Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Je l' se to meni cini ili ljudi ovde pokusavaju da brane rsb ekipu?! Oni su obicni sendvicari. Onaj intervju je Covic licno narucio, vidi se i da je sam sebi postavljao pitanja koja mu odgovaraju i imao spremne odgovore na sve.  Druga je stvar sto ste gledajuci pink, hepi, citajuci blic, telegraf... navikli na takvu vrstu manipulisanja i kreiranja "istine". 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ajde jos neke stvari a da FC3 nije glavna tema:

 

- sudije su dozvolile samo pola sata da se otklone problemi sa semaforom, u suprotnom po propozicijama EL igrala bi se utakmica sutradan, uz pokrivanje troskova, hotela, puta, za sudije i gostujecu ekipu,

- telefoni su radili 200 na sat,linija sa El bila otvorena sve vreme, stalnim cackanjem i jos 5 minuta i jos 5 minuta uspeli su nekako da dobiju dodatnih 25 minuta,

- od 150 do 200 k eur bi bili troskovi tog dodatnog dana,

- kazna svakako nam tek sleduje jer smo vec imali taj propust, cifra se ne zna jos uvek,

- semafori su iz iste porudzbine i firme kao u Kraljevu i Zrenjaninu, isti proizvodjac, Na Ep za zene u Zrenjaninu isti problem sa semaforom se desio.

- srecom da su imali softver od ABA lIGE i da su celnici El dozvolili da se koristi i odigra utakmica,

- protiv Baskonije je isti bio planiran Pionir zbog Zdravka, a sledeca dva domacinstva (OLI I BAYERN) ARENA, mislim da je sada gotovo nemoguc rizik da se ikada vise igra u Pioniru EL.

- mislim da ce troskovi kazne biti prebaceni na onoga sto je dobio skandiranje,

  • Like 5
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Šarac said:

Nikakvog cara nemaju, zele da budu jedini mediji blizu kluba, tj da prvi saznaju za sve informacije, a ne neki burek portali, Mnogo su vise angazovani oko FK kluba, oko  KK kluba samo njih par, to je ipak navijacki forum, ne zele da od foruma prave pljuvaonicu, ne zele da se vredjaju igraci, evo i ja sam opomenut da ne iznosim neistine u vezi vecere, oni kazu da su svi bili pozvani, u tom gore ako se oni koji su pozvani nisu pojavili. 

Znam samo da su jako neprijatni razgovori bili sa NC dan posle konferencije i da je mnogo teskih reci palo sa strane RSB prema NC, posle se to primirilo gde su obe strane spustili loptu.

Naravno niti moze Rsb da otera Filpa, kao ni ovaj forum ili bilo koji drugi, forum.  Mozemo samo da udaramo besomucno po tastaturi i da se svi pravimo pametni. 

 

 

Hvala na odgovoru.

Mada ne bih rekao da je Nebojša nešto spustio loptu, samo je ekipa sa RSB podvila rep, jer im je predsednik dao ekskluzivu.

U tom razgovoru on je još žešće prozvao Lakija i sve kojima se ne dopada Filip u timu.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, quentin said:

Hvala na odgovoru.

Mada ne bih rekao da je Nebojša nešto spustio loptu, samo je ekipa sa RSB podvila rep, jer im je predsednik dao ekskluzivu.

U tom razgovoru on je još žešće prozvao Lakija i sve kojima se ne dopada Filip u timu.

Intervju je navodno pravljen na osnovu pitanja forumasa u tih par dana pa su valjda to uoblicili u neki sveopsti intervju,


Koliko sam uspeo da zapamtim kaze da ima otvorena vrata 13.30 do 14.00 h, pa neka se napravi ekipa odavde, ponese tlf,snimi i neka se postavljaju pitanja, voli NC medije vise nego hleba da jede, ne verujem da bi odbio intervju i neke druge strane. 

Edited by Šarac
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, x|o said:

U krajnjem slucaju, ako je zaista tacno da Gist sve to radi iz odredjenih razloga, onda covjek javno i veoma otvoreno pravi klanove unutar tima. Poprilicno "ambiciozno" od lika koji je stigao tek prije 2 mjeseca i koji (osim par utakmica na pocetku sezone) ne opravdava nista od vjerovatno visokog ugovora koji je dobio.

Poremecen ti je sistem vrednosti.

Ukoliko je Gist uradio to sto se pise, a sva je prilika da jeste, on je ispao bukvalno najveca faca u i oko kluba.

Covek je pokazao stav, samopostovanje, muda i licni integritet, sve ono sto Lazic nije pokazao.

Mogao da se napravi lud i oklacka ovu i sledecu sezonu, odabrao je da ne dozvoli da ga neko jebe u mozak.

