Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

DPS će sada osetnije početi da pada kada druga strana preuzme sve institucije sistema. To je nemonovnost kod svih stranaka. Neće pući kao stranke u Srbiji posle pada jer će visok rejting Mila još neko vreme da ih drži tu negde između 10-20% .

Link to comment
Share on other sites

Na stranu sve, ali meni dok ovo gledam glavni utisak je da je Crna Gora civilizacijski 20 godina ispred nas. Milo sedi u prvom redu, tu su i predstavnici iz regiona, svi sede mirno i slusaju obracanje novog predsednika bez histerije i dobacivanja.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites



Evo jos lepsih slika. Fali sjajni i elokventni Dajko, izgleda da mora da ruca jos pasulja da bi stigao do ovog stola.


Dajko je bio porodično...sa suprugom i bebom, ali evo da te mine želja.....

ČESTITKE JAKOVU....

c1eba372a3525c1de56750902facd501.jpg

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, deez nuts. said:

Evo jos lepsih slika. Fali sjajni i elokventni Dajko, izgleda da mora da ruca jos pasulja da bi stigao do ovog stola.


519e1375042cefc9fe570dda12bb3e1f.jpg

 

Možda je on slikao, vidiš da je postavljen i 4. tanjir 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Acika počeo malo da pušta na semering:

 

Quote

 

Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je Republika Srbija željela da ukaže poštovanje narodu i građanima Crne Gore, i to koliko im je stalo i važno da u Crnoj Gori imaju istinskog partnera.

"Crna Gora će u Srbiji će uvijek imati iskrenog prijatelja i dobrog partnera", rekao je on novinarima ispred Skupštine Crne Gore, nakon inauguracije predsjednika Jakova Milatovića.

Vučić je rekao da je nekoliko puta razgovarao sa Milatovićem, a posljednji put nakon predsjedničkih izbora.

Na pitanje kako je razumio govor Milatovića, Vučić kaže da ga je pažljivo slušao.

"I to što sam razumio sačuvaću za sebe i politiku Srbije u narednom periodu. Jasno je da Crna Gora ostaje strateški opredjeljena svojoj politici članstva u NATO-u- Mi svoj vojni položaj doživljavamo drugačije i želimo ljubomorno da sačuvamo našu vojnu neutralnost, želimo da sami brinemo o svom nebu i o svojoj zemlji. Takođe, nešto su nam drugačije nijansirane poruke oko nekih događaja u svijetu, ali to ne mijenja i ne smije da promijeni naš izrazito prijateljski stav prema Crnoj Gori. Mi poštujemo, to je izbor građana Crne Gore", poručio je Vučić.

Odgovarajući na pitanje kada će Milatović doći u Beograd, Vučić je rekao da pretpostavlja da će novi predsjednik Crne Gore prvo posjetiti Brisel, "ali je uvijek dobrodošao u Beograd".

 

 

Jakove ustašo NATOvsko briselski, što mi Aciku sjekiraš 😭

 

EDIT: i to u najgorem trenutku, kad mu čitava Srbija poručuje da ga se više ne boji 😁

Edited by Beonegro
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, deez nuts. said:

Evo jos lepsih slika. Fali sjajni i elokventni Dajko, izgleda da mora da ruca jos pasulja da bi stigao do ovog stola.


519e1375042cefc9fe570dda12bb3e1f.jpg

 

Ima li koja dobra duša da ga zamoli da povede i ovu dvojicu sa sobom?

Bio bih baš zahvalan.

Link to comment
Share on other sites

 
Ima li koja dobra duša da ga zamoli da povede i ovu dvojicu sa sobom?
Bio bih baš zahvalan.
Pa vidi, Mandić je malo naporan za slušanje, ali Knežević je maskota crnogorskog parlamenta i bez njega bi bilo sterilno.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, McLeod said:

Na stranu sve, ali meni dok ovo gledam glavni utisak je da je Crna Gora civilizacijski 20 godina ispred nas. Milo sedi u prvom redu, tu su i predstavnici iz regiona, svi sede mirno i slusaju obracanje novog predsednika bez histerije i dobacivanja.

 

 

Ako se sećaš njihove republičke skupštine još iz vremena devedesetih, u odnosu na ono što se dešavalo i kako su se vodile rasprave u našoj to je izgledalo kao švedski parlament ...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Constantin said:

Pa vidi, Mandić je malo naporan za slušanje, ali Knežević je maskota crnogorskog parlamenta i bez njega bi bilo sterilno.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

 

 

U našem Parlamentu je maskota svak za sebe, čast izuzecima, mada što jes' jes', ni primać vašem.

Svakako, ovih profesionalnih Srba (i Crnogoraca) mi je preko glave, mada ide to i samo svojim tokom da se samogase.

Edited by LazarusMNE
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, McLeod said:

Na stranu sve, ali meni dok ovo gledam glavni utisak je da je Crna Gora civilizacijski 20 godina ispred nas. Milo sedi u prvom redu, tu su i predstavnici iz regiona, svi sede mirno i slusaju obracanje novog predsednika bez histerije i dobacivanja.

 

 

Bilo je u CG i previse histerije i šizofrenije prethodnih godina(decenija).

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Beonegro said:

 

 

Acika počeo malo da pušta na semering:

 

 

Jakove ustašo NATOvsko briselski, što mi Aciku sjekiraš 😭

 

EDIT: i to u najgorem trenutku, kad mu čitava Srbija poručuje da ga se više ne boji 😁

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Beonegro said:

 

 

Acika počeo malo da pušta na semering:

 

 

Jakove ustašo NATOvsko briselski, što mi Aciku sjekiraš 😭

 

EDIT: i to u najgorem trenutku, kad mu čitava Srbija poručuje da ga se više ne boji 😁

Kratak je put od četnika sa kamom u zubima do ustaše koji nervira AV, da mi ipak pitamo čanka o svemu tome on je najbolji poznavalac prilika u CG

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Uzeh da pogledam malo liste jer sam slabo sta pratio, a izboru u nedelju i ne mogu da verujem koliko lista 😵💫 Meni logicno par potpuno nepoznatih. 
 

Ako ima ko vremena da napise kratak rezime ucesnika i dogadjanja i ocekivanja rezultata bio bih jako zahvalan 👍🏻

Link to comment
Share on other sites

Milo je 30 godina razarao državu, ovaj je odlučio da je sprži za par mjeseci pred izbore jer je postalo jasno da ostaje bez premijerske fotelje. Daj mu 30 godina vlasti, biće gori i od Mila.

 

Ovaj skandal sa đacima debilima i otpuštanjem direktorice ispitnog centra zbog šake glasova roditelja jer jedna od najodvratnijih stvari koja se desila u CG. Zloupotreba bezbjedosnog sektora u izborne svrhe 3 dana pred izbore je suvišno komentarisati.

 

Ne bih se iznenadio i da ga vidim iza režetaka u bliskoj budućnosti sa drugarom iz partije.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...