Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

2 minutes ago, wwww said:

Ako sam ja dobro shvatila, Novak je bio na svadbi dzudiste Srbije (olimpijca) Nemanje Majdova:

 

a koji je rodjen u Sarajevu (i tu valjda zivi, ako je verovati podacima s sajta OI Tokio 2020) i tu ocigledno pravio svadbu. A medju zvanicama je bio i Dodig (koji je jos uvek valjda clan predsednistva BIH ili kako se to telo zove - prakticno ko-predsednik BIH).

Naravno da je bio na svadbi covjeka kojeg poznaje licno i zbog njega je dosao. Sve ostalo je materijal za toaletoide kojih ne manjka. Ponekad se pitam postoji li printani i elektronski medij a da nije spao na tabloid nivo.
Dodik, ma sta o njemu mislili, je veliki ljubitelj sporta (kosarke na prvom mjestu).  Dalje ne bih, jer nije mjesto za takve upise. 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da kažem da mi smeta.

Upotrebiću kulturnu reč, misleći na neku drugu sintagmu: indiferentan sam prema tome.

 

Ipak, sledeća stepenica je da odigra neki basket sa AV, po mogućstvu pred izbore.

Mislim da bi mi to već smetalo.

 

 

Interesantna mi je jedna stvar i ja je u principu ne bih radio, ali na neki čudan način i možda nije loša.

A to je da se Novak slika sa svima redom, bez ikakvog filtera. I sportašicom koja žuri na proslavu Oluje i sa Vukom sa Drine. Propagira čovek pravo bratstvo i jedinstvo jugoslovenskih naroda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Dracarys said:

Imam samo jedno pitanje, kome smeta slikanje Novaka sa predsednikom Republike Srpske?

Dodik nije predsednik Republike Srpske. A i na stranu njegova funkcija, u pitanju je ratni profiter, mafijas i ortodoksna seljacina.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Postoje zakoni, postojao je Hag, ratni zlocinci, lopovi i slicno u principu se osudjuju i osudjeni su - sve sto nije zakonom zabranjeno spada u privatan zivot ljudi, da li se nekom svidja ili ne svidja i kako to tabloidi koriste sto se mene tice bas me briga a mislim da je i za ovaj forum bolje da se vesti iz tabloida ne stavljaju i ne interpretiraju ovde.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, McLeod said:

Dodik nije predsednik Republike Srpske. A i na stranu njegova funkcija, u pitanju je ratni profiter, mafijas i ortodoksna seljacina.

Dodik je clan Predsednistva BiH, tj. jedan od trojice predsednika BIH, kao predstavnik Srba u BiH (takva formulacija na engleskoj wikipediji), izabran na izborima organizovanim u Republici Srpskoj (koja je jedan od 2 entiteta u BiH - tako sve stoji na engleskoj wikipediji, a po odlukama Dejtonskog sporazuma).

O tome kakve su drzave nastale raspadom Jugoslavije, kao i njihova rukovodstva, cinovnici itd. - imalo bi da se prica nadugacko i nasiroko (a i uglavnom znamo), no ovo nije mesto za to. Kad bi se primenjivao zakon i kad bi se svi ratni profiteri, mafijasi i ostala olos osudili po zakonu (bar) pola ex-yu bi bilo u zatvoru. A na stranu ovaj deo o ortodoksnim seljacinama.

Tako je kako je. Na zalost.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, wwww said:

Dodik je clan Predsednistva BiH, tj. jedan od trojice predsednika BIH, kao predstavnik Srba u BiH (takva formulacija na engleskoj wikipediji), izabran na izborima organizovanim u Republici Srpskoj (koja je jedan od 2 entiteta u BiH - tako sve stoji na engleskoj wikipediji, a po odlukama Dejtonskog sporazuma).

O tome kakve su drzave nastale raspadom Jugoslavije, kao i njihova rukovodstva, cinovnici itd. - imalo bi da se prica nadugacko i nasiroko (a i uglavnom znamo), no ovo nije mesto za to. Kad bi se primenjivao zakon i kad bi se svi ratni profiteri, mafijasi i ostala olos osudili po zakonu (bar) pola ex-yu bi bilo u zatvoru. A na stranu ovaj deo o ortodoksnim seljacinama.

