Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Malo o ovom decku treju, sa drugog foruma:

 

Quote

Igra baš jaku odbranu, kida bukvalno, mada je to utisak protiv KLS konkurencije.
Često naskače u visini bacanja i u visokom procentu pogađa. Baš dosta učestvuje na skoku u odbrani, fino razigrava i ima lep protok.
Ono što mi se najviše sviđa je voljni momenat i fizička sprema koja je na MAX. Gledao sam 5,6 puta uživo Mladost i igrao je svaki put bar po 35 min.
Sasvim lep šut, logika i košarkaški IQ odlični. Nema nekih loših odluka.
Po mom mišljenju daleko najbolji igrač u KLS.

 

Quote

Ovo nije klasično dovođenje, samo je aktivirana klauzula po kojoj on postaje igrač Partizana na kraju kls sezone, ako ga Partizan želi. Slično kao Zvezda i Bolden.
Gledao sam ga dva puta, odličan igrač.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Cooper said:

Pre par nedelja je Miško bio na Areni i u direktnom prenosu mu ispalo oko KKP i licence za EL.

Kasnije je to isečeno iz zakačenog videa, pa su ga na tviteru napali kakvu to ekskluzivu ima.

Budemo videli.

 

Prisecas se gde ste bili 2011.?

 

Quote

Partizan blizu “A” licence za Evroligu

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Sprivel said:

Pa imali smo vec dva tima u EL, Zvezdu i Cedevitu.

Ovaj, kako da ti kažem, u mom ''imali bismo'' nema nigde vas. Ni Olivite. Ni Budućnosti. A bogami ni kečige Krke. :classic_biggrin:

48 minutes ago, kalistenika u rutini said:

 

ziveli biste necije neostvarene snove ... bar kad su evropska takmicenja u pitanju. :classic_biggrin:

igzekli. :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, kalistenika u rutini said:

 

da, secam se toga, to je onaj period kad je EL bila nikad jaca, pa su 3 pobede u celoj sezoni bile misaona imenica za ta tri kluba. 

dobro, olimpija i cibona su i bili konkurentni s vremena na vreme ...

 

Nemam nista da dodam ili oduzmem

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...