Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

Morala sam da prekopam RG temu da nađem, nadam se da mi @aloviti neće zameriti :classic_biggrin:

Quote

dijapazon komentara prosecnog djokovicevog navijaca

 

na 0:0 1:0 2:0 3:0 dobija/dobio je on ovo al slabo je to za rafu u finalu
na 1:1 2:1 3:1 da nije izgubio ovaj set mozda bi imao neke sanse protiv rafe u finalu al ovako jok
na 3:2 bolje da nije ni dobio, ovako izmorenog rafa ce ga poniziti
na 0:1 1:2 2:2 gotovo je ovo a kojim slucajem i ako dobije nema sanse protiv rafe
na 2:3 zavrsio je on sa ozbiljnim tenisom
na 0:3 1:3 kako je on uopste osvojio ovoliko slemova
na x:y da nije poklanjao slemove fedu, nadalu, mareju, vavrinki, cilicu, samprasu, nelsonu mandeli, grigoru vitezu sad bi mu samo n slemova falilo da prestigne federera

Jesmo li već sve pokrili? :chemistry:

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Ace Rimmer said:

 

Prije ili kasnije i na wimbledonu će proigrati neki server ili udarač kao šta su Medvedev, Zverev ili Titipas.

Takve Novak razbija pasing sotovima. Cicipas je previse spor za travu sad sa 22, lol. Medvedev je precenjen. Posle ovog USO-a I Zvereva, ne brinem se ja.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Drakaris said:

Takve Novak razbija pasing sotovima. Cicipas je previse spor za travu sad sa 22, lol. Medvedev je precenjen. Posle ovog USO-a I Zvereva, ne brinem se ja.

 

A gle dođe Medved misli si nemam šta da izgubim protiv najboljeg, idem da udaram i drugi servis kao da je prvi možda prođe.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Keira said:

Dobro , to je samo moje mišljenje ništa značajno

Ja tvoje misljenje vrlo cenim,jer poznajes tenisku igru bolje od mene. Zato sam se i zacudio onakvoj teskoj kvalifikaciji..no,vruce su jos glave od danasnjeg poraza. Pripisacu post tome. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, ciao said:

Ja ne vidim bitan problem u tome da Novak eventualno ne igra Bercy, ima neke svoje rezone sigurno

Ne vidim kako može da ga preskoči, sigurno ima gomilu sponzorskih obaveza već zakazanih ako ništa drugo. Da je neki drugi grad pa ajde.

Plus ovo što Keira kaže, igraš 500 umesto mastersa, ne izgleda nimalo dobro.

Sad još kad Rafa završi sezonu pa ispadne da je džabe igrao Beč :classic_laugh:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Keira said:

 

 

 

ciao, malo čudno bi bilo da igra 500 umesto Mastersa.

 

 

 

 

Pa u Bercy u ima poene pa ima, ako juri poene onda vise dobije u Becu tj u Becu dobije nesto a u Bercy u vec ima

 

Ovo za sponzore je vec druga prica. Cinjenica je da su mu francuzi glavni sponzori ali s druge strane mislim da mu oni daju slobodu za te stvari ako on bas hoce i ima argumente, ne znam.

 

Jos sto se tice Gorana - vidim svima smeta njegova optimisticna izjava pred mec sa Rafom, pa nece valjda da izjavi - Novak nema sanse da dobije Rafu ! Elementarna stvar koja se ocekuje od trenera je da pruzi podrsku pulenu, da je rekao nesto u smislu - nema sanse protiv Rafe ja bih mu na Novakovom mestu dala otkaz odmah.

Te sponzorske obaveze u Parizu : on obicno prisustvuje nekim modnim revijama Lacost i slicno neki dogadjaji s apublikom - obzirom da je zbog korone to sve anulirano - moguce da ustvari nema nista tog tipa, da snimi neku reklamu ili slicno mozda i pre ili kasnije - samo nagadjam ovo ne mogu da zamislim da ce da se pretvori u Tima i igra sada turnire jedan za drugim

Edited by ciao
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jel definitivno da se poeni sa wtf a brisu? Ako bi ti poeni ostajali onda bi Novak ladno mogao da igra Bec i Bercy i zavrsi godinu bez igranja wtf kao sto ce vrlo moguce Rafa da uradi i da krene sa pripremama za AO

To bi dobro doslo i zbog amera i NY. Ali ako se brisu poeni suvise poena gubi :smiley24:

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, ciao said:

Ima ta prica za Australiju zbog njihovog karantina koji traze i to, ako hoces da dodjes i normalno se pripremis posle karantina treba da odes tamo prekosutra otprilike.

Ne razumem ovde bas najbolje, kakav je to karantin?

 

AO pocinje 2 meseca nakon WTF-a, zar to nije dovoljno vremena za normalnu pripremu?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Drakaris said:

Ne razumem ovde bas najbolje, kakav je to karantin?

 

AO pocinje 2 meseca nakon WTF-a, zar to nije dovoljno vremena za normalnu pripremu?

 

Moraju da budu 2 nedelje u karantinu kad doputuju u Australiju, a onda bi mogli svuda da se setkaju, bez ogranicenja.