 

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Šarac said:

Ajde jos neke stvari a da FC3 nije glavna tema:

 

Naravno da treba da se pise o sinu sve dok se ne otkloni metastazirano tkivo iz organizma i isti pocne normalno da funkcionise. 

 

I sve dok CdrNebojsa ne pobedi svoju sujetu( sto se nece dogoditi) i nas KK pocne normalno da funkcionise...

 

Jebe Mi se za semafor, to je problem Pionira i u svim normalnim drzavama, ti kao zakupac nemas sta brines brigu o satu + novonastale troskove bi (tamoneki)Pionir morao da refundira.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Šarac said:

 ako ne postujes tudje kako mozes da ocekujes da neko posle postuje tvoje obicaje i praznike.

 

Interesantno. Uvijek bih se slozio sa ovim. Ali, s obzirom na to da si u to vrijeme obitavao na forumu, zasto onda nisi reagovao na upise tog istog forumasa koji je nedavno, kada je bila ta "Noc vjestica", ostavljao posprdne komentare o srpskim obicajima, a sada mu smeta bezvezan upis o americkim? Ovako ni tvoj ni njegov upis nemaju apsolutno nikakvu tezinu, jer poprilicno je jasno u kom pravcu naginju. Meni licno ne smeta ni jedno ni drugo. Samo sam reagovao na njegov besmislen i licemjeran komentar. A, da sam dovoljno dokon, mogao bih poskidati brojne komentare sa americkih sajtova, pa da vidis kako se tamo "postuju" drugacije kulture i obicaji. Al' to je valjda demokratija i sloboda govora kojoj se ovdje tezi, pa eto, nema potrebe za nekim brecanjem. A taj praznik kao praznik jeste vrhunac licemjerstva i to nece promijeniti nikakvo "sminkanje" istorije na Wiki-u i slicnim sajtovima. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, x|o said:

 

Interesantno. Uvijek bih se slozio sa ovim. Ali, s obzirom na to da si u to vrijeme obitavao na forumu, zasto onda nisi reagovao na upise tog istog forumasa koji je nedavno, kada je bila ta "Noc vjestica", ostavljao posprdne komentare o srpskim obicajima, a sada mu smeta bezvezan upis o americkim? Ovako ni tvoj ni njegov upis nemaju apsolutno nikakvu tezinu, jer poprilicno je jasno u kom pravcu naginju. Meni licno ne smeta ni jedno ni drugo. Samo sam reagovao na njegov besmislen i licemjeran komentar. A, da sam dovoljno dokon, mogao bih poskidati brojne komentare sa americkih sajtova, pa da vidis kako se tamo "postuju" drugacije kulture i obicaji. Al' to je valjda demokratija i sloboda govora kojoj se ovdje tezi, pa eto, nema potrebe za nekim brecanjem. A taj praznik kao praznik jeste vrhunac licemjerstva i to nece promijeniti nikakvo "sminkanje" istorije na Wiki-u i slicnim sajtovima. 

Rodjen, ziveo i radio u toj zemlji, a i sada radim u istoj i mogu sa mnogo vise argumenata da "branim" praznik od halloweena  koji je namenjen deci barem u USA.

USA privreda staje za dane Thanksgivinga, ne mozes naci nikoga koji bi da radi za te dane, postuju ga isto kao Bozic i Uskrs, Halloween je radni dan kao i svaki drugi.

Reagovao sam da nije lepo sprdati se na tudje obicaje, pogotovo ako su ti obicaji vezani za naseg igraca koji je zeleo da svoj praznik podeli sa svojim kolegama sa posla. To je praznik familije a on ih ocigledno gleda kao deo svoje (osim nekih).

Svi stranci su komsije i zive u BGH20 tako da su se verovatno i interno dogovoroli gde ce da slave zajednicki a ne svako posebno. 

I ja se slazem isto sto nas klub nije hteo da prihvati cirkus zvani Halloween vec su  taj dan obelezeli nasim izvornim folklorom. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nema nikakve veze sta se slavilo, da li je praznik ili su se ljudi jedinostavno spontano okupili. Koga zabole za to?

 

Ono sto je bitno je da na druzenju celog tima fali kancer koji razara taj tim iznutra. Logicno, ljudi biraju drustvo. Neces na druzenje van posla sigurno zvati ljigu koja ladi jaja i prima vrhunsku platu za ladjenje istih zato sto je sin vlasnika firme.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gist u ovom trenutku i Gist sa pocetka sezone su dva potpuno razlicita igraca. Vec je pisano da je to za ocekivati i nije trebalo biti posebno pametan da bi se moglo videti unapred. Za sad je samo on javno istupio, a po pozivima je jasno i protiv koga. E sad on je istupio a pitanje je jos koliko njih cuti. Znaci atmosfera je narusena i to preko granice prihvatljivosti. Neko mora da leti. Da li Gist ili Filip, svima je jasno ko bi trebao, a isto tako i ko ce verovatno.