Tako je kako je. Na zalost.

 

 

Znam koja je trenutna funkcija Dodika, ne moras da mi citiras vikipediju. Drakaris nije znao. A opaska o mafijasu i ortodoksnoj seljacini stoji zbog toga sto se mafijas i ortodoksna seljacina krije iza funkcije.

 

Analogijom bi mogli da dodjemo i do recenice, recimo, sta je problem da se slikas sa Firerom Hitlerom, izabrali su ga Nemci na izborima, legitimni predstavnik Nemacke je l' tako.

 

I pre nego sto dobijem 10 replyja o poredjenju Hitlera i Dodika, cisto da kazem da ih naravno ne poredim, vec koristim hiperbolu da bi oni koji ne vide problem mozda malo razmislili i povukli drugaciju granicu.

 

Evo Chesire je vuce kod Vucica, koji je predsednik Republike Srbije.

 

A konkretno Djokovic se slikao sa mnogo gorima od Dodika (Avocado Wolfe), licno mi to njegovo pevanje i druzenje po svadbama sa srpskim establismentom ne predstavlja nista.

Edited by McLeod
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, McLeod said:

 

Znam koja je trenutna funkcija Dodika, ne moras da mi citiras vikipediju. Drakaris nije znao.

tvoj post je samo posluzio da napisem  obrazlozenje (kao sto si primetio, ne zna svako koja je tacno funkcija Dodika i kako je na nju izabran).

wikipedija (engleska) je citirana da se sad ne bi neki moderator pojavio i banovao me zbog nekakvog podrzavanja genocidnih tvorevina, relativizacije ili kojih jos drugih nepodopstina - cisto da ne ispadne da sam ja sad tu nesto izmislila.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

 

Znam koja je trenutna funkcija Dodika, ne moras da mi citiras vikipediju. Drakaris nije znao. A opaska o mafijasu i ortodoksnoj seljacini stoji zbog toga sto se mafijas i ortodoksna seljacina krije iza funkcije.

 

Analogijom bi mogli da dodjemo i do recenice, recimo, sta je problem da se slikas sa Firerom Hitlerom, izabrali su ga Nemci na izborima, legitimni predstavnik Nemacke je l' tako.

 

I pre nego sto dobijem 10 replyja o poredjenju Hitlera i Dodika, cisto da kazem da ih naravno ne poredim, vec koristim hiperbolu da bi oni koji ne vide problem mozda malo razmislili i povukli drugaciju granicu.

 

Evo Chesire je vuce kod Vucica, koji je predsednik Republike Srbije.

 

A konkretno Djokovic se slikao sa mnogo gorima od Dodika (Avocado Wolfe), licno mi to njegovo pevanje i druzenje po svadbama sa srpskim establismentom ne predstavlja nista.

Pa ako cemo da hiperbolisemo na drugu stranu onda znaci da bi Djokovic smeo samo da se slika s Majkom Terezom ili Gandijem (da su jos uvek zivi), mada i njima bi neko nasao manu. (pa me sad banuj za relativizaciju)

 

Meni licno se ne svidja sto se slikao/"druzio"/pevao s Dodikom, s tim nekim drugim likovima iz BIH (ukljucujuci i ovog sto propagira piramide/portale i ostale gluposti), s Vesicem, Nestorovicem (i s kim jos god po Srbiji), kad mu peva Ceca ili vec koja pevaljka na proslavama (Viskovic vrlo cesto pominje Novakov upitan muzicki ukus) itd. Vise mi se svidja kad je negde u Marbelji (pa se druzi s Pepeom) ili u MC (pa "ne placa porez Srbiji") ili kad ode na festival u San Remu (pa "peva" :lol_2: ) nego kad se druzi po ex-yu drzavama s svakojakim. Ali ko sam sad ja da mu odredjujem s kim ce on da provodi privatno vreme kad je na Balkanu, na cije ce svadbe da ide i u koje pecine da se zavlaci? Koliko sam, ovako iz daljine, primetila vecina  Srbije/ex-yu se ponasa tako ili jos gore. I sta sad da radimo?

