Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

Ne znam puno o ovom decku, malo sam ga slusao, vidim da ga porede sa onim idiotom Stanivukovicem, ali mislim da osim godina nemaju mnogo toga zajednickog, Jakov bar zvuci normalno i ne deluje kao buzdovan, za razliku od Bosanca.

 

Ova "podrska" od strane Seselja, kao i kontra podrske Djukanovicu govore da mi i dalje nismo izasli iz tora 90ih, cak i ako je vecina tih podrski iskrena, a sumnjam da je tako, svi ti fosili su uvezani kao creva.

 

Generalno me cini tuznim, a ljudi na ovim prostorima bi konacno morali da shvate da samo raskidanjem tih starih mafijaskih veza ovde moze biti boljitka.

 

Crnogorci su za sada dokazali da su pametniji od nas i ne sumnjam da Mila salju u politicku penziju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Don Dusko said:

Ova podrska Seselja Jakovu je planski odradjena.Jer svi znamo koga Seselj podrzava da ce to odbiti neki odredjeni % glasaca prema njemu.

 

Nadam se da se Crnogorci nece upecati na ovu "podrsku"

 

Zar Seselj kaze da podrzava ovog drugog kandidata dok zapravo podrzava Mila? Ovo stvarno nisam znala, nisam se bas ni interesovola, samo gledam ko koga podrzava i kako se lome - zar ne bi trebalo da bude svejedno ko ce izaci kao pobednik - CrnaGora je svoj put vec trasirala, pa zar ce sada neka eventualna prosprska opcija da je vraca nazad....

Steta je sto Srbija nikako da se unormali, tada bi svaka opcija ne samo u cg, vec sire,  zelela da joj bude prijatelji i da zajedno idu istom trasom....

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, McLeod said:

vidim da ga porede sa onim idiotom Stanivukovicem, ali mislim da osim godina nemaju mnogo toga zajednickog

Da ostavimo po strani to što je Milatović sam rekao da je na referendumu 2006. godine glasao za osamostaljenje Crne Gore, lik je studirao na WU i La Sapienza-i, a magistrirao na Oxfordu (ne na Ostrogu 😉 ) i radio u Deutsche Bank i 7-8 godina u EBRD, dok Stanivuković mislim da ni do Megatrenda nije stigao.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mama_mia said:

Zar Seselj kaze da podrzava ovog drugog kandidata dok zapravo podrzava Mila?

 

Šešelj je Vučićev pion, kao i 99% onih koji uopšte dobijaju priliku da se pojavljuju i smatraju bilo šta o politici na režimskim medijima.

Link to comment
Share on other sites

"Pobjedom Mila Đukanovića, Crna Gora dobila bi šansu da se vratiti na trasu demokratije, međunacionalnog i međuvjerskog sklada, sjevernoatlantske politike i da u narednih pet godina postane članica Evropske unije. Takva bi Crna Gora dala snažan podsticaj evropskim integracijama cujelog regiona. Pobjeda Jakova Milatovića bi, pak, omogućila potpunu kontrolu Moskve nad Crnom Gorom, skori „grčki scenario“ ekonomskog sloma, te dovršetak svih projekata destrukcije crnogorske politike, privrede i društva koje su sprovodile vlade Zdravka Krivokapića i Dritana Abazovića. Ta bi pobjeda značila “zbogom“ snu o evropskoj Crnoj Gori i utapanje u projekat srpsko-ruskog svijeta", navode oni:

 

Andrej Nikolaidis

Oleksandar Levčenko

Nenad Čanak

Sonja Biserko

Rada Trajković

Dragan Bursać

Aleksandar Olenik

Dinko Gruhonjić

Emira Ličina

..............

https://www.portalanalitika.me/clanak/glas-za-dukanovica-glas-je-za-odbranu-crvenog-21-maja-2006

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Devil In My Pants said:

Milo nazalost i jeste sansa CG. Srbinoidi ce usrati sve..tj CG sa Srbovanjem nema nikakvu sansu za progresom. 

 

Fale nam jos Srbi iz Bosne i CG i da ovaj ima90% u Srbiji.

 

Abazovic me tazocarao, hapsi li sta?? Ne...

 

Bez takvih Srbi bilo gde nemaju cemu da se nadaju..

Slabo ti čitaš

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Devil In My Pants said:

Milo nazalost i jeste sansa CG. Srbinoidi ce usrati sve..tj CG sa Srbovanjem nema nikakvu sansu za progresom. 

