Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 minute ago, Mairosu said:

eo Nejt slobodan...

 

Retko potcenjen igrac i to samo jer su cigani sebi zamislili u glavi da bekap plej mora da bude potpuno drugi tip igraca, a ne mora jbg.

 

Al masakrirale su ga povrede ove sezone bas. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, MetalHead said:

 

Peters gleda ka NBA i ima dobre brojke da dobije neki makar kratkorocni ugovor... nece on ni u Zvezdu a kamoli FMP. A verujem da bi bio dobar ubod. Ugovor na 3 godine, istrpis ga par meseci da se navikne na Evropu i onda rokaj... pa prodaj turcima za milionce 😄

S obzirom da Knicks-ima bas i ne cvetaju ruze a on igra u njihovom razvojnom timu, verujem da ce mu oni pruziti neku sansu, ili vec neki drugi NBA klub. Video sam clanke koji su prakticno hvalospevi o decku i kako ga Knicks-i ne bi trebali propustiti jer ce im ga neko drugi uzeti. 

 

 

 

Mučeni Niksi imaju pun kufer igrača na pg poziciji sa kojima pojma nemaju šta i kako ... Samo im još ovaj nesretnik nedostaje 😄

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

 

Retko potcenjen igrac i to samo jer su cigani sebi zamislili u glavi da bekap plej mora da bude potpuno drugi tip igraca, a ne mora jbg.

 

Al masakrirale su ga povrede ove sezone bas. 


Ja sam strašno gotivio Nejta, malo se sporije amortizovao ali kad je ušao u priču kidao je dečko.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Markoss said:

 

Retko potcenjen igrac i to samo jer su cigani sebi zamislili u glavi da bekap plej mora da bude potpuno drugi tip igraca, a ne mora jbg.

 

 

Bila priča u ono doba kad je dolazio da kad čuješ da dovodimo Amerikanca..., ali bijelca, antiklimax isti kao kad ti klinac kaže da je dobio peticu..., ali iz fizičkog.

Link to comment
Share on other sites

Nisam se bas odusevljavao sa svakim igracem kojeg bismo doveli, blago receno, ali da me ubijes mu nije bilo jasno koja je bila svrha dovodjenja Marka Keselja, nicemu ama bas nicemu nije sluzio, cak je i Filip Covic imao par dobrih partija sto se za doticnog ne moze reci

Edited by Profaarmor
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Profaarmor said:

Nisam se bas odusevljavao sa svakim igracem kojeg bismo doveli, blago receno, ali da me ubijes mu nije bilo jasno koja je bila svrha dovodjenja Marka Keselja, nicemu ama bas nicemu nije sluzio, cak je i Filip Covic imao par dobrih partija sto se za doticnog ne moze reci

On je valjda Miskov. Mozda su u pitanju neke usluge bile. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, John Dies at the End said:

Mučeni Niksi imaju pun kufer igrača na pg poziciji sa kojima pojma nemaju šta i kako ... Samo im još ovaj nesretnik nedostaje 😄

Moguce, ne pratim toliko, ali ako nece oni sigurno hoce neki drugi NBA tim... 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, pavijan2 said:

Nejt je stalno bio pod nekom kočnicom. Očekivao sam da u jednom trenutku eksplodira, bude kljuc za korak više u EL. To se iz nekog razloga nije desilo.

 

To je to. Dečko ima sve elemente pojedinačno koji ga mogu načiniti vrhunskim igračem, ali kada se sve to sklopi uvek nedostaje to "nešto".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Kankkunen said:

Šteta što se radilo o grešci, momak je jako zanimljiv igrač ...

 

 

7 hours ago, MetalHead said:

 

Peters gleda ka NBA i ima dobre brojke da dobije neki makar kratkorocni ugovor... nece on ni u Zvezdu a kamoli FMP. A verujem da bi bio dobar ubod. Ugovor na 3 godine, istrpis ga par meseci da se navikne na Evropu i onda rokaj... pa prodaj turcima za milionce 😄

S obzirom da Knicks-ima bas i ne cvetaju ruze a on igra u njihovom razvojnom timu, verujem da ce mu oni pruziti neku sansu, ili vec neki drugi NBA klub. Video sam clanke koji su prakticno hvalospevi o decku i kako ga Knicks-i ne bi trebali propustiti jer ce im ga neko drugi uzeti. 