 

Inace, Srbija je pljuvala Anu (narocito) i JJ sto su se svojevremeno slikale s Klintonom (bese posle neke egzibicije u USA). Sta su one tu mogle da urade, da mu pljunu u lice i odbiju da se slikaju? Mislim, svasta. JJ je ogroman fan Brene (takodje vrrrrlo upitan muzicki ukus). Ana i Caro imaju slike s Trampom (dok ovaj jos nije bio predsednik) - tokom USO pre nekih 7-8 itd. godina. Caro je bila u gostima u Belorusiji i ucestvovala u egzibiciji s Azarenkom, sve s Lukasenkom u publici (igrale s njim i tenis, slikale se...). Da ne pricam o teniskim turnirima po raznim Emiratima i Katarima, slikanjem s lokalnim glavesinama koje ne postuju elementarna ljudska prava, da ne pricam o tretmanu zena... O turnirima u Kini i da ne govorim... Safin je bio u ruskoj Dumi kao clan Putinove partije.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Jbg, ima poentu www. Onda da se ukine i protokol da se slikaju sa šeicima u Dohi ili Emiratima. Da se svima izbriše iz memorije Nadal-Novak iz Kazkhstana. Da se Fed-Agasi na vr' hotela šeika ne odigra....da se ne slikaju u Šangaju ili Pekingu sa rukovociocima partije...i slično. 

 

Ok, to su teniski mečevi a Mile krimos nije ni blizu toga samo onda hajde da budemo dosledni za sve. 

 

Ja bih prvi razvukao šamarčinu Novaku za ova slikanja po Bosni samo onda da se gadimo svih tih likova pa da odbacimo to što imaju veze sa tenisom jer sipaju (peru) pare kroz turnire...

 

Samo da Novaku i dalje treba profi PR, treba mu ko kuća...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jeste, samo kao sto si rekao to su teniski mecevi, to je u organizaciji ATPa i tu bas nema izbor, ali samo je njegov izbor sa kim ce da peva i da se veseli na svadbi, sta ce da slusa(doduse, to mu ne uzimam za zlo jer realno od nasih sportista ni ne ocekujem neki dobar ukus  :classic_biggrin: ) itd.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mene Novak odusevljava sto fura svoj fazon i ne osvrce se uopste na kritike :whistling:

Ishrana, joga, meditacija, Pepe, slanje srca publici, Rtanj, Visoko, grljenje drveca, Ceca, Dodik, pevanje na svadbama... Njemu to prija i boli ga uvo sto neko misli da je seljacina. Jeste pa sta? Titula najsvetijeg i najbezgresnijeg tenisers je u sigurnim rukama i Novak mu je ne zeli oduzeti. 

Svi oni koji ga kritikuju nek se zagledaju u svoj zivot. Da li su oni tako perfektni kako misle da bi Novak trebao biti. Da li su ispunili sva ocekivanja njihovih bliznjih ili si isli svojim putem, da li su se uklopili u sve sablone koje im je nametnula okolina? Verovatno nisu, a sto onda to od Novaka ocekuju? 

Meni licno vise bi smetalo da se u subotu slikao na paradi nego sa Dodikom i Vukovima. Ne znam da li se ovo sme reci... Mozda me i banuju... Skoro sam slucajno usla na Prison break i citam citirane postove ljudi zbog kojih su bili banovani, moram da kazem da sam teniskom pdf citala mnogo gore stvari, autorima dlaka s glave nije falila... 

 

Quote

A i na stranu njegova funkcija, u pitanju je ratni profiter, mafijas i ortodoksna seljacina.

Ovo su bas teske optuzbe i trebalo bi sud da odlucuje o tome, a ne moderator foruma da ih iznosi na teniskom pdf. 

