Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

1 hour ago, Kosjan Willavić said:

Nekako je ovo i ocekivano, prvi put su uzeli reket u ruke ili videli mec kada je Novak bio glavni baja 🙂 I aj da kazemo od neke 2014. je uzeo 14 slemova, i pored onog perioda lutanja kada je bio povredjen i mentalno izduvan

To ja pominjem ovde vec dosta godina, da je kod mladjih ovde u Fra Novak izuzetno popularan, s jedne strane jer ima ubedljivo najbolje rezultate poslednjih desetak godina a  s druge strane sto im je on mnogo interesantniji sa njegovim trendovima tipa - vegan, meditacija i slicno, to je u nekom novijm duhu dok su Feki i Rafa suvise klasicni da ne kazem prevazidjeni po stilu (po "klincima" - mislim recimo na studente).

Doduse to je Francuska gde su Novakovi veliki sponzori, to sigurno ima uticaja, to je valjda islo u oba smera, veliki sponzori vide ko je u trendu pa sklapaju ugovore a kad su sklopili ugovor naravno da ide u racun da se popularise pulen

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Geronimo said:

Krajnje je vreme za Nole action figure -> cerkica od godinu ipo dana se igra sa figuricom Spajdermena i zove ga Nole 🙂

U striparnici u Skoplju donose te neke figurice Funko pop ili tako nesto: likovi iz stripova, filmova, sporta... i pre neki dan objavljuju Feda i Rafu, pitam dal imaju Noleta, oni mi kazu da on ni ne postoji u katalogu. Nije da bih kupio, ali ono...

(Sad ovde uskacu boxy i mc i trljaju ruke sa sve logicnim objasnjenjima zasto je to tako i zasto je to pravilno 😁)

Edited by Barker
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Barker said:

U striparnici u Skoplju donose te neke figurice Funko pop ili tako nesto: likovi iz stripova, filmova, sporta... i pre neki dan objavljuju Feda i Rafu, pitam dal imaju Noleta, oni mi kazu da ga ne postoji u katalogu. Nije da bih kupio, ali ono...

(Sad ovde uskacu boxy i mc i trljaju ruke sa sve logicnim objasnjenjima zasto je to tako i zasto je to pravilno 😁)

 

Jednostavno, zakon ponude i potraznje :classic_sleep::classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Moram reći da mi idu prilično na živce sve ove formulacije kako mu eto treba još jedna pobeda da uđe u istoriju. Ko je dosad ušao u istoriju ako nije on? Po toj logici nisu ni Federer ni Nadal. Njih trojica je pišu godinama, ali samo se od njega traži da stalno još nešto dokazuje.

Ako večeras ne uradi ono što niko nikad nije uradio na tri različite podloge, to neće niukoliko umanjiti sve što je već postigao, a sezona sa tri slema će i dalje biti fenomenalna.

  • Like 8
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...