Jump to content

BiH - opterecenja proslosti i vizije buducnosti


Doorn

Recommended Posts

2 minutes ago, McLeod said:

Ono sto je zanimljivo, Dodik uopste nije dobio podrsku Vucica, za razliku od svakog proslog puta. Tako da mi deluje da se trguje iza zatvorenih vrata u vezi RS, Kosova, sankcija Rusiji.

Neka bar AV prestane da ih spašava od bankrota našim novcem. Mogu da odnosi ostanu na nivou navijanja za Zvezdu i Njokovića, na razmeni ćevapa i jagnjetine, guslarskim večerima i uvozu banjalučkog piva, taman koliko i treba.

Link to comment
Share on other sites

Just now, DJ_Vasa said:

Neka bar AV prestane da ih spašava od bankrota našim novcem. Mogu da odnosi ostanu na nivou navijanja za Zvezdu i Njokovića, na razmeni ćevapa i jagnjetine, guslarskim večerima i uvozu banjalučkog piva, taman koliko i treba.

Šta ti sad pa smeta pivo...:smiley33:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Constantin said:

Šta ti sad pa smeta pivo...:smiley33:

Ne smeta, mada ga ionako ne pijem, kao ni bilo koje drugo. Neka se uvozi slobodno, što se mene tiče, to je privredna aktivnost. Finansiranje bosanskih lezileba to nije.

 

Uzgred, vidim da postoje i oprečne informacije:

PDP: Trivić vodi u trci za predsednicu Republike Srpske, Dodik tvrdi da on pobeđuje

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DJ_Vasa said:

Ne smeta, mada ga ionako ne pijem, kao ni bilo koje drugo. Neka se uvozi slobodno, što se mene tiče, to je privredna aktivnost. Finansiranje bosanskih lezileba to nije.

 

Uzgred, vidim da postoje i oprečne informacije:

PDP: Trivić vodi u trci za predsednicu Republike Srpske, Dodik tvrdi da on pobeđuje

Bojim se da ne ulete u proces nepriznavanja, teško se guzica iz fotelje diže. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alpaka Bereta Sida said:


Zaboravih odgovoriti, pardon.

 

Da, SDA i Bakir su zeleni. Potopljeni su.

Vidim to, uključih se pre sat vremena, mada slabo poznajem kretanja u BiH....vidim da će po "dobrom srpskom običaju" i Dodik i Trivić proglasiti pobedu, a da su oni drugi krali....mada, verujem, da je MilOrad imao slična sredstva ubedjivanja glasača i "način obrade glasačkih listića" kao i mentor mu Alexandar ....

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Constantin said:

Vidim to, uključih se pre sat vremena, mada slabo poznajem kretanja u BiH....vidim da će po "dobrom srpskom običaju" i Dodik i Trivić proglasiti pobedu, a da su oni drugi krali....mada, verujem, da je MilOrad imao slična sredstva ubedjivanja glasača i "način obrade glasačkih listića" kao i mentor mu Alexandar ....


Jelena je dobila, siguran sam. No tu ce jos svega biti, mislim da su minimalne sanse da Dodik tek tako prepusti poziciju. Svjestan je da mu je u tom slucaju il zatvor il bjezanija iz drzave.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:


Jelena je dobila, siguran sam. No tu ce jos svega biti, mislim da su minimalne sanse da Dodik tek tako prepusti poziciju. Svjestan je da mu je u tom slucaju il zatvor il bjezanija iz drzave.

Nekako se i meni čini da je baš takva priča.

 

Nije baš za ovu temu, ali danas su održani parlamentarni izbori i u Bugarskoj i izgleda da je pobedu odneo stari Vučićev prijatelj Bojko Borisov. 

Link to comment
Share on other sites

Trivicka izgleda dobila. HDZ proglasava pobedu kao "jedina hrvatska opcija". Bakir kaze mogao sam protiv devetorice ali bas 11 bilo tesko 😄

 

The salt is real. Ako.

 

Samo udri, nek izdrze i neka se ne pobiju medjusobno.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Constantin said:

Nekako se i meni čini da je baš takva priča.

 

Nije baš za ovu temu, ali danas su održani parlamentarni izbori i u Bugarskoj i izgleda da je pobedu odneo stari Vučićev prijatelj Bojko Borisov. 

 

A Vasko Zabata :64:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ta prica oko Komsica traje godinama. Sour grapes.

 

Trivicka proglasila pobedu.

 

Sto se tice "pobeda" drugih, izbori na svim nivoima, u parlamentu je HDZ i dalje jak, kao i Bakirovci, ali nece vise imati odlucujucu ulogu, to je ocigledno.

Solidan govor, iznenadjujuce malo srbovanja.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...