Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

Super je da igra bas protiv Federera, pa da vidimo da li je sposoban da juri GOAT titulu ili nije.

Ovo je kao neka prekretnica, jer ako izgubi, onda je na -6 i to je vec gotovo nemoguce stici, a ako dobije, sto se svi nadamo, dolazi na -4, gdje postoji neka teoretske mogucnost, mada jos uvijek jako tesko, jer negdje izmedju Rafa, koji takodje juri istu stvar, ali na samo -2, pa bi trebao da navija za Novaka, pa kom opanci, kom obojci :s_w:

Edited by Amigo
Link to comment
Share on other sites

Sinoc sam nesto kasno legao i taman mislim kako cu bar ujutro da se naspavam, nisam spavao duze od 9, pola 10, ne pamtim, kada eto ti moje lude babe od 81.godine, koja je dosla u BG i spava kod mene, upada u sobu u pola 9, pali svetlo i pita me da li joj se cipele slazu uz kosulju, ide kod sestre u goste hahahahaha. Onda udjem na net i procitam sta se Kuzmicu desilo. I tako ceo dan se vucem kao prebijen, neispavan i depresivan, mislio sam da cu u 6,7 zaspati i spavati do jutra, nisam mogao na oci da gledam. Ali evo me sad, pun energije se spremam za grad. Hvala Novace!

Edited by Bek
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, CheshireCat said:

Kada je Novak svojim servisom spasao 2 meč lopte protiv Federera?

Možda sam i čuo nekada ali ne mogu da se setim...

 

U polufinalu USO 2010, bio peti set 15-40. Novak servirao i spasao sa dva forhenda. Posle lako dobio još dva gema. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ajmo sada lagano leto i dva beton mastersa kao pripreme za USO. Nešto slično kao prošle godine.

Na mastersima šta se uradi - uradi. Bez ikakvog pritiska. I fizičke pripreme za USO.

 

S tim u vezi, častim pivo ko prvi objavi bilo kakav info za GFG, nije bio na Wimbu, produžava li se saradnja?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NMX said:

 

 

Quote

S tim u vezi, častim pivo ko prvi objavi bilo kakav info za GFG, nije bio na Wimbu, produžava li se saradnja?

Nemam info ali ja onu izjavu GFG a nisam tako shvatila , po meni on je bio izjavio da mozda nece vise da putuje sa Novakom u smislu da mu se ne putuje ali to ne znaci da nece da saradjuje, tako je meni zvucalo.

Ja nesto imam utisak da Novak sada pravi otprilike dva tima, jedan za GS ove sa Vajdom i Miljanom, a drugi sa Goranom i verovatno argentincem, mozda njegov Marko, za masterse mada mislim da ce Goran ako se overi ta saradnje svuda putovati sa njim, rekao je Novak da on nema problema da putuje (otprilike : kao sto ostali imaju), GFG mozda ostaje uvek tu za pripreme.

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...