Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Uff, ne mogu da opisem koliko sam zadovoljan radom Pelinke i front ofisa.

Zabo sam nocas do kasno gledajuci na nba together live kanalu G2 tekmu ECF-a Miami-Boston, i 

budim se negde rano oko 7 i cekiram forum, kad ono TREZ potpisao !!! Koji shok i iznenadjenje!

 

  Tj. prvo sam video za Dwightella da je otisao u Filu za vetmin, i bio sam u fazonu wtf Dvajte, al jbg ipak je otisao za vise ciljeve. Sad kad imamo pored Davisa i Geeja Treza, nema tu leba za Dvajtaru, Trez ce da izede minute na 4 i 5, a ionako smo najjaci sa Davisom na petici. I ajde sve to, neki koje je samo iznenadjenje njegov potpis za nas, automaCki je fino oslabio Kliperse i pojacao nas. Vidim da ih je napustio i JaMychal Green, lepo lepo.

 

  Wes Matthews fino resenje, kao sto napisah jeftiniji Deni Boj, a on je utopljen za igraca u naponu snage koji igra za iste pare, pritom i on i Harrell izlaze iz najboljih sezona u karijeri gde su bili glavni kandidati za 6th mana. Odlaskom Herela i Lu gubi igracki kao i ceo LAC dodatno zbog tog njihovoh picka i tandema.

 

 

-----

 

   Smatram da smo izuzetno pojacani, prakticno apgrejdovani mladjim, zdravijim i talentovanijim igracima na pozicijama Ronda i Dwightella. Sreder & Harel moze da bude ubitacan tandem sa klupe, doduse videcemo vec ko ce nam se jos vratiti i potpisati. I sto je najlepse, za relativno male pare potpisali smo JunkYard Doga. On je prava energetska bomba i sveza krv, kao i Dennis, nemam sumnje da ce se uklopiti i da smo glavni kandidati za repeat.

 

   Sta da kazem, izlozen sam za sezonu vise nego ikad, Veso i Trezo dobrodosli u Lakers family!!!

 

 

   wes.jpg

 

   trez.jpg

 

 

 

  

Edited by delgado
slike
  • Like 2
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

 

Pa nisam se osvrtao toliko na ugovor, nego pretpostavljam da su mu namenili bitnu ulogu a i on sigurno u svojoj glavurdi tripuje da je ne znam kakav igrač. Schroder je vrhunski potez (i dalje mislim da Presti treba krivično da odgovara za ovo pomaganje Fejkersima), ali Trez je igrač za RS, postao je strašno precenjen.

100% tacno.
Ugovor jeste vrh ali uklapanje ovog katastrofa bolje Gasola da su uzeli da stvarno zamene ovo sto je igrao Howard jaka odbrana na C uz size i skok. Ovaj nema nista od toga ni size, ni skok ni odbranu. A nema ni sut.
Punice mucenike u regularki a onda u PO ce da se bori za minute sa tim 2 Centrom.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

100% tacno.
Ugovor jeste vrh ali uklapanje ovog katastrofa bolje Gasola da su uzeli da stvarno zamene ovo sto je igrao Howard jaka odbrana na C uz size i skok. Ovaj nema nista od toga ni size, ni skok ni odbranu. A nema ni sut.
Punice mucenike u regularki a onda u PO ce da se bori za minute sa tim 2 Centrom.

Pa dovesce svakako jos jednog visokog na minimalac, vidjecemo da li je to Marc,Tristan iil Boogie

 

Samo nek on puni u RS, to treba a za PO ima ko

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

augustin je dobar za back-upa. portis je vec questionable. polako, bice i buy-outa i slicno jos do kraja sezone, mada iz ovog ugla ne izgleda dobro.

 

harrell je mnogo bolji od lesa marca gasola. bukvalno minus jedan igrac u napadu je spanac. sada mu je najveca vrlina u napadu dodavanje i slicno a za to nije potreban previse pored jamesa i davisa. harrell i schroeder ce ploditi u reg sezoni kada ce james i davis igrati na 50% najvise. matthews isto koristan igrac iako ni senka nekadasnjeg majstora.

 

 

boston ce mi biti ozbiljan wtf ako ne uzmu turnera i ako je sve to tacno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Od manje atraktivnih potpisa koji nisu pomenuti:

 

deanthony melton - 4g/35m grizzlies

kris dunn - 2g/10m atlanta

moe harkless - 1g/3,6m miami

mcw - orlando

denzel valentine - 1g/5m ostaje u bullsima

pat connaughton 2g/8.3m ostaje u bucksima

jakob poeltl - 3g/27 za ostanak u spursima

raul neto - 1g wizardsi

justin holiday - 3g/18.1 indiana

james ennis - 1g/orlando

robin lopez - 1g8m wizardsi

garret temple - 1g/5m chicago. 

trey burke - 3g/10m  mavs

anthony gill - 2g wizards

jordan clarkson - 4 godine, 52 milje, utah. 

dwayne bacon - 2 godine orlando.

drew eubanks - ostaje u spursima, tri godine/5.29m.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Drakaris said:

Pa Ejndz nece da uzme samo Tarnera, jer bi zeleo da se hvali kako je izjebo Indijanu i kako je on car. Bice mi drago da Boston ne osvoji titulu dok je on tu na funkciji. Iritantan lik.

 

tako su mu pred nosom otisli i butler i george i leonard i davis i sad ce i harden i hayward.

Link to comment
Share on other sites

Ma Ainge je lud ako ne uzme Turnera i bilo šta za Haywarda. Ja čak mislim da se Oladipo ili Warren sa svojom potrošnjom nikako ne bi uklopili pored Tatuma i Browna. Turner je na papiru to što im treba, moderni centar za 30 min defanzivno orijentisan a nije operisan u napadu iako sam mislio da može više da ispolira napadačku igru. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...