Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

48 minutes ago, dezmond said:

Nije otputovao Čović, ako si toliko dokon. 

 

Ekipa je u naletu, imamo 6-2 u evroligi u poslednjih 8 kola, rokade koje smo napravili su urodile plodom i generalno se skupila dobra energija oko ekipe. 

 

Ali ne, morate da razglabate o Čoviću ovde na 15 strana, bravo!

pa to nije zato sto se na racuna na njega, ispravi me ako gresim?!

vec zbog:

Quote

 

Uz to, Filip Čović je propustio i meč protiv Krke zbog povrede

"Imaćemo problem sa drugim plejmejkerom neko vreme. Filip Čović nije trenirao neko vreme

 

 

mada ako mene pitas, trenutno ne igra posto se prejeo ruske salate a malo se i pilo..:default_coffee:

 

18 minutes ago, drakon1 said:

Da li sam nesto propustio ili se ovde pravi drama unapred zbog Filipa? Onako, reda radi? Mislim, nismo neku utakmicu izgubili ili sl. pa da ga se poliva ovde svim i svacim neprestano.

 

70% postova je ovde o njemu. Jasno je da zbog postova ovde i ne igra. Dobija neprestano napade stucanja od ovolikog spominjanja, kako bi i da igra. Naravno da je povredjen...

niko se nije usrao sto mu je wc daleko, vec sto nije krenuo na vreme..:default_coffee:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Šarac said:

Ajde, nema FC3 u sastavu ni sutra ? Pa kako? Ja procitah da je Djenka oteran da bi ovaj imao minutazu. 

 

Nezvanicno, Djenka back home tomorrow!

Zar Sakota nije rekao da je Filip povredjen? Kako ce igrati ako je povredjen?

Naravno da nije nezvanicno kada Celtic nesto napise.

 

U svakom slucaju, barem smo svi zvezdasi ujedinjeni po pitanju zelje da je sa Djenkom i njegovom porodicom  sve u redu i da ce uskoro ponovo na parket.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Šarac said:

Ajde, nema FC3 u sastavu ni sutra ? Pa kako? Ja procitah da je Djenka oteran da bi ovaj imao minutazu. 

 

Nezvanicno, Djenka back home tomorrow!

 

Od mene nisi procitao sigurno, mogao si tokom prethodnog perioda citati "pljuvanje" sa moje strane (na vise foruma) na situaciju da nam rekreativac ima mesto u timu samo zbog rodbinskih veza. Svaki "dolazak iz dupeta u glavu" cu da podrzim ako je to u pitanju sada kada Filip ne igra nekoliko utakmica (cak i kada imamo samo 6 spoljnih igraca u rotaciji) ali da vidimo kako ce se stvari nadalje odvijati.

 

Drago mi je ako se Dzenkins vraca (doduse nezvanicna informacija) i nije mi cudno da se klub ne oglasava ako je situacija vezana za privatne probleme. Doduse nije istina da nije bilo informacija posto je Sakota odgovorio na pitanje posle utakmice sa Krkom, i to je neka vrsta informacije iz kluba, mozda cak i bolja kad uzmemo u obzir kakva smo sve saopstenja mogli da procitamo od Nebojse i tima zaduzenog za ista.

Edited by Borca
Link to comment
Share on other sites

i ova sa ojom, jos jedan malo je reci debilizam..

ako si ga vec otpisao, sta ga vracas?

pri tom, gist samo sto se nije vratio, a svakako imamo dva potpuno zdrava centra(stimac i jovanovic) + 10 minuta od kuzmica..

i cemu potreba onda za vracenjem centra,1. kojeg si vec otpisao, 2. koji ne ostaje sledecu sezonu posto nije produzio ugovor, 3. a i svakako nije nista bolji od jovanovica, pogotovo sto pricamo o nekih 5 minuta dok se gist ne vrati, a to kao rekoh moze i jovanovic da odradi..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, n4l1m said:

i ova sa ojom, jos jedan malo je reci debilizam..

ako si ga vec otpisao, sta ga vracas?

pri tom, gist samo sto se nije vratio, a svakako imamo dva potpuno zdrava centra(stimac i jovanovic) + 10 minuta od kuzmica..

i cemu potreba onda za vracenjem centra,1. kojeg si vec otpisao, 2. koji ne ostaje sledecu sezonu posto nije produzio ugovor, 3. a i svakako nije nista bolji od jovanovica, pogotovo sto pricamo o nekih 5 minuta dok se gist ne vrati, a to kao rekoh moze i jovanovic da odradi..

 

Ako bi Ojo protiv nekog bio koristan, to je protiv sutrasnjeg protivnika. Unistili su nas skokom u prvoj.

Za ostalo se slazem

Edited by Laki_Plant
Link to comment
Share on other sites

Svako ko je pomislio da ce Fener biti van TOP8 taj je duboko naivan. Fener ce biti na poziciji 5-6.

