Jump to content

Cincinnati masters 2019 - nastavak letnje North American HC sezone


wwww

Recommended Posts

1 hour ago, Elias said:

Vidi se napredak kod Kecmanovica, sve to izgleda ok, nema neke prevelike slabosti u njegovoj igri, ali deluje nekako prekuso za neki vrhunski tenis, hebem li ga.

Ne mogu svi biti kao Novak 😁 Odlican je mali. 

 

2 dobra imena u nizu je skinuo.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Borko said:

A ako dobijemo finale Djokovic - Kecmanovic? :classic_smile:

Imam neki osećaj da će Fed igrati finale, a za Miomira da ne preterujemo ipak :classic_biggrin:

Kakva bi to sezona bila za Aguta da nastupima na slemovima doda još i finale mastersa :Hail:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alcesta said:

Imam neki osećaj da će Fed igrati finale, a za Miomira da ne preterujemo ipak :classic_biggrin:

Kakva bi to sezona bila za Aguta da nastupima na slemovima doda još i finale mastersa :Hail:

Pa vec ima jedno finale mastersa BaTIsta.

 

Federer moze do finala jedino ako Djokovic ispadne pre polufinala.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Borko said:

Pa vec ima jedno finale mastersa BaTIsta.

A kako da zaboravim kad je do njega stigao preko Đokovića :classic_dry: nego sam mislila kako bi to tek izgledalo sve da zaokruži u jednoj sezoni, ne bi ni London bio daleko...

A moguće je i da Novak ispadne pre polufinala, a i ako ne, deluje mi da je vreme da Federer dobije jedan tesan meč posle toliko vremena, pogotovo kad je ulog manji. Bolje ovde nego na USO :classic_smile:

 

Nego ima li nekog objašnjenja zašto nijedan od 10 SK kanala nije prenosio Kecmanovića? 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...