Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

Snimao je reklamu za Asics u ovoj kombinaciji Lacoste ima valjda i zeleno plava, pretpostavljam za ATP finals.USA kombinacije boja su bile odlicne,a ova mi je dosta cudna,:smiley33:mada videcemo još kako stoji na njemu kada izadje na teren.   

Nepotvrdjene za sada glasine da se prijavio za United Cup.Sa kime će da igra ?! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Album (sa sličicama :classic_biggrin:?!)pošto bi morali da se udruže na projektu Adidas, Sergio Tacchini, Uniqlo i Lacoste . Ne verujem  , a ni da sam Novak ima neki plan po tom pitanju , da uopšte misli o opremi koju je nosio,u kojoj fazi karijere.

U kompletima knjiga fondacije & saradnika imaju slike u opremi u kojoj je igrao , onako kako je završavao sezonu na No.1. To je praktično Uniqlo i Lacoste 

 

 

 

51 minutes ago, alcesta said:

Možda je to za svaki slučaj :classic_biggrin:

 

Ne sviđa mi se crvena za Torino, plava mi nekako više pasuje tamo.

Crvena je uvek dobra , nego problematična mi je ova nijansa ljubičaste na majici. I to kao što Helena reče mislim da je za Paris

31 minutes ago, alcesta said:

Ne mogu se setiti je li i ranije imao posebnu garderobu za završni turnir, slabo pamtim te stvari :classic_biggrin:

Obično Lacoste posle AO izbaci još jedan retko dva osnovna dizajna opreme i onda menja bolje . Nisu se baš pretrgli od kreativnosti :smiley13: Sreća njihova da ima telo "savršeno " za tenis pa uglavnom može da" iznese " tako neke "ekstravagantne" komade kao ova edicija.

Meni se u poslednje vreme uglavnom više dopada oprema koju Lacoste daje Daniilu:smiley5:

 

Edited by Keira
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za mene je umerenost majka, stoga mi se i dopada taj koncept jednog ili dva osnovna modela.

Danilo nosi klasičan minimalistički Lakost i ne znam da ima svoju liniju.

A boje koje baš ne podnosim na opremi su bordo i smeđa, a Danil je baš imao to na USO.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Keira said:

Album (sa sličicama :classic_biggrin:?!)pošto bi morali da se udruže na projektu Adidas, Sergio Tacchini, Uniqlo i Lacoste . Ne verujem  , a ni da sam Novak ima neki plan po tom pitanju , da uopšte misli o opremi koju je nosio,u kojoj fazi karijere.

U kompletima knjiga fondacije & saradnika imaju slike u opremi u kojoj je igrao , onako kako je završavao sezonu na No.1. To je praktično Uniqlo i Lacoste 

 

 

 

Crvena je uvek dobra , nego problematična mi je ova nijansa ljubičaste na majici. I to kao što Helena reče mislim da je za Paris

Obično Lacoste posle AO izbaci još jedan retko dva osnovna dizajna opreme i onda menja bolje . Nisu se baš pretrgli od kreativnosti :smiley13: Sreća njihova da ima telo "savršeno " za tenis pa uglavnom može da" iznese " tako neke "ekstravagantne" komade kao ova edicija.

Meni se u poslednje vreme uglavnom više dopada oprema koju Lacoste daje Daniilu:smiley5:

 

Hahahahaha pa sto da ne, u svakoj je uzeo GS, tipa gs zlatne  a masters srebrne slicice, svasta se tu moze smisliti 😁

 

Oprema sa AO ove sezone je bila najbolja

14 minutes ago, Helena said:

Za mene je umerenost majka, stoga mi se i dopada taj koncept jednog ili dva osnovna modela.

Danilo nosi klasičan minimalistički Lakost i ne znam da ima svoju liniju.

A boje koje baš ne podnosim na opremi su bordo i smeđa, a Danil je baš imao to na USO.

Pa one boje fino stoje na Danilu, dok bi vec u Novakovim horor izgledao 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...