Sto se tice nas, procvat je krenuo od kada se Filipu smanjila minutaza, to jest neke meceve uopste nije ni igrao. Cela ekipa se naglo probudila, svi su postali motivisani kada njega nema. Sto duze on bude van protovokola to ce nam sanse za TOP8 biti vece. Ne daj Boze da se vrati, mislim da ce kola da krenu nizbrdo.

Edited by StephenBob
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Uhhhh, strasno bitna utakmica danas.

 

Nemam poseban osecaj po pitanju rezultata, jedino sto sam sigurna da ce nam Djenka jakk nedostajati veceras.

 

U slucaju pobede, postajemo jako ozbiljni kontender, valda se 'vako kaze, za top8.

 

Sto se ABA lige tice, tu cenim da cemo biti treci.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, BojanaCZV said:

Uhhhh, strasno bitna utakmica danas.

 

Nemam poseban osecaj po pitanju rezultata, jedino sto sam sigurna da ce nam Djenka jakk nedostajati veceras.

 

U slucaju pobede, postajemo jako ozbiljni kontender, valda se 'vako kaze, za top8.

 

Sto se ABA lige tice, tu cenim da cemo biti treci.

 

Mislim da u slucaju poraza mozemo polako da se oprastamo od ambicija za TOP 8.

 

Jednostavno bi morali da budemo perfektni na domacem terenu, a tu imamo skor od 5-4, nisam bas uveren u to.

 

Sto se tice ABA, to jedino ako budemo imali 8-0 do kraja lige, sto tesko da ce se desiti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nama sem pobede treba I pobeda sa 3 i više razlike. 

Veceras je Kalates očajnom off partijom odlepio Armanija što nam ne odgovara. 

Za to 7mo i 8mo mesto će se boriti  Himki, Zvezda, Milano, Fener, Valensija I očekujem da Zalgiris napravi neku dobru seriju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, propolis said:

Nama sem pobede treba I pobeda sa 3 i više razlike. 

Veceras je Kalates očajnom off partijom odlepio Armanija što nam ne odgovara. 

Za to 7mo i 8mo mesto će se boriti  Himki, Zvezda, Milano, Fener, Valensija I očekujem da Zalgiris napravi neku dobru seriju. 

Dovoljna je pobeda. Razlika u produzetku se ne racuna.

Edited by Zizu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, propolis said:

Nama sem pobede treba I pobeda sa 3 i više razlike. 

Veceras je Kalates očajnom off partijom odlepio Armanija što nam ne odgovara. 

Za to 7mo i 8mo mesto će se boriti  Himki, Zvezda, Milano, Fener, Valensija I očekujem da Zalgiris napravi neku dobru seriju. 

 

Pre ce da se ukljuci Olimpijakos i Baskonija za 7-8 mesto nego sto ce Zalgiris.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, BojanaCZV said:

Vidim da je kvota 2.40 na nas.

 

Slazem se, u slucaju poraza to bi bilo to sto se tice EL.

 

A za ABA, ako komsije dobiju Olimpiju, imamo sanse za trece mesto.

 

Mada ko zna, to je neko moje razmisljanje.

 

Ne zaboravi da nas je Cedevita dobila sa 11 razlike u Ljubljani.

 

U slucaju da ih dobijemo sa manje od 11, trebace nam jos 3 pobede viska u odnosu na njih.

 

32 minutes ago, propolis said:

Nama sem pobede treba I pobeda sa 3 i više razlike. 

Veceras je Kalates očajnom off partijom odlepio Armanija što nam ne odgovara. 

Za to 7mo i 8mo mesto će se boriti  Himki, Zvezda, Milano, Fener, Valensija I očekujem da Zalgiris napravi neku dobru seriju. 

 

Zalgiris je vec odigrao 10 meceva kod kuce.

 

Za nekih 17 pobeda potrebno je da dobiju sve preostale meceve kuci + 5 u gostima, to je skoro pa nemoguce.

 

Mislim da su Zenit (koji ima samo 1/8 kod kuce), Alba, Bayern, Baskonia, Zalgiris, Olympiacos sigurno ispali. Ostaju Valencia, Asvel, mi, Armani, Khimki, Fener i PAO i borba za pozicije od 6. - 8.

Zato je bitno da trijumfujemo u Lionu (ili Vilerbanu), jedan rival manje i borba sa 5 ekipa za 3 mesta.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, goldberg said:

 

Ne zaboravi da nas je Cedevita dobila sa 11 razlike u Ljubljani.

 

U slucaju da ih dobijemo sa manje od 11, trebace nam jos 3 pobede viska u odnosu na njih.

 

 

Zalgiris je vec odigrao 10 meceva kod kuce.

 

Za nekih 17 pobeda potrebno je da dobiju sve preostale meceve kuci + 5 u gostima, to je skoro pa nemoguce.

 

Mislim da su Zenit (koji ima samo 1/8 kod kuce), Alba, Bayern, Baskonia, Zalgiris, Olympiacos sigurno ispali. Ostaju Valencia, Asvel, mi, Armani, Khimki, Fener i PAO i borba za pozicije od 6. - 8.

