Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

On 2/24/2024 at 4:18 PM, Helena said:

:bravo:Ne znam šta se to desilo, ali znam da Yolita sa ovim stvarima ne srlja 

 

 

Alkaraz ne igra nista naredne nedelje, tako da ne moze prestici Novaka cak i da osvoji oba Mastersa. U sustini ima Novak jos jednu ekstra nedelju sigurno, jer ne verujem da ce Alkaraz igrati odmah na sljaci prve nedelje nakon Majamija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Milutinov Tata said:

 

Alkaraz ne igra nista naredne nedelje, tako da ne moze prestici Novaka cak i da osvoji oba Mastersa. U sustini ima Novak jos jednu ekstra nedelju sigurno, jer ne verujem da ce Alkaraz igrati odmah na sljaci prve nedelje nakon Majamija.

Alkaraz i nema neke sanse da ga prestigne do RGa, jedino da osvoji cetiri od narednih pet mastersa i da se nada ocajnom izdanju Novaka na svim mastersima.

Link to comment
Share on other sites

Jaoj, kad ga vidim ovak kezual obucenog pa jos i sa naocarima, onaj Bredli Kuper komotno moze da ga glumi. Netflxe, sta se ceka? (Verovatno odluka dali 9 ili 10 sezona 🤣)

A ima i druga fotka, jos i Jaric i (valjda) Djuricko

Link to comment
Share on other sites

Nije izgubio od nize rangiranog igraca od kako je u vrhu valjda. A pre toga ovde od Taro Daniela. Pa i od Kolsrajbera posle toga. Ima dosta titula ali i dosta wtf poraza ovde.

Link to comment
Share on other sites

Van forme totalno. S obzirom na to da mu nije bio cilj po dolasku u USA tenis, dobro je i prošao sa jednim dobijenim mečom.

 

Šteta, jer je imao fin žreb da dobije lepe poene radi zadržanja prvog mesta i nakon RG.

Link to comment
Share on other sites

Aman, prvo mesto je najmanji problem. Neka ostane u top 4 radi žreba za velike turnire i to je to.

 

Sasvim razumljivo ako mu je zabavnije da se druži sa Šarliz Teron nego da trenira x sati dnevno :classic_biggrin:

 

E sad, moraće sa sobom da raščisti da sve te vannastavne aktivnosti nisu dobre za osvajanje slemova i šta mu je prioritet u ovoj fazi karijere. Ako hoće da uživa i da se pojavljuje na turnirima radi sponzora ima na to potpuno pravo, samo mi to ne liči na njega.

 

Bitno je da ne postoji neki fizički problem, a sve ostalo se može srediti :classic_cool:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dobro, mislim da je lako meni govoriti šta bi on mogao da uradi, ali mislim da bi on morao da bude svestan koliko je srećan što je još uvek u mogućnosti da se takmiči i što se za sada ne povređuje.

 

Federeru u Novakovim godinama nije manjkao apetit za dobrom igrom i titulama. Mislim, čovek je i sa 38.5 bio konkurentan i došao je do polufinala AO i igrao je sa Novakom, a par meseci pre toga je pobedio Novaka na velikom turniru u Torinu.

 

Svaka sledeća godina Novaka po pitanju takmičenja na turnirima će biti sve teža. Trebalo je da uzme ovaj zamah i napravi lepe rezultate na ovim mastersima pred šljaku, kada već nije igrao ni jedan turnir posle AO. Na šljaci se ionako ne očekuje da napravi veće rezultate. Pomislim, ako mu je sada ovakva želja na IW, ne smem ni da pomislim kako će tek da ga boli uvo za ostale turnire do Rima, a to je poprilično dugačak period bez dobre igre. Ako mu se posrećilo to prošle godine da osvoji srećan RG bez ijednog kvalitetnog turnira od AO, misli da će i ove godine isto tako, ja mislim da će biti malo morgen.

 

Čak mislim da ga je taj neobavezan pristup koštao Vimbldona, jer nije imao dobru formu. Tek u Sinsinatiju on pronalazi svoju igru i pegla sve protivnike do kraja sezone.

 

Forma ne dolazi preko noći i jako je teško "štelovati" za određen vremenski period.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...