Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

2 minutes ago, Barker said:

Ako je neko primer "dobro ostarelog coveka" onda je to Novak, van svake sumnje 🙂

 

E a ismejavali ga zbog ishrane  , pa pojedini osporavatelji to još rade:default_coffee:

 

Sad se setih , možda je alcesta mislila i na ovo, kada  nosio istu opremu kao Verdasko , na ledjima isto bio neki detalj  ?

 

Link to comment
Share on other sites

Dobro ostarelog u sportskom ili čisto izgled smislu?  Ovo prvo svakako, ovo drugo se već da raspravljati.

Vidim Tennis Masters Cup iz '08. Za toliko velikih titula mu se apsolutno samo kapa može skinuti... Ne i za Šangaj 2008: Tu je baš imao sreće za sve pare - Nadal se povukao sa turnira, još to i ajd' pošto je uvek bio nikakav na kraju sezone/indoor. Ali zato Fed i Murray igrali jako dug meč u grupi, Fed ispao, Andy dobio, i onda bez dana odmora mrtav protiv Davidenka sutra, Nikolaj prošao i Novak ga dobio u finalu (Giles Simona dobio u 1/2)

Link to comment
Share on other sites

Karlos otkazao Bazel, sto ima ove posledice sto se tice Novakovog #1 i YE#1 renkinga:

 

od ranije mu je osigurano 397 sedmica na #1 (tek u ponedeljak posle Pariza bi to eventualno moglo da se promeni).

da bi ga Karlos posle Pariza, a pre Torina pretekao na #1 (i sprecio Novaka da dogura do 399 sedmica) potrebno je da osvoji 501 bod vise od Novaka u Parizu. Sto znaci:

- Karlos mora da osvoji Pariz, a Novak da ne dodje do finala

- Karlos gubi finale, ali Novak gubi ili prvi ili drugi mec u Parizu.

 

dalje, naravno, sve zavisi od toga sta urade u Torinu.

 

Spoiler

zazalicete sto sam se vratila :classic_tongue: kao sto su ovi gore na Politici :lol_2:

 

Edited by wwww
  • Like 7
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja necu zazaliti:05:

 

 

 

Sada procitah za Alkaraza.Ima logike da sanira povredice I predahne malo.Nadam se da nije nista ozbiljnije prirode.

 

Samo da se Novak “dozove pameti “  u smislu patriotskog zanosa i samaricanstva trenutno i zapne malo za sebe u Parisu I Torinu .:classic_biggrin:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Karlos uopste ne mora da zapinje sad na kraju sezone i da eventualno dobije neke ozbiljnije povrede koje ce mu uticati na nastavak karijere. Tek je poceo, mlad je. Mora da nauci da racionalno i ekonomicno rasipa energiju, a ne da juri za svakom lopticom, pa i onom nemogucom za stici. Da nauci od Novaka kako to da radi.

Jeste da me je Novak ponekad nervirao kad krene onako u 2. brzini, pa mrljavi i otaljava tamo neke meceve u prvim rundama, umesto da malo stisne gas i bez sokova za publiku resi mec, ali bice da Novak ipak bolje zna od mene :lol_2: sta i kako treba raditi. Tj. kako naci neki optimalan balas potrosnje energije (mentalne i fizicke, ma hajde da dodam i emocionalne, mada mi ide na zivce recitovanje ovog "svetog trojstva" po automatizmu).

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Meni to emocionalno spada u mentalno svakako. 

40 minutes ago, Keira said:

Sada procitah za Alkaraza.Ima logike da sanira povredice I predahne malo.Nadam se da nije nista ozbiljnije prirode.

Meni više izgleda da je konačno poslušao nekog u svom timu ko zna šta radi, a i vreme je bilo. Biće opasniji u Parizu svakako nego što bi bio da dođe pravo iz Bazela.

Link to comment
Share on other sites

Iznenađen sam odlukom da preskoči Bazel, s obzirom na to da je izjavljivao kako želi da se bori za prvo mesto, a još uvek je aktivna trka za prvo mesto.

 

Sad mu je dosta teže doći do prvog mesta, jer ipak 500 poena razlike nije malo pred poslednja dva turnira, imajući u vidu da je tamo odmorni Novak konstantno uspešan.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Dracarys said:

Iznenađen sam odlukom da preskoči Bazel, s obzirom na to da je izjavljivao kako želi da se bori za prvo mesto, a još uvek je aktivna trka za prvo mesto.

 

Sad mu je dosta teže doći do prvog mesta, jer ipak 500 poena razlike nije malo pred poslednja dva turnira, imajući u vidu da je tamo odmorni Novak konstantno uspešan.

Preskače Bazel jer je povređen, dve povrede ga muče.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dracarys said:

Mislim da su povrede samo izgovor da se propusti turnir. Verovaću mu na reč ako ne bude igrao Pariz koji se održava odmah nakon Bazela.

 

Znaci povreda je validna samo ako ne igra mesecima, inace ako preskoci jedan turnir, onda je foliranje? :smiley33:

Imam i pitanje onda usput, dal i igrac moze da se oporavi u toku meca od pokidanog misica stomaka :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Boxy said:

 

Znaci povreda je validna samo ako ne igra mesecima, inace ako preskoci jedan turnir, onda je foliranje? :smiley33:

Imam i pitanje onda usput, dal i igrac moze da se oporavi u toku meca od pokidanog misica stomaka :default_coffee:

Ma sve može-na primer možeš da budeš stvarno povređen i penzioner a da se vodiš kao aktivni igrač da bi reklamirao opremu zbog ugovora.:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dracarys said:

Mogu, ako se popiju lekovi protiv bolova.

