Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

5 minutes ago, Pristevac said:

pa tako je i počelo u Kninu...

 Prvo lokalci, pa popovi, pa topovi, pa lopovi...

 

Vucic je svasta ali debil nije pa da ponavlja Slobine greske. I to je sad ozbiljan problem za Mila. Pa Tadic je vise gurao klipove Milu nego Vucic. Dakle Milo prvi put nema u BG nekog ko se cima oko CG.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, MeanMachine said:

Vucic je svasta ali debil nije pa da ponavlja Slobine greske. I to je sad ozbiljan problem za Mila. Pa Tadic je vise gurao klipove Milu nego Vucic. Dakle Milo prvi put nema u BG nekog ko se cima oko CG.

 

Vučić je Milu za one izbore poslao Državni udar u vidu onog iz Žandarmerije kome se sada sudi dole po CG...   Milo je Vučiću u sred Krušika i Jovanjice pustio zakon u etar...  do the math.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

Vučić je Milu za one izbore poslao Državni udar u vidu onog iz Žandarmerije kome se sada sudi dole po CG...   Milo je Vučiću u sred Krušika i Jovanjice pustio zakon u etar...  do the math.

 

Vucic je podrzao pricu o oruzanom drzavnom udaru dakle da je on to organizovao sigurno ne bi podrzao tu pricu. Pri tome cela ta prica je vrlo cudna, kakav je to udar gde se zaplenjeno oruzije krunski dokaz unisti pa jos se ni ne snimi zaplena? Nemoj mi reci da ti to nije cudno. 

 

Sto se tice zakona naravno da je Milo to namerno uradio bas u tom momentu ocekujuci da ce Vucic dosta ostrije da reaguje. Vucic nema nikakve potrebe da reaguje jer je njegov rejting i SNS prakticno nepromenjen plus opozicija ne zna gde udara i nema dobrog lidera.

 

I eto Milo se fino preracunao.

 

 

 

 

 

 

 

Edited by MeanMachine
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, MeanMachine said:

 

Vucic je podrzao pricu o oruzanom drzavnom udaru dakle da je on to organizovao sigurno ne bi podrzao tu pricu. Pri tome cela ta prica je vrlo cudna, kakav je to udar gde se zaplenjeno oruzije krunski dokaz unisti pa jos se ni ne snimi zaplena? Nemoj mi reci da ti to nije cudno. 

 

Sto se tice zakona naravno da je Milo to namerno uradio bas u tom momentu ocekujuci da ce Vucic dosta ostrije da reaguje. Vucic nema nikakve potrebe da reaguje jer je njegov rejting i SNS prakticno nepromenjen plus opozicija ne zna gde udara i nema dobrog lidera.

 

I eto Milo se fino preracunao.

 

 

 

 

razumeš?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MeanMachine said:

 

 

 

Pa jedino ako Vucic bude posrednik pa smiri situaciju jer se ovo otrglo kontroli barem po Mila, a ko zna mozda je bio dogovor a onda je Vucic skontao da moze da zavrne Mila. 

 

kad je Milu bilo frka, za one izbore pre neku godinu, AV mu poslao državni udar koji je bio osudjen na propast da bi DPS mogao da vodi kapmanju ceo taj dan i da mobiliše glasačko telo i da na kraju dana oduva opoziciju, a situacija bila pipava i čipava.


Vučiću se zatreslo u Krušiku i Jovanjici, bojkot samo bije, narod nezadovoljan... i odjednom poče da se rešava srBsko nacionalno pitanje u Crnoj Gori, Amfetaminolohije i društvo zovu na sabornost i odbranu placa u Buljaricama... jer ebeš sve  odne Milo Ostrog.

a sad ti meni objasni kako su se Milo i AV zajebali...  u proračunima  jel te... 

