Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

20 minutes ago, Sector said:

Bilo bi dobro da se javi i zdepasti dripac.

 

Da cujemo njegovo misljenje. 

 

Ta sisica se ceo zivot krije ispod mamine suknje i iza caletovog stomaka. Zar od njega ocekujes da izadje i zauzme se za sebe, pa makar bio totalno u krivu kao sto je i slucaj. Pizduljak najobicniji

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, n4l1m said:

STRASNO

 

Mogu da se kladim da nijedan kvazi novinar tj. portal nece smeti da objavi ovaj video kako tata sujeta preti random navijacu koji je posteno platio kartu i izneo svoje misljenje!

Edited by Threekola
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad je sincic dominirao islo je ... ooo napred Zvezda le i kada gubimo i kada vodimo...

 

Dilema sta bi vise razgalilo gazdu da je ostatak hale krenuo na tu melodiju: oooo fico odlazi, fico odlazi ili oooo fica MVP, fica MVP🤔

 

Meni bi nekako MVP kombinacija bila bolja sprdnja.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

i posle nek neko kaze kako je filip dobar deckic, ne samo da nema veze sa kosarkom, vec je i ljudski gledano nevidjena pizdurina, dozvoljavati da se 11 igraca okrece protiv svojih navijaca, da mu se svaku drugu utakmicu tatica svadja sa navijacima i preti, umesto da pokaze bar malo dostojanstva i sam napusti zvezdu.

filipe picko jedna raspala cmizdrava!!!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Vamos Laki said:

Kasnimo mnogo sa ovim zvizducima Filipu. Sad je sve gotovo.

 

Makar da sacuvamo dostojanstvo, kao navijaci i ljudi koji i dalje vole ovaj klub.

Kako mislis gotovo?

Ako mislis na sezonu, verovatno si u pravu.

Ali kako je krenulo veceras nece moci nikako drugacije da se zavrsi nego da Filip Covic ode, ipak ovaj klub vole 4-5 miliona navijaca.

Ne moze Nebojsa tu nikako da pobedi, krpio je po hali koliko je mogao, ali lavina je pokrenuta. Zapusice par rupa rukama i nogama ali voda ce negde da izbije i potopi njegov brod.

Mozda ce nam propasti sezona, mozda ce biti 2-3 hiljade ljudi u EL, ali oticice Filip sigurno.

Pitanje je samo da li ce taticu da povuce sa sobom. 

Ja bih isto voleo da se Lazic ne provuce i ostane u klubu nakon svega. Covek koji reklamira BGH2O, selektivno brani igrace je nista drugo do sramota za klub. Odmah posle nepotizma su njegov sklop osobina koje pokazuje.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 12Laki said:

Kad Zvezdasi ovako spamuju uredu je.Al zato kad nama spamuju na nase igrace teramo ih u 3 lepe.Zanimljivo.

Da me ne shvatis pogresno...samo mi je smesno...Tacno ga zamisljam dok to kuca, onako socno...😁...Nisam ulazio u kontekst cele price.

Link to comment
Share on other sites

Niko da napise na temi, pobedili smo Olimpijakos 88-81 i dosli na skor 6-9, sto je u ovom trenutku dovoljno za deobu desetog mesta. Na dve pobede smo od osmog mesta.  Sjajni Lorenzo Braun postigao 34 poena. U sledecem kolu gostujemo Zenitu. Izvinjavam se za trolovanje teme, nastavite...

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Voleo sam Zvezdu kad su je gazili, pljuvali, kad je omalovazavana u najgorem smislu dok su u lozama sedeli razni zlikovci i profiteri (danas nije drugacije).

Mnogi od nas progutali su Covic dr Nebojsu i njegovu "spasilacku misiji" upravo zbog ljubavi prema Zvezdi, to nije ni za kakvu osudu.

Veceras mislim da ne mogu da podrzavam ovakve uzasne poduhvate, ne mogu vise... a nisam u stanju da navijam protiv Zvezde, ko god da jase foteljom. 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Niko da napise na temi, pobedili smo Olimpijakos 88-81 i dosli na skor 6-9, sto je u ovom trenutku dovoljno za deobu desetog mesta. Na dve pobede smo od osmog mesta.  Sjajni Lorenzo Braun postigao 34 poena. U sledecem kolu gostujemo Zenitu. Izvinjavam se za trolovanje teme, nastavite...
O tome se i pricalo, hvalili Sakota i igraci dok Sakota nije izasao na KZS i dok se Laza nije nalupetao...
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Jenkins said:

Lazić je posle utakmice istakao da je izuzetno je zadovoljan igrom svojih saigrača, koji su uspeli da prvi put u istoriji uzmu skalp Olimpijakosu i to bez povređenih Antića i Feldina. Takođe, pohvalio je i debi novog igrača u rotaciji Alena Omića, koji je izviždan od strane najvatrenijih pristalica kluba, na šta je Lazić imao kratak odgovor:

 

- Kako komentarišem? Ne komentarišem, ne komentarišem - više puta je ponovio kapiten crveno - belih. 

 

 

Zanimljivo. 

Lazic ljudina ne samo da bira koga ce da brani, nego i kome sme da se zamera, a sve u skladu sa svojim licnim interesima. 

Semenkarima moze da se preti pa cak i fizicki, dok delije ne bi komentarisao. 

Sine idi reklamiraj Old Spajs i ne blamiraj se.

Bukvalno prezirem takve ljude, mrzniji mi je od Filipa.

  • Like 9
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...