Jump to content

Euroleague 2019/20, I FEEL DEVOTION


Chaos Is Me

Recommended Posts

1 hour ago, Horium said:

Makabi - Efes u 20:15, verovatno i moja dva omiljena tima za gledanje ove sezone.

 

Pitanje je samo da li se Larkin vraca na teren.

Larkin (ankle) traveled to Israel with his teammates and is expected to return to action Wednesday against Maccabi, according to Josh Halickman of The Jerusalem Post.

 

1 hour ago, Chaos Is Me said:

McKissic je i posle utakmice izjavio da mu je neverovatno da igra u ekipi sa Printezisom, Spanulisom, Papanikolauom itd koje je do tad gledao samo na televiziji. Imao je neka baš brutalna kucanja, Donovan Mitchell style.

 

Igrao 2k sa njima. :classic_laugh:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Odličan je bio Mekisik a i generalno Olimpijakos se malo i podigao u poslednje vreme, prvo dolazak Barcokasa pa onda su dopunili tim sa igračima. Imaju fin raspored, možda mogu da se umešaju za prolaz dalje. Derbi je bio odličan, naličilo na stari Olimpijakos kada im je onako puna hala bila kroz celu Evroligu.

 

Večeras svakako mečevi Fener i Zvezda i Makabi - Efes pravi za gledanje.

Link to comment
Share on other sites

Zvezda apsolutno ima roster za top8 i dobro je da je Fener sada nekako tu opasnost definitivno odagnao.

 

A pored toga uspeo je i jos nesto, da u odnosu na raspoloziv roster nadmasi i Zvezdu u tome koliki mu je igra horor. I to pod Zeljkom. Cudesno, zaista.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Isiah said:

Zvezda apsolutno ima roster za top8 i dobro je da je Fener sada nekako tu opasnost definitivno odagnao.

 

A pored toga uspeo je i jos nesto, da u odnosu na raspoloziv roster nadmasi i Zvezdu u tome koliki mu je igra horor. I to pod Zeljkom. Cudesno, zaista.

 

Uf, mozda sam pristrasan, ali ne bih se slozio potpuno.

 

U smislu, Zvezda ima tim koji ima kapacitet za top 8, ali to nije tim koji spada u osam najboljih ekipa po kvalitetu igraca.

 

Sto se tice Fenera, vec je prosle godine bilo odredjenih nagovestaja da ce tim biti zreo za ozbiljan remont.

Suvise su fleka na isuvise utakmica vadili Guduric i Meli.

 

Moguce je da je Zeljko zmurio na to, jer bi to znacilo da mora stvara jednu novu ekipu i da zapocinje jedan nov ciklus, a njegova motivacija za tako nesto je ipak posle svih ovih godina u Istanbulu donekle upitna.

Edited by Horium
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...