Link to comment
Share on other sites

Da su Milo i Faraon u klinču pa valjda bismo imali kampanju u Srpskim medijima protiv tog zakona. Mi tek u decembru saznajemo (mislim na široke narodne mase) o zakonu koji je aktuelan već par godina i koji je tema debata u CG. 0% medijskog prostora je dobio taj zakon svo ovo vreme a da nisu izbili ovi protesti vlast u Srbiji bi i dalje ignorisala to jer i njima odgovara da se Amfilohije "malo pritegne" jer pruža otpor u vezi Kosova.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Constantin said:

Beba, ustvari, radi za nekog trećeg...😎

 

ne nego vrhunski radi svoj posao.

Milu kući ono ludilo trese mu se stolica i vlada oko ovog zakona i protesta kao.  Opušteno i da izgubi "rat" sa Amfetaminolohijem,  vratio je ovom našem dug jer se jednostavno pljačka Krušika i Finasiranje Jovanjice iz državnih subvencija ne pominje, Vučko laganica kao podržava protestante šalje Treću Srbiju (da da tako se zove politička stranka Beogradskog Sindikata i valjalo bi o toj trećoj srbiji se malo edukovati) da podršku daje, diljem lipe naše zemlje, navijači crtaju grafite Milo lopove odjebi od svetinja, Srbska Sparta pobediti mora i slične munje   i  od domaćih sranja svih, mi se bavimo crnogorskim, koje su i za samu crnu goru suštinski nebitne jer i da padne zakon sutra (ili ne),  politički se neće promeniti apsolutno ništa. Aca i Milo ostaju vladari, Beba dobija kintu na račun...   milina mili.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Misljenja sam da niti je Vucic protiv Mila niti je za njega...

Samo u datoj situaciji gleda da se ogrebe za neki politicki poen,navodno stiteci Srbe u CG...

Mada nesto nisu ni trazili da ih on brani...

Sto bi rekli kod mene :  Jes' da me niste zvali,al' ja sam isp'o covek pa sam dosao...

Svakako da mu nije drago kada vidi na ulicama onoliki broj ljudi koji protestvuju protiv autokrate koji je bukvalno njegova kopija...

Sada,sto ti protesti dolaze sa pozicije koja sustinski ne moze pogurati balkanska drustva na bolje druga je prica...

Vidim neka istrazivanja da su Beciceve Demokrate dobile na rejtingu od pocetka protesta sto je eto neka dobra nus pojava ovih desavanja...

 

Link to comment
Share on other sites

 

genijalno...  podrška braći iz Velike Plane....  sveštenik, duhovnik, hrišćanin nadasve, prenosi poruke mira...

 

 
edit:
 
Quote

Sveštenik Predrag Popović iz Velike Plane u Srbiji preksinoć je ispred Hrama Hristovog Vaskrsenja u Podgorici  o rekao o onima koji su glasali za Zakon o slobodi vjeroispovijesti "Bolje da se nisu rodili jer će gledati sjeme kako im se zatire. Jer će se sramno govoriti ime njihovo, jer će iz bratstva i rodbine biti izbačeni, jer če se van groblja sahranjivati kao oni nečastivi koji su sami sebi život oduzeli Biće sramni." 

 

https://www.vijesti.me/vijesti/drustvo/svestenik-iz-srbije-na-litiji-bolje-da-se-nisu-rodili-jer-ce-gledati-sjeme-kako-im-se-zatire

 

 

Edited by Stoned Laki21
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A dobro, ovo je i Amfilohije govorio ranije, vjerovatno su preskocili to predavanje.

 

Bukvalno se ne zna ko vece autogolove daje, mislim ipak da Milo prednjaci, ali bice gusta utakmica.

Posle se pojedini pitaju sto se nekima zabranjuje ulaz u CG.

 

Ako je istina da ovi ludaci planiraju da razbijaju vojskom ili njihovim poznatim sredstvima, onda je to prelazak granice u svakom smislu.

Valjda su im spijuni saopstili da medju tim narodom ima i puno djece, da mnogi roditelji setaju bebe u kolicima, pa ono..valjda imaju jos malo mozga.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...