 

Fale nam jos Srbi iz Bosne i CG i da ovaj ima90% u Srbiji.

 

Abazovic me tazocarao, hapsi li sta?? Ne...

 

Bez takvih Srbi bilo gde nemaju cemu da se nadaju..

 

О чему се ради овдје? Какав је ово израз? 

Link to comment
Share on other sites

Mogu razumjeti podrsku Becirevica i majki Srebrenice za Mila obzirom da je CG jedina komsijska drzava koja se nije petljala direktno u unutrasnje stvari BiH i zbog onog Dritanovog pametovanja na proslogodisnjem obiljezavanju genocida u Srebrenici al se s istom nikako ne bih slozio. Ne sumnjam da ce odnosi ostati isti i nakon sto Milatovic dobije u nedjelju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Mogu razumjeti podrsku Becirevica i majki Srebrenice za Mila obzirom da je CG jedina komsijska drzava koja se nije petljala direktno u unutrasnje stvari BiH i zbog onog Dritanovog pametovanja na proslogodisnjem obiljezavanju genocida u Srebrenici al se s istom nikako ne bih slozio. Ne sumnjam da ce odnosi ostati isti i nakon sto Milatovic dobije u nedjelju. 

Da, vrlo razumljiva podrska.😂
 

Bold 1

https://preokret.info/index.php/2021/03/30/ekskluzivni-video-milo-dukanovic-kriomice-od-milosevica-sam-pomagao-srpski-narod-u-republici-srpskoj-i-hercegovini/

 

Bold 2

Zato nam Becirevic uzvraca direktnim mijesanjem. Divan komsija.

 

 

Edited by Valensija
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Valensija said:

Da, vrlo razumljiva podrska.😂
 

Bold 1

https://preokret.info/index.php/2021/03/30/ekskluzivni-video-milo-dukanovic-kriomice-od-milosevica-sam-pomagao-srpski-narod-u-republici-srpskoj-i-hercegovini/

 

Bold 2

Zato nam Becirevic uzvraca direktnim mijesanjem. Divan komsija.

 

 

 

Pa ocito da su mu presle preko toga obzirom na njegov odnos prema Srebrenici u godinama iza nas. Nije ni na meni ni na tebi da im govorimo koga ce podrzati ili ne.

 

Podrsku bilo kom kandidatu ne vidim kao direktno mijesanje. Ono sto Srbija i Hrvatska rade u BiH je direktno mijesanje. Razlika je ocita svakom ko je zeli vidjeti. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, erwin said:

 

Šešelj je Vučićev pion, kao i 99% onih koji uopšte dobijaju priliku da se pojavljuju i smatraju bilo šta o politici na režimskim medijima.

 

nisam to pitala

 

vec zapravo pitam - koga u stvarnosti ili skriveno duboko u srcu podrzava taj seselj koji toboz javno podrzava milatovica,

zatim, samim tim koga podrzava vucic (koji je seseljev pion ili obratno i sasvim nebitno ko je ciji pion)?

 

U svakom slucaju nije ni poenta da saznam da li ovi likovi i koga bas oni podrzavaju, vec da li se smatra da ce milatovic nastaviti ranije trasirani put CG? I to ce naravno raditi bolje i postenije nego prethodnici? Jedino to mu preostaje, da bude bolji jer ce da iskoreni kriminal i korupciju, nista drugo on ne moze ako se neko nada nekim glupostima npr - da odprizna kosovo ne moze, da vrati cg u savez sa srbijom ne moze, da pobegne iz NATO ne moze, da prizna bg i spc za nadredjene takodje ne moze....

 

Cemu se u Milatovicu onda raduju antievropejci, antinatovci, nedavaci kosova, rusofilicari i slicni? To ne razumem.

Link to comment
Share on other sites

E moj profesore....

"Glasanjem za Mila Đukanovića, glasate za nastavak onoga što je danas Crna Gora, nezavisna i suverena država koja nikome ništa ne duguje, kao ni ranije u istoriji", zaključio je Korać.

"Svi kojima je Crna Gora na srcu, imaju vrlo lak izbor – glasanje za Mila Đukanovića", zaključio je Žarko Korać.

 

 

 “Stalno laganje i nema za cilj da narod povjeruje u laži, već je cilj da ni u šta ne vjeruje. Takvom narodu nije oduzet kapacitet za akciju, već kapacitet da misli i sudi. Sa takvim narodom možete da radite šta hoćete“

https://www.vijesti.me/vijesti/politika/649882/ne-zelite-jos-5-milovih-godina-promo

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...