Jump to content

BiH - opterecenja proslosti i vizije buducnosti


Doorn

Recommended Posts

Uh, smeta im Milo lopov, ali ne i Mile lopov.

 

Bukvalno najgluplja teleca glava i ona lozi i vodi Bosance iz RS u svetlu buducnost.

 

Mislim da u Evropi 95% naroda i ne zna sta je RS. 

 

Uvek kad su izbori, ista mantra. Otimaju nam RS, Amerika, Evropa...Putler pomaze. Zamisljam da pripoje srpsku i taj deo severa CG Srbiji..uh. 

 

Veslaju ih ko budale godinama..zar neko stvarno misli da ce doci kraj srpske ako to tele, Milorad Dodik padne sa vlasti? Kakvi su to ljudi koji padaju na te price i koji je to IQ..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, akisaki said:

Kolika kolicina demagogije pri opravdanju sto graDŽani u FBiH glasaju za Komšića koji je član predsjedništva BiH od oktobra 2006.Ko li je tada od Hrvata bio kriv da graDŽani glasaju za Željka?

I dok je sveta i veka u BiH ce biti tročlano predsedništvo.I svaki narod će birati svog predstavnika.

 

Koja kolicina nesposobnosti da se shvati citirani post. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Devil In My Pants said:

Veslaju ih ko budale godinama..zar neko stvarno misli da ce doci kraj srpske ako to tele, Milorad Dodik padne sa vlasti? Kakvi su to ljudi koji padaju na te price i koji je to IQ..

Pa i da dođe taj kraj, a važi i za ostale, samo budale se pale na granice. Uvek su, a sad u 21 veku naročito. Mogu misliti, sve se raspalo, svi beže sa te teritorije koji mogu, evo ovde nema više ni vozača, pa vrbuju vozače autobusa u Šri Lanci da voze gradske autobuse, ali vazno oni granicu kontrolišu, as ti gospe! To je nešto!

 

I koji se o tome najviše deru, pa takvi kao taj Dodik a sve ih u stvari baš zabole dupe i za granice, i za republiku, i za sve, samo bi i dalje da zive parazitski na racun budala.

 

Eno pre par dana, video sam sliku, dosao iz Argentine potomak nekog četnika, verovatno, izbeglog tamo posle WWII, i sad ga tu dočekali neki takvi paraziti, međju njima nezaobilazni dr Pipak, svakoj čorbi zaprška. I sad posedali u neke kožne fotelje, koje ko zna od koga su i kad ukradene, jer ni jedan od one cele bulumente u zivotu nije stvorio nove vrednosti makar ta fotelja koliko kosta, a i da se nesto na njoj osteti, ne bi umeli to da poprave.

 

E, takvi su tu najveći patrijote, i samoproglašeni "vrhunski telektualci". U stvari, takva "društva" u kojima su ti paraziti nekakav faktor i treba da propadnu

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Milenko Puzigaca said:

Pa i da dođe taj kraj, a važi i za ostale, samo budale se pale na granice. Uvek su, a sad u 21 veku naročito. Mogu misliti, sve se raspalo, svi beže sa te teritorije koji mogu, evo ovde nema više ni vozača, pa vrbuju vozače autobusa u Šri Lanci da voze gradske autobuse, ali vazno oni granicu kontrolišu, as ti gospe! To je nešto!

 

I koji se o tome najviše deru, pa takvi kao taj Dodik a sve ih u stvari baš zabole dupe i za granice, i za republiku, i za sve, samo bi i dalje da zive parazitski na racun budala.

 

Eno pre par dana, video sam sliku, dosao iz Argentine potomak nekog četnika, verovatno, izbeglog tamo posle WWII, i sad ga tu dočekali neki takvi paraziti, međju njima nezaobilazni dr Pipak, svakoj čorbi zaprška. I sad posedali u neke kožne fotelje, koje ko zna od koga su i kad ukradene, jer ni jedan od one cele bulumente u zivotu nije stvorio nove vrednosti makar ta fotelja koliko kosta, a i da se nesto na njoj osteti, ne bi umeli to da poprave.

 

E, takvi su tu najveći patrijote, i samoproglašeni "vrhunski telektualci". U stvari, takva "društva" u kojima su ti paraziti nekakav faktor i treba da propadnu

Nekad se pricalo: "Jeb`o zemlju koja Bosnu nema..." , danas Bosne imas po celom dunjaluku - ceo svet je Bosna (a i Hercegovina). zb763JU.gif

Link to comment
Share on other sites

On 10/26/2022 at 7:30 AM, Devil In My Pants said:

Uh, smeta im Milo lopov, ali ne i Mile lopov.

 

Bukvalno najgluplja teleca glava i ona lozi i vodi Bosance iz RS u svetlu buducnost.

 

Mislim da u Evropi 95% naroda i ne zna sta je RS. 

 

Uvek kad su izbori, ista mantra. Otimaju nam RS, Amerika, Evropa...Putler pomaze. Zamisljam da pripoje srpsku i taj deo severa CG Srbiji..uh. 

 

Veslaju ih ko budale godinama..zar neko stvarno misli da ce doci kraj srpske ako to tele, Milorad Dodik padne sa vlasti? Kakvi su to ljudi koji padaju na te price i koji je to IQ..

