Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

U ponedeljak se nista posebno nece dogoditi, jer ako smo kao narod po necemu poznati je, da smo plasljivi. Mnogi ce ostati kuci i cekati da drugi umesto njih dignu glas i navijati iz fotelje

Zato i zasluzujemo sve sto nam se desava: mama Vesnu, tata Nebojsu, polumrtvog Sakotu i basketasa Filipa.

Setite se gde smo bili 2011

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Coki nikako da shvati da je on tu zbog nas, da dobija pare za pranje i privilegije jer je na tom jako zahvalnom mestu.

Cim prestane da bude koristan za klub mozemo se rastati, Poketino je smenjen a doneo je klubu finale EL, isto tako ce i on.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Au jepte se nisam vam ja Brezovac :classic_biggrin:  Navucete me da gledam Parove jer ste vi iznad toga pa mi onda trazite da vam prepricavam :classic_biggrin:

 

Dakle iz glave posto sam poprilicno sokiran onim sto sam cuo. 

Nebojsa Covic na KZS je rekao da su novinari i portali lagali kako su Filipa prozivale Delije i navijaci, nije tacno da su navijaci

u pitanju je jedan Laki navijac (ovo Laki je ponovio barem 21 put) koga je on identifikovao i kakve veze ima ako je ljutito gledao ka parteru a sto da ne gleda. 

Pored Lakija tu je jos jedan njegov sto gricka semenke iz Krusevca. 

 

Zapretio je novinarima da ako se nastavi onakvo pisanje ima fioku o njihovim urednicima i njihovim poslovima. 

 

Pored toga ironija je da je izgovorio i jednu istinu a to je da se napada Filip iz jednog razloga a to je da bi on napustio Zvezdu. Odmah je dodao da se to nece desiti.

 

Na pitanje novinara da li Zvezdi treba jos jedan plejmejker Sakota je glumio dokrota Stefanovica, samo sam cekao kad ce da spomene Djilasa i 500 miliona sto je ukrao. 

 

Gist se nije tukao niti Lorenco. Gist je zakasnio na aerodrom i morao je da pise izvestaj zasto. Dobio je javnu pomenu i osudu. 

 

Dotakao se i svoje omiljene teme komsija samo par crtica. Parahoski ili kako se vec cita je imao 580 hiljada Gist 500. Ostoja je ulickani saban koji zvace zvaku i tako redovno prozivanje

 

  • Like 8
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Cavani said:

Coki nikako da shvati da je on tu zbog nas, da dobija pare za pranje i privilegije jer je na tom jako zahvalnom mestu.

Cim prestane da bude koristan za klub mozemo se rastati, Poketino je smenjen a doneo je klubu finale EL, isto tako ce i on.

Europa League?

 

Pre ce biti LS.Tj liga sampiona.

Link to comment
Share on other sites

Sad mi , navijaci Zvezde , one narodne Crvene zvezde, ne neke privatne u sta se sad pretvorila treba da budemo ujedinjeniji nego ikad i da vratimo Zvezdu nama. Ovo sto provodi ćoravo govedo je udar na zdrav razum , sem njegovih botova i sendvičara niko ga normalan ne može podržati u ovoj bolesnoj nameri da nas satre da kraja.

Link to comment
Share on other sites

Šakota je penzioner koji nema šta da izgubi, došao je da uzme još neku paru za stare dane, boli ga patka što će se blamirati, nije da će mu to sjebati karijeru kao što bi nekom mlađem. A i Čović se pokrio jer je kao doveo neko ime, a ne jašarolikog početnika.

 

Ovo prozivanje Lakija probija dno, nejasno mi je da niko od tamo prisutnih ne reaguje na bilo koji način i upita ovo db-ovsko govno zašto targetira čak i obične ljude sa svoje pozicije moći. 

Link to comment
Share on other sites

Pisali su ovdje botovi kako su nezadovoljni navijači kukavice jer pljuju po filipu, Tomiću ili nekom trećem sakrivajući se iza nicka, kako postoji mogućnost izražavanja nezadovoljstva lično. Sad mi je jasno da ni piskaranjem na forumima nisi zaštićen od bolesnog psihopate na čelu našeg kluba. Odvratno mi je sve ovo što se dešava ove sezone. Šakotu sam već zamrzio bez da sam mu pružio priliku. Distancirao sam se već od kluba poprilično, ali očigledno nije dovoljno.

 

Jebi se nebojša

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni Bombarder said:

"Nisu navijaci isprozivali Filipa,niti delije,vec jedan navijac..prepoznat je..to je Laki pojedinac..knjizevnik koji zivi na relaciji BG-ZG i njegov kompanjon iz Krusevca"

Ali "prepoznat je" ..tipicna DB terminologija :puke: Po sto puta ti oca jebem!!

 

Kao da je Laki pocinio neko tesko krivicno delo, a Nebojsa nacelnik ga je prepoznao i indetifikovao. :ajme:

 

Bas bas bolestan covek..

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Covek je definitivno izgubio kompas...Sta je sledeci korak, "prepoznatim semenkarima" ce natovariti na vrat nekog poslusnika iz redova Dileja...sto drakon rece, ovo uopste nije naivno...

Nepisah prosle nedelje, vreme je da Nebojsa ode u istoriju...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...