Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

1 hour ago, Darth Steva said:


Obojica ne znaju i obojica su nas kostali jedne titule u LS tako da nam na isto dodje. 😄

Plus, jos iz WH dana, Adrian mi deluje kao klasican saban.

Ili imas amneziju ili si brzo Karijesu oprostio ruznu proslost. 😜 Nemoj da ti kacim hajlajtse.

 

Dosta vise je kiksirao KArius. Mada je za tako nesto imao vise sanse jer je imao dota vecu minutazu. Npr tezi je kiks kada je Karijes proigrao Benzemu, nego kada je Adrijan prodao loptu Atletiku kod njihovog prvog gola. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Darth Steva said:


Obojica ne znaju i obojica su nas kostali jedne titule u LS tako da nam na isto dodje. 😄

Plus, jos iz WH dana, Adrian mi deluje kao klasican saban.

Pa nije baš. Karius je direktno donio titulu Realu. Onakva 2 gola u jednoj takvoj utakmici se viđaju jednom u 100 godina. Adrian je kiksao u 1/8 finala, tako da se ne može reći da je on Liverpool koštao titule u CL. 

Btw, šta Alcantara stvarno dolazi? Navodno rekao suigračima da ide, i odabrao kuću u Liverpoolu.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Bugl Khan said:

Pa nije baš. Karius je direktno donio titulu Realu. Onakva 2 gola u jednoj takvoj utakmici se viđaju jednom u 100 godina. Adrian je kiksao u 1/8 finala, tako da se ne može reći da je on Liverpool koštao titule u CL. 

Btw, šta Alcantara stvarno dolazi? Navodno rekao suigračima da ide, i odabrao kuću u Liverpoolu.

 

Jasno... onaj Benzemin gol je nesto najgluplje ikada ali eto, pokusavam da ubedim sebe da coveku treba dati sansu jer je Adrian tezak idiot. 

 

Video sam te tvitove ali IMO, ludilo je dovoditi Alcantaru, 29-ogodisnjeg igraca kome istice ugovor sledece sezone, za 30m... mislim da nema sanse da FSG da te pare.

Videcemo... bio bi sjajno pojacanje ali cisto sumnjam da cemo se dogovoriti sa Bajernom.

 

Edited by Darth Steva
Link to comment
Share on other sites

U danasnje vreme je sica tih 20 miliona za Alcantaru. 

 

Druga je stvar sto se na fudbalere gleda kao da su na izboru za miss, pa vrede samo ako su na pocetku karijere. Takodje, umesto koga bi igrao Alcantara u Liverpoolu? Fabinha? Hendersona?

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, goldberg said:

U danasnje vreme je sica tih 20 miliona za Alcantaru. 

 

Druga je stvar sto se na fudbalere gleda kao da su na izboru za miss, pa vrede samo ako su na pocetku karijere. Takodje, umesto koga bi igrao Alcantara u Liverpoolu? Fabinha? Hendersona?

Slažem se. Ima 29 godina. Znači, može barem 3-4 godine igrati na vrhunskom nivou. Ima svjetskih veznjaka koji su u 30-ima igrali ili igraju na najvišem nivou u najvećim klubovima. A može direkt u prvih 11. Umjesto koga, neka odluči Kloppo. Jednostavno Liverpool treba veznjaka koji zna. Keita na žalost nikako da proigra. Ugl, ja sam za Thiaga 100%

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, goldberg said:

U danasnje vreme je sica tih 20 miliona za Alcantaru. 

 

Druga je stvar sto se na fudbalere gleda kao da su na izboru za miss, pa vrede samo ako su na pocetku karijere. Takodje, umesto koga bi igrao Alcantara u Liverpoolu? Fabinha? Hendersona?

 

 

Pre ce biti da bi igrao pored njih dvojice umesto Keite/Ginija/Milnera a sa njim se otvara opcija da on bude taj koji ce da kreira umesto Bobija. Tako da, moguce je da na nekim utakmica, gde nema jednog od front3 ili ih odmaramo, Klop predje na 4-4-2 sa Tiagom kao AMF. U svakom slucaju daje dosta dodatnih opcija ali bas mi je cudan taj transfer ako se desi, pogotovo za ovoliko obestecenje. Nisu to neke pare, znam, ali je skroz protiv FSG transfer politike pogotovo sto se tu nalazi i Keita koji bi trebalo da igra isto to a date su velike pare za njega.