Zato je bitno da trijumfujemo u Lionu (ili Vilerbanu), jedan rival manje i borba sa 5 ekipa za 3 mesta.

Ajde da kada se vec ovako rano bavimo kalkulacijama, bice tu i dosta krugova pa nije zgoreg i obratiti paznju na eventualni krug izmedju nas, Armanija i Pao.

Oba protivnika nama dolaze, verujem ako budemo u igri do tada da ce biti puna Arena, teoretski ako bi ih resili sa pobedama kuci imali bi najbolji skor u mini tabeli 

Armani ima 2.1, Pao ima 1.2  a mi smo trenutno na 1.1, sa dve pobede bili bi najbolji u tom trouglu.

Fener jeste kandidat za ulazak u top 8 ali ako je granica za ulazak u top 8 nekih 18 pobeda, mozda i 17, oni moraju jos 11 da dobiju a da izgube samo 5. S obzirom da su prve 4 ekipe zavrsile prvi deo sa 3 i 4 poraza, prilicno tezak zadatak za njih. 

Nama je cilj jos 9 ili 10 pobeda, ako ih ostvarimo verujem da smo u 8.

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, leki bg said:

Sto bi znacilo da im Pejdz koji ne zna rec srpskog igra kao domaci, a Srbin koji je igrao za BIH ne igra kao domaci. Niti bi npr.rodjeni Beogradjanin Milko Bjelica mogao da igra, ali BBu sredimo sosku i finito.

Ako pod BB misliš na Berona on je igrao za USA reprezentaciju.

10 hours ago, Maverick88 said:

Gordic ima nase drzavljanstvo.

Gordić se tretira kao stranac. Gleda se košarkaško državljanstvo a on je igrao za BiH.

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Šarac said:

Ajde da kada se vec ovako rano bavimo kalkulacijama, bice tu i dosta krugova pa nije zgoreg i obratiti paznju na eventualni krug izmedju nas, Armanija i Pao.

Oba protivnika nama dolaze, verujem ako budemo u igri do tada da ce biti puna Arena, teoretski ako bi ih resili sa pobedama kuci imali bi najbolji skor u mini tabeli 

Armani ima 2.1, Pao ima 1.2  a mi smo trenutno na 1.1, sa dve pobede bili bi najbolji u tom trouglu.

Fener jeste kandidat za ulazak u top 8 ali ako je granica za ulazak u top 8 nekih 18 pobeda, mozda i 17, oni moraju jos 11 da dobiju a da izgube samo 5. S obzirom da su prve 4 ekipe zavrsile prvi deo sa 3 i 4 poraza, prilicno tezak zadatak za njih. 

Nama je cilj jos 9 ili 10 pobeda, ako ih ostvarimo verujem da smo u 8.

 

Sa dve pobede bi bili na dobrom putu da prodjemo dalje.

 

Mozemo tu gledati i kos razliku, kao sto si napisao Armani ima 2-1 i kos razliku 0, mi imamo 1-1 i kos razliku +5, PAO 1-2 i kos razliku -5. Sa pobedom protiv Armanija bilo bi nam dovoljno i da izgubimo od PAO sa nekih 6,7 razlike.

 

Ako gledamo pre pauze, Armani najverovatnije ide na 12-12 (ne verujem da ce ikoga dobiti u gostima), PAO na 14-10 (ako izgube od nas), mi na 12-12 (racunao sam nam pobedu protiv PAO i jednu u gostima), Valencia na 11 ili 12 pobeda, Fenerbahce 12 ili 13 pobeda, Khimki na 13, deset kola pre kraja.

 

Ideja je da u poslednjih pet kola uzmemo 4 ili 5 pobeda (a to ce da se preplice sa PO ABA lige), ako dobijemo u naredna 3 trebace nam 1 ili 2 pobede izmedju.

 

29 minutes ago, Knipex 4 Laki said:

Ako pod BB misliš na Berona on je igrao za USA reprezentaciju.

Gordić se tretira kao stranac. Gleda se košarkaško državljanstvo a on je igrao za BiH.

 

Gordic, McAdoo, Mosley, Thomas, Redding, Walden, Peiners - otpadaju naravno Peiners i jos dvojica (centar i jos neko).

 

Kod nas su tu Brown, Baron, Punter, Perper, Gist i trojica otpisanih.

 

Samo da ne bude opet cirkusa sa davanjem drzavljanstva i daljom SNSizacijom kosarke, ovde je Zvezda u prednosti jer moze da sastavi ozbiljniji sastav:

 

L.Brown, Vepar, Baron, Dobric, Lazic, Davidovac, Perper, Simanic, MJK, Gist, Stimac, Kuzmic

 

Partizan bi mogao da izvede nesto tipa:

 

Walden, Jaramaz, Paige, Gordic, Zagorac, Trifunovic, Thomas, Bircevic, Velickovic, Mosley, Jankovic i neki junior.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...