Sad je vec i neskriveno Filip Covic rak rana ove ekipe. Da li ce biti odstranjen, kao sto se to radi sa kancerom kada se pojavi u telu ili ce izjesti telo videcemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni ipak dominantan utisak juče D. Brown. Ulazi, udara rampu, istrčava kontru, i ja op, idemo, evo ga, oporavio se.


Onda 10 minuta kasnije trči sam u kontru i umesto da preskoči onog nesretnika on nešto mulja u kontakt, iznuđuje neki faul, neko jebanje ala u toku. I ode na bacanja i raštimovano sjebe oba.

Nisam pametan šta se može očekivati od ovog čoveka nadalje ali hm...ne deluje mi preterano dobro. Daj bože da grešim. 

U ostatku osvrta "ćorci na četvorci", notiram Borišu koji opet oduševi jednim potezom, a onda u skoku bukvalno ne zna gde je pozicioniran i gubi vreme gledajući let lopte. Instinkta bez u defanzivnom skoku. Ne znam zašto i kako.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pre  je ovo prava slika trenutnog stanja. Filip na kolenima gubi loptu, simbolicki jer je i klub trenutno na kolenima nokautiran zbog njegovog prisustva.
Ozbiljno potresna scena za svakog iskrenog i pismenog navijača. Kako smo do ovde došli sa svim iskustvom u tri levela takmičenja i sa najskupljim timom to već ni Gazda ne može da objasni...jer teško da je Master plan imao ovaj cirkus očekivan u bilo kom stadijumu sezone.

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Mairosu said:

Meni ipak dominantan utisak juče D. Brown. Ulazi, udara rampu, istrčava kontru, i ja op, idemo, evo ga, oporavio se.


Onda 10 minuta kasnije trči sam u kontru i umesto da preskoči onog nesretnika on nešto mulja u kontakt, iznuđuje neki faul, neko jebanje ala u toku. I ode na bacanja i raštimovano sjebe oba.

Nisam pametan šta se može očekivati od ovog čoveka nadalje ali hm...ne deluje mi preterano dobro. Daj bože da grešim. 

U ostatku osvrta "ćorci na četvorci", notiram Borišu koji opet oduševi jednim potezom, a onda u skoku bukvalno ne zna gde je pozicioniran i gubi vreme gledajući let lopte. Instinkta bez u defanzivnom skoku. Ne znam zašto i kako.

 

Razumem da si u nezgodnoj poziciji, ali dok je Sin u ekipi, pricati o bilo kom drugom igracu je u najmanju ruku licemerno.

Moram da te pitam da li su tvoje kolege tolike sline da ne smeju da pitju nista konkretno ni Nebojsu sada, ni letos Nacionala? Gledam konferencije samo muceni Rajko pita nesto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hej Pavkov said:

Razumem da si u nezgodnoj poziciji, ali dok je Sin u ekipi, pricati o bilo kom drugom igracu je u najmanju ruku licemerno.


Nisam u nezgodnoj poziciji, hvala što brineš. Na ovom forumu poslednje tri nedelje je svaki drugi post o Filipu, i ne znam šta vam još treba i moj ugao? Sve ste pokrili. Filip jeste kriv za neke stvari, ali nema baš toliki talenat da userava i za druge.

 

2 minutes ago, Hej Pavkov said:

Moram da te pitam da li su tvoje kolege tolike sline da ne smeju da pitju nista konkretno ni Nebojsu sada, ni letos Nacionala? Gledam konferencije samo muceni Rajko pita nesto.


Najbolje da pitaš njih.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Mairosu said:


Nisam u nezgodnoj poziciji, hvala što brineš. Na ovom forumu poslednje tri nedelje je svaki drugi post o Filipu, i ne znam šta vam još treba i moj ugao? Sve ste pokrili. Filip jeste kriv za neke stvari, ali nema baš toliki talenat da userava i za druge.

 


Najbolje da pitaš njih.

 

Pa ne vidim svrhu sportskih novinara. Ako je cilj da prenesete izjavu nemorate da se cimate do Kine, live stream i mirna Bosna.

Meni je nerealno da niko ne sme da pita nista, prosto nemoguce, imamo Zeljka Pantica koji udara jako i to je to od novinara.

Za Saletovih give me five niko ne sme nista da ga pita.

Ispada da je teze biti sportski novinar nego politicki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...