Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

8 hours ago, HAMMER said:

tebe bas zabole za moje mentalno zdravlje. noz u ledja suro, noz u ledja.

 

 Ne brini se, uzece ga Lillard i MaKoluma pa da opet ispadnu u prvoj rundi muchenitzi

 

   Dovodimo mi Rosea i Jeffa Greena, ne treba nam niko vise + Bradley monster se vraca u startnu, sve je pod kontrolom ! 

Link to comment
Share on other sites

U sta se pretvorila NBA, navodno sindikat igraca brine da je decembar prebrazo bla bla bla i op.

 

Quote

A substantial number of players, including star players, are reportedly making a push for the 2020-21 season to start on January 18 - MLK Day.

 

Poceli su da smaraju, treba ukazati na polozaj Afro-Amerikanaca, al ovi ligu pretvorise u politicku platformu.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Zvezdinho said:

U sta se pretvorila NBA, navodno sindikat igraca brine da je decembar prebrazo bla bla bla i op.

 

 

Poceli su da smaraju, treba ukazati na polozaj Afro-Amerikanaca, al ovi ligu pretvorise u politicku platformu.

 

pa nije ukazivanje na položaj afroamerikanaca bojazan da je start sezone rano u odnosu na to da se finale završilo pre 20 dana & da planiraju ionako lud raspored da zgusnu još više kako bi se odigrale makar 72 tekme i omogućilo da ona sezona iza ima regularan tok sa sve off-seasonom itd.

 

slušao sam sinoć the lowe post sa bobby marxom i lik kaže da, kad god bi se načela ova tema sa ljudima koji rade nešto u nba timovima, svi su u fazonu da nemaju pojma kako će to da se izvede bez grdnih fizičkih posledica tj da neće da izađe na dobro, jer je duži period oporavka neophodan za tako dugačak i zgusnut ritam utakmica koje fura nba liga. na stranu neke druge tehničke stvari.

 

voleo bih i ja što pre da krene pa da gledam knickse + fantazi i sve ali postoji razumna sumnja da tu može da bude grdnih rizika.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je 72 utakmice regularne sezone previše optimistično. Mogli bi to da srežu na 60ak. Mislim da je bolja opcija smanjivanje broja utakmica nego odlaganje početka sezone, ogromna većina ekipa je odavno završila prethodnu sezonu. 

 

A da već polako kreću da smaraju sa BLM pričom - to je tačno, al druga tema.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

A da već polako kreću da smaraju sa BLM pričom - to je tačno, al druga tema.

 

daklem, pogledajte vesti: datumi koji su u startu bili u opticaju su božić, mlk day ili neki datum u martu ukoliko to donosi i publiku u arenama.

onda su skapirali da bi taj mart bio veliki zajeb ako protraćiš toliko vreme a situacija sa odlaskom na tekmu se ne promeni

- pa su ostali kao datumi bižić i mlk

 

ne igraju nba ekipe tekme na božić ili planiraju da počnu ligu ove godine u slavu malog bebe isusa, već zato što je to praznik kada većina ne radi a opet visi kod kuće, pa je gledanost na tvu velika.

edit 

i ja bih radije 60 tekmi ali se plasim da to nije moguce, opet zbog tih tv ugovora

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

I don’t know what bothers me more. The cheap gradient treatment or the “City Never Sleeps” tagline. Yea great it’s the city that never sleeps (“New York City”, in case you somehow forgot) and we got you some sleepwear to really drive that issue home in a livery cab.

So I know what you’re asking: if it’s true, how do we fix it? Leave it me, team. I have a perfect solution and it can be done is as little as three steps.

 

Step 1: Get rid of that goofball gradient piping.

download__13_.png

 

Step 2: Get rid of this goofball gradient circe & slogan situation.

download__13_.png

 

Step 3: Put a number on it for the goofball refs.

download__13_.png

 

There ya have it, all done! Like much in this world, you do a great disservice to your efforts when you overcomplicate things. The “NYC” with the swoosh is fine, classic even, and it brings plenty of meaning to the jersey without overwhelming. It may also appeal to more people who aren’t as keyed into the role player having-ass-Knicks. It also sells the institution of the city, it’s far beyond a bran, which it certainly always has been.

 

Step 4 (optional): Put an actual goofball NYC icon in the corner.

Ok, look, I wanted to put my full stamp on it, so I tossed my own NYC logo on there for ya and surprise, sur-fucking-prise, it’s a perfect article of clothing now. All in a moment of my day’s work.

jerseyfix.png

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...