Čuj da pripoje RS Srbiji, pa to je vjerovatno jedini razlog zbog kojeg bih u rat. Sa ojebinama iz Srb sreće nema nikako, mi između sebe u BiH se možda i dogovorimo nešto nekad. A i opozicija u RS misli da je Dodik teleća glava i svake izbore dobiju glavu, doduše malo manju. Milion stvari jeste al glup nikako nije. Kad pogledam ko vodi Srbijance iz Srb mi smo odlično prošli.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, prolup said:

Čuj da pripoje RS Srbiji, pa to je vjerovatno jedini razlog zbog kojeg bih u rat. Sa ojebinama iz Srb sreće nema nikako, mi između sebe u BiH se možda i dogovorimo nešto nekad. A i opozicija u RS misli da je Dodik teleća glava i svake izbore dobiju glavu, doduše malo manju. Milion stvari jeste al glup nikako nije. Kad pogledam ko vodi Srbijance iz Srb mi smo odlično prošli.

Dodik je glup da gluplji ne moze biti. Samo uzivajte sa njim i gledajte da smanjite migracije..

Link to comment
Share on other sites

@Drug Crni a sta si ocekivao u ludoj zemlji? Sve  zemlje bivse SFRJ ( izuzev Slovenije) su sve samo ne normalne drzave. Ma i nazvati ih drzave je veoma ambiciozno. Te nazovi drzave su sramota nevidjena. Sve se utrkuju koja ce biti losija,gora,gluplja i sto vise da budu blize fasizmu a sve dalje od onih koji su bili na pravoj strani. Nedje ranije sam rekao da me je sramota da kazem odakle sam (da kazem da sam sa jebenog Balkana). Dobili smo (zasluzeno) jednu veoma losu gradaciju necega loseg "balkanizacija".Zacudio bi se kad bi znao da ima obicnih ljudi na zapadu koji odlicno poznaju nase (ne)prilike. Kukaju kako (mislim na ove sto sada vladaju i seru po sveme normalnom) su ih komunisti progonili i ubijali. Za mene netacno. Zasto? Pa jednostavno. Da lazu dovoljan mi je dokaz koliko ih ima danas. Ocigledno da je trebalo da na celu svake armije  a i divizije( 1945) bude Peko Dapcevic . Nadam se da ti je poznato ko je bio PD. Da dodam jos ovo. Meni je (stvarno tako mislim) mnogo zao vas normalnih sto zivite u tom ludilu sto se zovu drzave EX SFRJ.😒

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Amigo said:

Peko Dapcevic je bio masovni ubica, isto kao i Krcun i slicni.

 

Pa pretpostavljam da se upravo na to i odnosi zazivanje Peke Dapcevica kao nekoga ko je trebao zatrti zlikovce prije nego sto im se ukazala prilika da upropaste  jednu relativno pristojnu zemlju i sada vec 30-tak generacija njenih zitelja...  Mada, s obzirom na broj i ulogu "generalcina" na svim stranama koji su ucestvovali u rastakanju zemlje sasvim je moguce da bi i Peko nasao svoju ulogu u tome... 

 

 

Edited by ters
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ters said:

 

Pa pretpostavljam da se upravo na to i odnosi zazivanje Peke Dapcevica kao nekoga ko je trebao zatrti zlikovce prije nego sto im se ukazala prilika da upropaste  jednu relativno pristojnu zemlju i sada vec 30-tak generacija njenih zitelja...  Mada, s obzirom na broj i ulogu "generalcina" na svim stranama koji su ucestvovali u rastakanju zemlje sasvim je moguce da bi i Peko nasao svoju ulogu u tome... 

 

 

Moguce, ali nesto ne vjerujem.Zasto mislim da se ne bi i on nasao u toj ulozi? Pa zato sto se nije uglavio kad je mogao. Covjek je bio prijeke naravi ali se sklonio u penziju kao (relativno) mlad . Ja koliko se sjecam (a to je relativno odavno) nigdje se nije spominjao. Ni u SFRJ ni u novim "demokratskim" drzavama. Isto vazi i za najveceg komandanta Kocu poslije Misica. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
54 minutes ago, deez nuts. said:

Tuzna prica, suza mi krenula.

 

Znamo, nisi ti trebao ni da pises.

 

41 minutes ago, Ne sam Safete said:

Kad bi nekako svi otišli.

 

Promasen komentar. Pop, radnik, prodavac, inzinjer, medicinska sestra, zidar, elektricar, nije bitno, svi su oni ljudi i odlazak bilo koga je nesreca jedne zemlje.

Radovati se sto je bilo ko otisao, sa razmisljanjem da ce zbog toga onim koji ostaju biti bolje, je nakaradno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko znam ovaj pop je bio pozitivac, kao su to obicno svestenici svih religija  u mjestima u kojima su velika manjina (citaj Porfirije u Zagrebu)  i u kojima se ponasaju kako bi se svi svestenici trebali ponasati, tako da mu nista ne mogu zamjeriti.

 

Sto se tice stete - ne znam ste da ti kazem, drago mi je da ce covjek svojoj porodici obezbijediti normalan zivot u nekoj zemlji u kojoj nece biti prvo pripadnik nekog naroda pa tek onda sve ostalo...  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...