 

Novak posle AO nije igrao preko dva meseca i sezona na šljaci do RG mu je bila jako očajna tražeći formu.

 

Cak i da je izgovor, u sta cisto sumnjam, svaki teniser na ovom svetu je to koristio, ne vidim potrebu da se Alkaraz nesto posebno proziva.

Ili ima, posto polako postaje drzavni neprijatelj no.1 :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Boxy said:

 

Znaci povreda je validna samo ako ne igra mesecima, inace ako preskoci jedan turnir, onda je foliranje? :smiley33:

Imam i pitanje onda usput, dal i igrac moze da se oporavi u toku meca od pokidanog misica stomaka :default_coffee:

Teško, mnogo je veća šansa da se povrediš dok recimo kupaš dete, ili da se dve godine vraćas u tenis da se na kraju ne bi ni vratio.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pangea said:

Teško, mnogo je veća šansa da se povrediš dok recimo kupaš dete, ili da se dve godine vraćas u tenis da se na kraju ne bi ni vratio.

 

Da li je realno da si ovo napisao?

Zloba zaista nema granicu, sto je tuzno, posebno sto je ovo samo tenis i nista vise 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Boxy said:

 

Cak i da je izgovor, u sta cisto sumnjam, svaki teniser na ovom svetu je to koristio, ne vidim potrebu da se Alkaraz nesto posebno proziva.

Ili ima, posto polako postaje drzavni neprijatelj no.1 :default_coffee:

To je tačno. Plus čitam na netu da njegove povrede nisu ni prave povrede već praktično zamor materijala što je očekivano kada se pogleda njegov raspored. Prema tome, ne bi bilo čudno da se vrati za Pariz, mada neki što se "razumeju" kažu da ne bilo čudno da preskoči Pariz, pa i da završi sezonu.

1 minute ago, Boxy said:

 

Da li je realno da si ovo napisao?

Zloba zaista nema granicu, sto je tuzno, posebno sto je ovo samo tenis i nista vise 

 

 

Vrati se par minuta u prošlost gde se podsmevas Novakovi povredi pa onda pričaj o zlobu.

 

Toliko od mene na tu temu...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Boxy said:

 

Znaci povreda je validna samo ako ne igra mesecima, inace ako preskoci jedan turnir, onda je foliranje? :smiley33:

Imam i pitanje onda usput, dal i igrac moze da se oporavi u toku meca od pokidanog misica stomaka :default_coffee:

Moze, ako si Novak Djokovic, pogotovo ako igras protiv Frica. Imas na primer Nadala koji  je vidno povredjen  dobio prosle godine  Frica na Wimb.

 

Takodje, Nadal na stakama moze da osvoji RG bez problema, dokazano.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Pangea said:

To je tačno. Plus čitam na netu da njegove povrede nisu ni prave povrede već praktično zamor materijala što je očekivano kada se pogleda njegov raspored. Prema tome, ne bi bilo čudno da se vrati za Pariz, mada neki što se "razumeju" kažu da ne bilo čudno da preskoči Pariz, pa i da završi sezonu.

Vrati se par minuta u prošlost gde se podsmevas Novakovi povredi pa onda pričaj o zlobu.

 

Toliko od mene na tu temu...

 

 

Isprati taj razgovor, pocetak je bio da se ne veruje Alkarazu da je povredjen osim ako ne otkaze i Pariz, pa sam samo pitala da li je moguca ona situacija :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Boxy said:

 

 

Isprati taj razgovor, pocetak je bio da se ne veruje Alkarazu da je povredjen osim ako ne otkaze i Pariz, pa sam samo pitala da li je moguca ona situacija :default_coffee:

Pa i ja sam tebe pitao, u čemu je problem, ako se već igramo pitalica?

Zašto se mene tiče razlog da optužiš Novaka da je izmislio povredu? Hoćeš da kažeš da nisi tako mislila? I svaki put kada se rugaš toj povredi, a malo malo je spominješ, u stvari se šališ? 🤔

 

7 hours ago, Dracarys said:

Nadal: Zamišljao sam da Novak ove godine osvoji GS, ali ne i 3 😡

Za momka koji je kul i samo bi da igra tenis jer to voli, previše razmišlja i spominje Novaka, lol... Sve više kako vreme protiče... Novače, Novače, vraže... šta uradi od čoeka... 😁

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pangea said:

 

 

Za momka koji je kul i samo bi da igra tenis jer to voli, previše razmišlja i spominje Novaka, lol... Sve više kako vreme protiče... Novače, Novače, vraže... šta uradi od čoeka... 😁

Nadal je dvolican. Prosle godine na AO tesi Medvedeva i objasnjava mu kako je  konstantno glasno navijanje protiv njega stvar sporta i da ne treba to uzimati k srcu, a upravo je on isto takvo navijanje tesko podneo na atp kupu 2020. protiv Novaka, jos se covek zalio sudiji za komplet srpske navijace 😆

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...