A koliko sam shvatila i te 2 nedelje ce im biti omoguceno da treniraju i da sae spremaju, nece sedeti u sobi

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Drakaris said:

Ne razumem ovde bas najbolje, kakav je to karantin?

 

AO pocinje 2 meseca nakon WTF-a, zar to nije dovoljno vremena za normalnu pripremu?

Negde sam procitala da kad se stigne u Australiju prvo treba da budes u karantinu dve nedelje gde ne mozes da treniras tako da treba to uzeti u obzir

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, berti said:

Jbg, vreme istice. Lepo je jurcati broj nedelja na prvom mestu ali zaostatak u gs peče. Rafa moze da igra narednih 5 godina samo RG i da ga osvaja. Novak nigde vise nema takve sigurice, mina ima svuda koliko god hoces.

Ja razumem da smo svi razočarani što je Novak danas izgledao kako je izgledao, ali i da je izgubio u 5 setova opet bi imao isti zaostatak u slemovima. Možemo da mu zameramo što nije bio dovoljno spreman psihički ili fizički da uzme bar set, ali zamerati mu gubljenje meča od protivnika koji NIKAD nije u finalu RG izgubio, NI OD KOGA, koji je dobio tu 100 mečeva i 13 titula, kao neku olako ispuštenu priliku, stvarno mi nije jasno.

Imam utisak da ljudi generalno ne shvataju koliko bi pobeda danas bila ogromna stvar i koliko je to težak zadatak bio. To što je Novak u karijeri već uradio ogromne stvari ne znači da je u stanju da stalno ponavlja podvige kao onaj u finalu W prošle godine, ili čak i onaj povratak u finalu AO ove godine. Sa godinama će to ići sve teže, to je sasvim normalno, ne znam čemu neka velika fama oko toga.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Steva je stavio na topiku atp lista da rafina ekipa razmatra da rafa sada zavrsi sezonu da bi otisao sto pre u Australiju.

Samo bi jos trebalo da Rafa odere Novaka na AO , Novak bi morao da igra jos deset godina sto mislim da bi i uradio ali ...

Link to comment
Share on other sites

 

15 minutes ago, alcesta said:

Ja razumem da smo svi razočarani što je Novak danas izgledao kako je izgledao, ali i da je izgubio u 5 setova opet bi imao isti zaostatak u slemovima. Možemo da mu zameramo što nije bio dovoljno spreman psihički ili fizički da uzme bar set, ali zamerati mu gubljenje meča od protivnika koji NIKAD nije u finalu RG izgubio, NI OD KOGA, koji je dobio tu 100 mečeva i 13 titula, kao neku olako ispuštenu priliku, stvarno mi nije jasno.

Imam utisak da ljudi generalno ne shvataju koliko bi pobeda danas bila ogromna stvar i koliko je to težak zadatak bio. To što je Novak u karijeri već uradio ogromne stvari ne znači da je u stanju da stalno ponavlja podvige kao onaj u finalu W prošle godine, ili čak i onaj povratak u finalu AO ove godine. Sa godinama će to ići sve teže, to je sasvim normalno, ne znam čemu neka velika fama oko toga.

 

U decembru 2009. je bilo 16-6-1, u junu 2018, nakon 9 godina, je bilo 20-17-12. Koji ce skor biti 2027?

U potpunosti se slazem sa ciao, koliko god da je Rafa odrao Noksu, koliko god da je verbal I damage control: Rafa je osvojio Jos jedan RG, sad ih nema 12 vec 13 (u cemu je razlike, abnormalne su obe brojke), Noksa je i dalje N01 na kraju godine, da se to ne bi desilo, Nadal treba da osvoji ono sto nikad osvojio nije, u svojoj 34. godini zivota, a Noksa treba da izgubi sve meceve do kraja godine.

 

Nikad ne treba otpisivati Rodju, videcemo kakav ce se vrati na Aus openu 2021.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, alcesta said:

Ja razumem da smo svi razočarani što je Novak danas izgledao kako je izgledao, ali i da je izgubio u 5 setova opet bi imao isti zaostatak u slemovima. Možemo da mu zameramo što nije bio dovoljno spreman psihički ili fizički da uzme bar set, ali zamerati mu gubljenje meča od protivnika koji NIKAD nije u finalu RG izgubio, NI OD KOGA, koji je dobio tu 100 mečeva i 13 titula, kao neku olako ispuštenu priliku, stvarno mi nije jasno.

Imam utisak da ljudi generalno ne shvataju koliko bi pobeda danas bila ogromna stvar i koliko je to težak zadatak bio. To što je Novak u karijeri već uradio ogromne stvari ne znači da je u stanju da stalno ponavlja podvige kao onaj u finalu W prošle godine, ili čak i onaj povratak u finalu AO ove godine. Sa godinama će to ići sve teže, to je sasvim normalno, ne znam čemu neka velika fama oko toga.

Sve tacno samo sto mnogi od nas gube pojam racionalnosti u vezi Novaka. Uvek mislis da moze, da je mogao... Ja volim sto jos uvek imam taj osecaj i sto porazi jos uvek peku, bole... On je za mene jos uvek onaj klinja koji grize i hoce, iako je vec u godinama. 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...