Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

Konačno sam odgledao čitav meč. Kakva god da je bila kvaliteta u pojedinim trenucima, ovo će se, barem zbog dramatičnosti, pamtiti još dugo, dugo. Čestitke Novaku i njegovim navijačima! 

Lako se obije o glavu dugoročno prognoziranje u tenisu ali mislim da nije sigurno da će Fed ostati usamljen na vrhu po broju osvojenih GS-a Wimbledona :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Yi Sun Shin said:

i ja sam ovo video pre par dana :D. 

 

Meni Tomaž najbolji...kad nudi reket klincima da oni nastave 😄

Meni je priceless Rafina reakcija koju nisu ovde uključili, mislim iz finala USO 2011, kad se posle nekog drop šota koji nije stigao samo okreće od mreže i beznadežno odmahuje rukom... mislim da je bio 4. set ali nisam sigurna :smiley33:

Link to comment
Share on other sites

"Slovački trener je sa 16 Grend slem pehara izjednačio skor Tonija Nadala. Sada su njih dvojica najuspešniji treneri u svetu tenisa.

Velika je čast biti u tom društvu, predivan osećaj. Dobro je što se i mi treneri takmičimo. Novak je osvojio turnir, ali ja sam ga pripremao. Otuda je to uspeh i za mene i moju porodicu, celu Slovačku. To je lep rezultat i za moju zemlju", priznao je Vajda."

 

Uh, ovo je bas nefer prema Bekeru. Vajda 16 Slemova? Nije prisustvovao ni na jednom mecu na AO 2015. i 2016., na Vimbldonu 2014. I 2015., kao ni na USO-u 2015. On i Beker su bili zajedno na RG 2016. Ne znam kako ovih 5 mogu da se pisu njemu, nije ni putovao na turnire. Bekerov dolazak je imao presudan uticaj na Djokovicevu karijeru, za manje od 2 godine je Novak sa Bekerom uzeo onoliko slemova koliko je sa Vajdom za 8 godina. Od igraca koji je imao skor 6-7 u finalima, sa Bekerom je za 23 meseca dosao do 12-8.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

“Posle Rolan Garosa bili smo tužni jer Novak nije pobedio. Kompozicija tima se postepeno menja. Gebhard je bio tu dosta godina, doći će neko novi. Veoma sam pozitivan i na Goranov dolazak gledam tako. Pre Vimbldona nam je trebalo podići atmosferu. Goran je doneo novu energiju. Za sada je sve to pokušaj, ne znamo šta će biti ubuduće. Bio je sa nama nedelju dana na Vimbldonu, dobro smo se razumeli. Imamo sličan slovenski mentalitet. On je sjajan, veseo čovek. Videćemo kako će sve to delovati ubuduće”, zaključio je Vajda koji je rekao i da je njegov odnos sa Novakom sjajan i da među njima vlada veliko poverenje.

Jbg :classic_sad: nije kraj sveta ali bas steta. 

 

Vajda: Novak će prestići Federera, tako i treba da razmišlja

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Jbg, bila je briča oko GFG i pre RG...očigledno da čovek ima druge prioritete i to je skroz ok.

 

Ostaje da se čoveku da jedan ogroman :Hail: za ono kako je Novak izgledao u prajm fazi svoje karijere (ne, nije 2011. :classic_sleep:) i kako je brzo uspeo da onog mučenika koji jedva stoji na nogama prošle godine u MC spremi da bude zver do USO  (u okviru mogućnosti, je l te 🙂 ).

 

Po meni će izbor novog kondicionog biti ključ eventualnog Novakovog rušenja brojnih rekorda. Ako bude bio neko ko će kao GFG moći da tempira formu za najvažnije delove godine...odlično. Sreća je da Novak već ima dovoljno iskustva da zna koje su mu dnevne rutine, šta sme a šta ne i da će novi biti tu da to pažljivo drži pod kontrolom.

 

Mada će uvek ostati žal za onim čuvenim treninzima uz brdo ili uz stepenice sa Vajdom na leđima :kece:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Iako je ocekivano, jer su svi nagovestaji bili jos proletos kroz razne izjave da ima mnogo toga u planu i da ce videti sta i kako posle W, bas mi je krivo [emoji20] Najbolji kondicioni i hvala mu, ima ogromnu zaslugu u svemu [emoji173]

 

I za Vajdu, koji postaje deda uskoro, bilo je reci da ce videti takodje posle W, ali rece u tom intervjuu da se posle odmora od cetiri nedelje spremaju za USO.

:smajli_olaksanja:

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Borko said:

Ne znam kako ovih 5 mogu da se pisu njemu, nije ni putovao na turnire

Valjda po DC sistemu, bio je deo tima i to je to :classic_biggrin:

I Ivanišević je rekao da sebi pripisuje ovaj Vimbldon mada je stvarno ne vidim da je nešto pomogao, ali oni valjda bolje znaju :classic_rolleyes:

 

Baš mi žao za Griča, ali šta da se radi... NMX je sve rekao, nemam šta da dodam.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...