Link to comment
Share on other sites

Već sam pisao da Gini nije produžio ugovor, pa mu ističe na kraju sledeće sezone. Milner je u godinama. Hendo se vraća u oktobru. Tako da bi nam trebao kvalitetan vezni u rotaciju. I bez nabrojanih stvari se ne sme propustiti prilika za potpis igrača kao što je Alcantara za na današnjem tržištu smešne pare. Oskudeva Liverpool sa kreativnoscum u vezi još od odlaska Kurinja. Samo što je Thiago za razliku od Felipa izuzetan i u defanzivi, pa bi u nekim tekmama mogao u startni 11 umesto Fabinja na poziciji zadnjeg veznog što u Bayern uglavnom i igra. 

 

Dižem sve 4 za Thiaga. 

Link to comment
Share on other sites

Liverpul je vec doveo za slicne pare i isti period do isteka ugovora Oksa, jedino sto je on tada bio dosta mladji od Alkantare.

Na stranu to koliko je Alkantara kvalitetan ili ne, njegovo dovodjenje bi, po meni, uticalo na promenu nacina igranja. Sa ovom trojkom napred i sa nasim bekovima, nisam siguran kako se Alkantara uklapa. Do sada, rezultat daje sredisnja trojka radilica. Jedan koji iskace iz sablona i trazi loptu uticace na bekove i njihovu produktivnost, a sad koliko ce to biti pozitivno/negativno....

Link to comment
Share on other sites

U danasnje vreme je sica tih 20 miliona za Alcantaru. 
 
Druga je stvar sto se na fudbalere gleda kao da su na izboru za miss, pa vrede samo ako su na pocetku karijere. Takodje, umesto koga bi igrao Alcantara u Liverpoolu? Fabinha? Hendersona?

Stim sto nije 20, nego 35-40 za igraca koga mozes potpisati u januaru.
Link to comment
Share on other sites

2020-21 Premier League fixture list
September
12 – Leeds United (H)
19 – Chelsea (A)
26 – Arsenal (H)
 
October
3 – Aston Villa (A)
17 – Everton (A)
24 – Sheffield United (H)
31 – West Ham United (H)
 
November
7 – Manchester City (A)
21 – Leicester City (H)
28 – Brighton & Hove Albion (A)
 
December
5 – Wolverhampton Wanderers (H)
12 – Fulham (A)
16 – Tottenham Hotspur (H)
19 – Crystal Palace (A)
26 – West Bromwich Albion (H)
28 – Newcastle United (A)
 
January
2 – Southampton (A)
13 – Burnley (H)
16 – Manchester United (H)
27 – Tottenham Hotspur (A)
30 – West Ham United (A)
 
February
3 – Brighton & Hove Albion (H)
6 – Manchester City (H)
13 – Leicester City (A)
20 – Everton (H)
27 – Sheffield United (A)
 
March
6 – Fulham (H)
13 – Wolverhampton Wanderers (A)
20 – Chelsea (H)
 
April
3 – Arsenal (A)
10 – Aston Villa (H)
17 – Leeds United (A)
24 – Newcastle United (H)
 
May
1 – Manchester United (A)
8 – Southampton (H)
11 – West Bromwich Albion (A)
15 – Burnley (A)
23 – Crystal Palace (H)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bukvalno im Origi i Gini pokvarili klub... vala i vreme je da se vrate u nebitnost i borbu za gornji deo tabele.

 

p.s. Na info o svim odlascima iz Barse, samo da izjavim da bi mi lakse palo da nas gledam 20 godina u Championshipu nego da se ono urugvajsko govno vrati i obuce ponovo sveti dres

Edited by Darth Steva
Link to comment
Share on other sites

On 8/26/2020 at 1:13 PM, Darth Steva said:

Bukvalno im Origi i Gini pokvarili klub... vala i vreme je da se vrate u nebitnost i borbu za gornji deo tabele.

 

p.s. Na info o svim odlascima iz Barse, samo da izjavim da bi mi lakse palo da nas gledam 20 godina u Championshipu nego da se ono urugvajsko govno vrati i obuce ponovo sveti dres

Eh a ono spansko? Urugvajac je grizao za medalju.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...