Edited by Milica
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Milica said:

Mene Novak odusevljava

 

You don't say :classic_ohmy:

 

19 minutes ago, Milica said:

teske optuzbe i trebalo bi sud da odlucuje o tome, a ne moderator foruma da ih iznosi na teniskom pdf.

 

Eo ja ću, nisam vezan funkcijom, samo vođen svojim moralnim kodom i zenom 🙏 koji nosim u sebi.

 

ergo... Što se Dodika tiče u pitanju je ratni profiter, mafijaš, beslovesna volina, ljudski šljam i ortodoksna seljačina. :default_coffee:

  • Like 7
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam rekla da mi se svidja i da je po mom ukusu to sto Novak radi, divim mu se na tome sto ga nisu promenili kriticari. Sve sto radi, radi iz srca i za svoju dusu, a ne da bi se nekom dopao. 

39 minutes ago, fancy said:

Što se Dodika tiče u pitanju je ratni profiter, mafijaš, beslovesna volina, ljudski šljam i ortodoksna seljačina. :default_coffee:

Poenta? Meni lici da mislis da sam simpatizer Dodika pa ti doslo da se izderes na mene, ovaj smajli bi ti lepse stajao na kraju posta :ranting: 

Link to comment
Share on other sites

Nekada je davno za klevetu bila smrtna kazna, danas možeš klevetati koga hoćeš (bitno je da te taj ne čuje i ne tuži). Neću da ulazim u to da li neko jeste ili nije, jer me to mnogo i ne zanima.

 

Ako je neko ratni profiter, mafijaš, onda na sud da se dokaže da li je to istina, kleveta, ogovaranje, izmišljanje laži, kopija laži je vrlo opasna stvar u životu. Ne može se neko klevetati bez razloga. Ako je neko na slobodi, onda zakon govori da se s njim moraš/možeš ponašati kao i sa svakim drugim čovekom. Ti možeš formirati samo tvoje lično mišljenje o svemu tome.

 

Ako vam se ne dopada zakon/sud, onda šta da vam kažem, očekujete da Novak mimo zakona i suda udovoljava vašim kriterijumima, lol.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

Nekada je davno za klevetu bila smrtna kazna, danas možeš klevetati koga hoćeš (bitno je da te taj ne čuje i ne tuži). Neću da ulazim u to da li neko jeste ili nije, jer me to mnogo i ne zanima.

 

Ako je neko ratni profiter, mafijaš, onda na sud da se dokaže da li je to istina, kleveta, ogovaranje, izmišljanje laži, kopija laži je vrlo opasna stvar u životu. Ne može se neko klevetati bez razloga. Ako je neko na slobodi, onda zakon govori da se s njim moraš/možeš ponašati kao i sa svakim drugim čovekom. Ti možeš formirati samo tvoje lično mišljenje o svemu tome.

 

Ako vam se ne dopada zakon/sud, onda šta da vam kažem, očekujete da Novak mimo zakona i suda udovoljava vašim kriterijumima, lol.

 

Vučić nikad nije osuđen za milion stvari što je uradio pa je lik lopovčina i kriminalac, kakve to veze ima 😄

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, NMX said:

Samo da Novaku i dalje treba profi PR, treba mu ko kuća...

Novaku ne da treba profi PR, nego mu treba ikakav PR (jer ja ne vidim da ga on uopste ima). Katastrofalno je da sportista njegovog profila uopste ne vodi racuna o ovome. Samo u poslednje 2 godine je i sam dao toliko autogolova, a nigde nije bilo PR-a da i pokusa da to ispegla, a kamo li ista drugo. A da ne pricam o lazima koje se serviraju, a on ne reaguje (u to ne spada Pezoova reklama "let them talk"). Nego se svakojake gluposti (i istinite i neistinite) sire sto internetom, sto medijima, pa i medju raznoraznim selebritijima koji veze nemaju s tenisom, ali imaju silne pratioce po drustvenim mrezama. Lepo je to da njega ne zanima da zgrne sto je moguce vise novca, vec bira sponzore koji mu se slazu uz zivotnu filozofiju, ali i tim sponzorima je bitan imidz (ako vec Novaku nije).

Ja samo gledam i krstim se.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...