ne vredi, ne prima se.

Edited by Down With The Sickness
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kronostime said:

Otac mi je umro na palijatijalnoj nezi

Nije vise znao ni ko je, ni sta je - jednostavno se ugasio pred mojim i ocima mog brata i sestre koji smo se potrudili da mu omogucimo maksimalnu negu u zadnjim danima, iako smo znali krajnji ishod.

Zato imam mnogo emotivniji pristup zivotu od hladnokrvnih racunovodja koji se vode time koliko to kosta.

Lako je glumiti hladnokrvnost dok ne zakuca sudbina i na tvoja vrata.

Meni je zao zbog tvog oca, ali to ne menja cinjenicu da je Tramp probao sa Martial Law, da bi mnogo vise ljudi, i to mladih poginulo, i da bi se zemlja nasla u haosu, a Tramp verovatno u Gitmu.

Tako da - nemoj molim te da mi kao argument koristis licnu tragediju.

Jer lako je gadjati se tudjim zivotima.

Ako hoces da se bavis virtue signaling, mozes da se pridruzis guverneru Cuomo, koji je u staracke domove poslao zarazene - da danas ne sme da kaze koliko je ljudi umrlo zbog te njegove odluke, ali procene su negde oko 11k.

 

Uz to trebalo bi znas u kojim uslovima je moguce proglasiti Martial Law u USA, a ovo nije bio taj slucaj

Link to comment
Share on other sites

Kampanja se zahuktava punom parom. Govnari su se posle 3,5 godine prisetili dece zakonski razdvajane od roditelja koji su ucinili krivicno delo ilegalnog prelaska US granice.

 

Nema vise rukavica ........ kazu: to je White Supremacy !!! 

 

"Kavezi" u koje je pogranicna policija smestala decu su gradjeni u vreme Husseina Obame ........ (Cak i fejk njuz kazu: This appears to be true). Znaci govnari ne mogu da prevale rec - jeste istina preko gubice,, nego - izgleda da jeste ... ali jos proveravaju :roflmao: vec 4 godine.

 

Prtedsednik Trump je video te Obamine kaveze i izrazio zabrinutost da su veoma neodgovarajuci za smestaj dece. 

 

Iz cega se logicki ispostavlja da je Huso white supremacist. :roflmao:

 

Fejk njuz nisu promenile ni pateticnu sliku koju su vrteli pre 4 godine i tekst je isti ...... fasizam, rasizam .......... samo su promenili datum ......

 

spacer.png

Edited by Down With The Sickness
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Sprivel said:

Brate, jelsi sjebo koleno nesto?

 

Ma jok, ne znam sto mi to izlazi, nemam veze sa sportom, kolena mi ko u tinejdzera. Malo zigaju kad se vreme menja, od motora, to je sve. 
Nisam googlao nikad nista u vezi kolena. Dobro je da nije Vijagrica ispala.

Edited by Down With The Sickness
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Angelia said:

:classic_smile:Ti stvarno nemas pojma sta pricas, nema nista u Ustavu oko davati predloge.

Opet cu te pitati, gde je Tramp prekrsio Ustav?

 

 

Ti stvarno mislis da ja ne znam sta pricam, ali me svakako zabavlja kako skaces na sve i interpretiras/tumacis pogresno 😄 

 

Ko je rekao da je prekrsio vec? Ja sam rekla da bi ga rado prekrsio kada je njegovo veliko dupe u pitanju, te sreca pa mu ne daju da hoda dalje od ivice. 

 

Btw Andjo, nije on bas tako nevin kako bi ti da ga prestavis: 

 

http://njtoday.net/2020/05/14/court-trump-violates-constitution/

Edited by Baby
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...