Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

Sofija se zavrsava 14.11. a WTF pocinje 15.11. Kako sam razumela Sofija ce se takodje racunati za kvalifikovanje za London, sto znaci da su nekako smislili kako da zreb bude posle zavrsetka finala u Sofiji a valjda makar dan pre pocetka grupnog takmicenja (nije mi bas najjasnije kako, ali valjda znaju ovi sto su planirali).

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, wwww said:

Sofija se zavrsava 14.11. a WTF pocinje 15.11. Kako sam razumela Sofija ce se takodje racunati za kvalifikovanje za London, sto znaci da su nekako smislili kako da zreb bude posle zavrsetka finala u Sofiji a valjda makar dan pre pocetka grupnog takmicenja (nije mi bas najjasnije kako, ali valjda znaju ovi sto su planirali).

To je bitno ovima što se još nisu kvalifikovali, ne znam ko od njih igra tamo, ali mislim da je sasvim moguće da se plasman prvih 9 reši u Parizu i da Sofija postane nebitna i za žreb.

Link to comment
Share on other sites

Sofija ima poprilicno jak zreb u najavi, ali videcemo sta ce biti na kraju.

Rublev je cak prijavio kvalifikacije posto izgleda da nije na vreme prijavio turnir, jos su tamo i Svarcman, Shapo (pitanje je da li ce igrati jer je odustao od Pariza i izgubio sansu za London), Busta, Agut,...

Link to comment
Share on other sites

Ja sumnjam da ce Nadal igrati i Pariz, a ne jos i Sofiju. Cuvace kolena i snagu za London da proba bar jedan da osvoji. Kad ce ako ne sad? 

Nole moze mirno da ceka NG prvo mesto zagarantovano! 

Izjednacice se sa Samprasom, idolom iz detinjstava😃

Mora da je prelepo kad ti se ostvaruju snovi.. 

Edited by Milica
Link to comment
Share on other sites

Rafa je juce u nekom intervjuu Spancima rekao da igra Pariz i London. Sto, naravno, ne znaci da ne moze da se predomisli.

Vidim Francuzi uveli karantin kao i mi (pretpostavljam da ce i kod njih biti i dalje dozvoljen profesionalni sport, samo bez publike).

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, alcesta said:

Zar nije bila priča kako su dobili neku specijalnu dozvolu za publiku?

 

Mogla bi nas zoe prebaciti negde, upropastismo temu :classic_blush:

Jeste bila je specijalna dozvola za publiku ali to je bilo pre ovih danasnjih mera, videcemo da li ce dozvola da prezivi ...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...