Jump to content

KKCZ- bivsi igraci i treneri


kalistenika u rutini

Recommended Posts

Bejli...ritnuše ga iz tima kao gluvu kučku posle trojke od tablu sa 7 metara u derbiju. Sećam se tog meča kao juče da je bio, vodio nas pokojni Aco Petrović. Bio je i prenos na b92 čini mi se. 

Bugarče Videnov je sad valjda neki političar u domovini. :classic_smile:  Opak šuter je bio, Bili Beron tip igrača.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, MrTripleDouble said:

 

Bugarče Videnov je sad valjda neki političar u domovini. :classic_smile:  Opak šuter je bio, Bili Beron tip igrača.

 

Na polusezoni nam ga otelo ono djubre iz Zeleznika najveci neprijatelj Zvezde sto stavi cenu karte 1000din kad gostujemo tamo... htedoh reci presao je svojevoljno u fmp. 

 

P.s. ne pamtim da je neki igrac sutnut kao Bejli. Lik se borio, doduse nije bio ekstra klasa al koliko me secanje sluzi sutnuli su ga preko nekog saopstenje ceduljice tako nesto. I doveli Majka Tejlora crnog Igora Rakocevica. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, MrTripleDouble said:

Bejli...ritnuše ga iz tima kao gluvu kučku posle trojke od tablu sa 7 metara u derbiju. Sećam se tog meča kao juče da je bio, vodio nas pokojni Aco Petrović. Bio je i prenos na b92 čini mi se. 

Bugarče Videnov je sad valjda neki političar u domovini. :classic_smile:  Opak šuter je bio, Bili Beron tip igrača.

te godine je aba isla na kosavi/hepiju

Link to comment
Share on other sites

Bejli je bio baš skroman igrač, a i skromne reputacije. Većina ljudi nije bila zadovoljna kad je doveden u KKCZ. Delovao je kao fin momak, prosrala ga i ta trojka o tablu protiv KKP al jbga, Opača je bio surov. Majk Tejlor je bio manje više cirkusant, atraktivan i zajeban na prvi pogled, al dosta glup igrač i nikakav PG, više neki skraćeni skorer.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...