Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

Momce, nadjoste li ovo sto vas pitah?

Argumenti postoje i vrlo su jasni. To sto zmurite na oba oka nije moj problem.

Vidis, tebi je opasno sto 200k (mnogo zulja ova cifra) ljudi trazi postovanje ustava, i povlacenje nedemokratskog zakona! Zaista mi ne pada na pamet da polemisem sa takvim osobama.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jedini kontinuitet u CG je mafijas Milo koji 30 godina ne silazi sa vlasti a za tih 30 godina milion puta je ponovio da.Srbija zeli da ga sruši i da Srbija zeli da porobi CG, bez obzira ko se sve menjao na vlasti u Srbiji. Ovde se sprda što odredeni broj građana CG veruje MCP i Amilohiju a šta tek reći za veliki broj građana CG koji veruje mafijasu i ratnom zločincu Milu Đukanoviću, kako te ljude razumeti.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

У том ЦПЦ календару вероватно неће постојати 29. фебруар, тако да никада се неће видети на данашњи дан 2020. Масовност је чињеница а када је протест масован на овај начин он је индикатор да постоји одређена системска погрешка и њу ваља санирати. Мила неће оборити никаква литија али хоће корупција, економија. Ово је доказ да је зуб почео да се клима, да је омиљена патика почела да зева, али кад ће тачно да зевне видеће се... У сваком случају све у своје време. 

Е сад мало да се уозбиљим, могу људи на улици да шаљу разне поруке, ето рецимо хоћу већу плату. то што неко скандира Косово је Србија не треба таргетирати као животни проблем Црне Горе, стадион на Цетињу изграђен 1957. носи назив"Обилића пољана", велики број топонима везан је за Косово и сећање на Косово. Систем у ЦГ нагриза сам себе. Постоји милион суманутих одлука које улазе сами у стомак доносиоца тих одлука. Једноставно постоји криза власти, криза идеја. 

 

Link to comment
Share on other sites

Gledam ovu recenicu gore pa po principu sto je babi milo to joj se i snilo na prvu videh "Amfilohije preminuo" kad ono ku... Al dobro, drugo sam nesto hteo. Je li, ima li tamo neko sa mozgom pa da ovoj rulji prodaje pistaljke, kao svojekvremeno onaj julovac Zoran Todorovic Kundak sto je prodavao pistaljke onima koji zvizde protiv njega, kakav car. Razlika je sto su tadasnji DEMONSTRANTI demonstrirali zbog toga sto hoce da budu civilizacija, za razliku od ove RULJE koja se dere zato sto nece da bude civilizacija. Samo im fali podlipaš da budu kompletni. I sta kazete, svoj narod, a? Da, da...

 

spacer.png

Je li, profesionalni srbi se pale na irane, kine, rusije, severne koreje, kurce, palce. Kako u iranima, kinama, rusijama, severnim korejama i ostalim necitko  postupaju sa ruljom?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Bek said:

Evo i Amfilohije je pomenuo, a i vise puta sam cuo to, ali nisam ulazio u materiju. A sam do logicnog resenja nisam dosao.

 

Kakva je bila uloga Rusije u sticanju nezavisnost Crne Gore i koji je njihov interes bio u tome?

 

Deripaska je placao Manaforta da ovaj lobira za nezavisnu CG.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

a ko će doći?

 

samo molim te nemoj da mi napišeš  Videćemo  :please:


izbori su ove godine, pa kome se to predvidja da je najbliži svrgavanju Mila i DPS-a?

Milo covek je sirokih shvatanja...

Moze on i sa ovim Vucicevim pulenima iz DF posle izbora u koaliciju...

Moze i sa Becicem,ako bas zagusti...

Nije da su  i jedni i drugi granitnog karaktera...

Ako je u pitanju vlast uvek cemo se dogovoriti ka' ljudi...😀

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mare80 said:

Milo covek je sirokih shvatanja...

Moze on i sa ovim Vucicevim pulenima iz DF posle izbora u koaliciju...

Moze i sa Becicem,ako bas zagusti...

Nije da su  i jedni i drugi granitnog karaktera...

Ako je u pitanju vlast uvek cemo se dogovoriti ka' ljudi...😀

 

 

 

ZNAM JA TO, kao što i znam da ovi gore pobrojani bi pišnuli u gaće u sekundi kad bi videli Milov broj na ekranu svoga telefona...  nije da se taj scenario u Crnoj Gori nije ponavljao jedno 5 puta do sada...

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

 

ZNAM JA TO, kao što i znam da ovi gore pobrojani bi pišnuli u gaće u sekundi kad bi videli Milov broj na ekranu svoga telefona...  nije da se taj scenario u Crnoj Gori nije ponavljao jedno 5 puta do sada...

 

U svakom slucaju,nisam uveren da ce Milo moci da formira sam vecinu posle izbora, neko je ovde kacio ispitivanja o podrsci strankama u toku ovih protesta...

Cak sam uveren da ce mu jaran iz Bgd pomoci da "ubedi" odredjene opozicione stranke da mu pomognu da sacuva vlast...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mare80 said:

U svakom slucaju,nisam uveren da ce Milo moci da formira sam vecinu posle izbora, neko je ovde kacio ispitivanja o podrsci strankama u toku ovih protesta...

 

retko kad je i milo mogao da formira sam većinu,  manje više uvek je bio na 40% pa mu je rtebao neki Kilibarda/Bećić/Krivokapić  ko već...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

retko kad je i milo mogao da formira sam većinu,  manje više uvek je bio na 40% pa mu je rtebao neki Kilibarda/Bećić/Krivokapić  ko već...

U pravu si...Mada mislim da je DPS sada na minimumu, ipak su i dalje pojedinacno najjaca stranka...

Ko ce ga znati Balkan je ovo,nikakve kombinacije nisu iskljucene...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stoned Laki21 said:

 

a ko će doći?

 

samo molim te nemoj da mi napišeš  Videćemo  :please:


izbori su ove godine, pa kome se to predvidja da je najbliži svrgavanju Mila i DPS-a?

Eto sto se mene tiče voleo bih da dođe Dritan Abazovič u koalciji sa Bečićem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mare80 said:

U svakom slucaju,nisam uveren da ce Milo moci da formira sam vecinu posle izbora, neko je ovde kacio ispitivanja o podrsci strankama u toku ovih protesta...

Cak sam uveren da ce mu jaran iz Bgd pomoci da "ubedi" odredjene opozicione stranke da mu pomognu da sacuva vlast...

 

Ne razumijem zasto je Vucicu u interesu da je Milo i dalje na vlasti i kako to Milo pomaze Vucicu, a i kako Vucic pomaze Mila?

Ako moze malo detaljnije.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Amigo said:

 

Ne razumijem zasto je Vucicu u interesu da je Milo i dalje na vlasti i kako to Milo pomaze Vucicu, a i kako Vucic pomaze Mila?

Ako moze malo detaljnije.

 

On 2/24/2020 at 8:45 PM, Stoned Laki21 said:

 

Vučić je Milu za one izbore poslao Državni udar u vidu onog iz Žandarmerije kome se sada sudi dole po CG...   Milo je Vučiću u sred Krušika i Jovanjice pustio zakon u etar...  do the math.

 

 

nije da nismo 3-4 strane nazad vodili istu diskusiju...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...