 

 

nisam bas siguran da peters ima sta da ponudi u nba, ali svakako da moze biti interesantan evropskim timovima. ispratio sam i ove sezone g-ligu koliko se to moglo i cini mi se da je primetan pad kvaliteta u odnosu na posldnje dve tri sezone. prosirenje, rostera, two-way ugovori, gomila igraca koja bi ranije cinilo ligu kvalitetnijom, sada sede po nba klupama, a da ni ne dobiju sansu, cini mi se i promena koncepcije same lige uticali su na to da se sada u g-ligi igra ne ni u trecoj, nego u drugoj brzini.

malo je igraca koji bi zalicili na pravog plejmejkera koji bi nama trebao. tyler ennis je sigurno najcistiji plej koji je igrao ove godine u g-ligi, ali koliko sam pratio reptorsi imaju ideju da ga kroz g-ligu uvode u ritam da im on bude sledece sezone u rotaciji.

sto se plejmejkera tice tu je ubedljivo najbolji igrac frank mason, neko ce reci da je on sve ono sto nama ne treba, skraceni plejmejker koji pre svega prvo gleda kos, ali nije operisan od asistencije. odlican je strelac i suter. puno je takvih igraca koji su napravili ozbiljnu karijeru u evropi.

meni je od plejmejkera jos interesantan jordan bone, kao i peters, mlad igrac koji ce sigurno jos koju sezonu traziti svoje mesto u nba

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wolters bi bio odlicno resenje, adaptirao se na EL, on kao prvi play bez razmisljanja, neki Amer iz D lige na visegodisnji ugovor i Uskokovic kao treci play je sasvim ok.
Vidim ima naznaka da ce Punter da ostane, meni je to iskreno odlicno resenje, nijw skup a moze da isporuci svasta kada mu je dan.

Jako bih voleo da se otarasimo Lazica,Stimca i Simanica. Bwz onzira sto su domaci igraci svaki na svoj nacin je odsvirao svoje i voleo bih da damo sansu svezoj krvi iz FMP-a. Da vidimo Djordjevica, Uskokovica, Rita. Iz proslohodisnje centarske linije bih ostavio samo Odza i Kuzmica cisto zbog oskudacije takvih igraca, Kuzma ako moze da se dovede u red je top igrac za nas. Odzo je malo zrtva promena trenera, meni ee cini da smo mi njega prosle godine koristili na nacin kojj mu nikako nw odgovara. A to je direktna posledica nemanja play-a iuvaljivanja niskih lopti od strane veprine. On je svakako smotan, ali moze da bude upotrebljiv kada protivnik nema mesa u reketu, pa mu dodas pravovremeno visoku loptu u reket...

Radonjic generalno dobro igra sa centrima, mislim da bi ova dvojica bili daleko bolji igraci u njegovom sistemu. Wolters bi bio izuzetno resenje za ovakav vid igre.

Kako mi jw zao sto Beron ide, on mi je nekako personifikacija Zvezde ove dve sezone, retko gotivan igrac i covek.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Meni je taj Rit tolko toplo-haldno, da bas sumnjam da moze ista da pokaze na visem nivou. Ok je za neku trecu cetvorku, i ok je da se nesto proba, ali decko nema nijedan kvalitet koji ga bar malo izdize iz proseka, sve tu radi nesto prosecno i u zavisnosti od toga kakav mu je dan. 

 

Ok, sad vidim da mu je procenat za 3 odlicnih 44 posto, ali opet, gledao sam ga dosta i ne deluje mi uopste kao pouzdanija opcija za 3pt od Simane. 

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nejt imao neke sjajne tekme ove sezone u Makabiju, i onda su usledile povrede.. Inace na pocetku sezone sam ga gledao par puta, bas je sa lakocom davao poene, delovalo je kao da u nekom poluhodu izvuce idealnu situaciju za laganih dva poena. 

Svakako solidan igrac, ne forsira previse zna sta moze da pruzi i to i radi. 

Oni njegovi prepoznatljivi flouteri😂

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...