Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

31 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ovde si povezao, posto su samo za vreme drafta ljudi tako kenjali.

Ovo je samo u tvojoj glavi povezivanje. 

31 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Dok si ti 11 minuta kucao 3 reda ja sam procitao opet i ispravio jer ali dobro 11 minuta za par recenica svaka cast.

čd

31 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Jedino tada emotivni si imao kenjasu po "depresiji" tj plakanju za vreme drafta od strane machomuskaraca. 

Jesi li ok? Ne znam sta hoces da kazes, a vrucina udara jako.

Ako meni kazes da sam emotivan, to je stvar na koju bi svako trebalo da bude ponosan. Tako da cu shvatiti kao kompliment. 

Kenjao sam tada, kenjam sada, kenjacu uvek po tome. Znam kako se ti ljudi osecaju i radije bih sebi glavu otkratio nego da ne skocim u odbranu ljudi koji, mozes misliti, odluce da pokazu da nisu samo koske, krv i misici. 

 

Edited by ...
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, ... said:

Ovo je samo u tvojoj glavi povezivanje. 

čd

 

Nije u mojoj, nije bilo drugih slucajeva na ovom topiku, tako da si samo na draftu mogao da kenjas po machomuskarcima(Grofu) koji napada "depresivne " koje placu.

 

50 minutes ago, ... said:

 

Kenjao sam tada, kenjam sada, kenjacu uvek po tome. Znam kako se ti ljudi osecaju i radije bih sebi glavu otkratio nego da ne skocim u odbranu ljudi koji, mozes misliti, odluce da pokazu da nisu samo koske, krv i misici. 

 


Isto tako necu da pustim spin da sam toksicni muskarac iz 15 veka ili ugrozavam mentalno zdravlje pojedinaca, zato sto sam rekao da se Lin folira, sa MBom sam nasao zajednicki jezik. 
A to sto ti ovlazis kada vidis suze i glumis whiteknighta to je tvoja stvar.
 Mozes i ovog da pocnes da branis (https://www.youtube.com/watch?v=hoDPAG9ydP0) (Link je Vucic kako place da ne stoji kao video na svetoj temi), da li su ovo iskrene suze? Prica o veoma potresnoj situaciji koja moze da aktivira jaka osecanja i suze. Ali koliko mu treba da promeni govor tela, ton prilikom govora, pa promeni temu? Kakav recnik posle koristi?

Ista pitanja i za Lina? Tema, koliko vremena mu je trebao da promeni govor tela?
A sto se tice ovaj deo za emotivni, na proslom forumu si vise puta napisao da nekad  glumis ovu emotivnu personu i da nije sve kako pise, da je ovo lik koga igras.
Skupljati nebitne brownie forum poene na taj nacin a sa 2 strane se boris ze te vrednosti je veoma liicerno, ali i to je tvoja stvar.
Izvinjavam se neduznim zbog offtopika ali jbg spin je zajebana stvar.

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, 34Barkley said:

Jebi se, jeo sam dok sam čitao ovo. Ti ćeš da mi čistiš sto. :lol_2:

Da ti cistim sto?Prestani sa tim toksicnim machoizmom, place mi se i dobicu depresiju sa fatalnim ishodom jer ne mogu da se izborim sa pritiskom

  • Like 1
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

A to sto ti ovlazis kada vidis suze i glumis whiteknighta to je tvoja stvar.

 

19 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Isto tako necu da pustim spin da sam toksicni muskarac iz 15 veka

Uel, dosta si rekao.

 

3 minutes ago, SunZero said:

Prestani sa tim toksicnim machoizmom, place mi se i dobicu depresiju sa fatalnim ishodom jer ne mogu da se izborim sa pritiskom

:yawn2:

 

20 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

da li su ovo iskrene suze

Taj covek treba da bude u ustanovi, nevezano za suze.

Ne znam kako si njega ubacio u razgovor o KOSARKASIMA.

Link to comment
Share on other sites

 

6 minutes ago, ... said:

 

Uel, dosta si rekao.

 

:yawn2:

 

Taj covek treba da bude u ustanovi, nevezano za suze.

Ne znam kako si njega ubacio u razgovor o KOSARKASIMA.


Pricamo o fejk suzama to je jebena tema celog razgovora,  Linov nastup u javnosti zato sto ne moze da dobije ugovor, da li je legit ili fejk. Evo cak i drugar MB je dignuo ruke.
I dobio si javni nastup muskarca koji place, mozda "lik koga igras" po forumu,  zaboravio kako je zapocela diskusija dana.
To ovlazis ima double meaning, kvalitetan pun.
Evo ti ceo dokumentarac: fejk suza u javnim nastupima  

)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

A sto se tice ovaj deo za emotivni, na proslom forumu si vise puta napisao da nekad  glumis ovu emotivnu personu i da nije sve kako pise, da je ovo lik koga igras.
Skupljati nebitne brownie forum poene na taj nacin a sa 2 strane se boris ze te vrednosti je veoma liicerno, ali i to je tvoja stvar.

To ti smatras, ja ne. Nije poenta bila ismevanje necijih osecanja, vec preuvelicavanje dogadjaja iz ugla malo drugacije osobe od mene. 

Skupljanje poena na forumu nije moja stvar. Vise sam fan rasprava kad mi je dosadno.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Pricamo o fejk suzama to je jebena tema celog razgovora

To ne znaci da treba da ubacis psihopatu koji to vezba pred ogledalom.

3 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

To ovlazis ima double meaning, kvalitetan pun.

Ril dil genijalno. Evo, umrla su mi sva 3 lika, a 4. reanimiram.

Jutjub klip kao glavni dokaz da je Lin fejkovao.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ... said:

To ne znaci da treba da ubacis psihopatu koji to vezba pred ogledalom.

Ril dil genijalno. Evo, umrla su mi sva 3 lika, a 4. reanimiram.

Jutjub klip kao glavni dokaz da je Lin fejkovao.

A Lin nije vezbao, samo je napisao taj govor, pa ga je procitao vise puta da proveri da li ima jel umesto jer (valjda je ovo bolji pun na moj racun je),  onda je izasao i imao javni nastup gde su ga udarile emocije..  Naravno postavljamo pitanje : koliko pr menadzera i raznih "coacheva" za javni nastup, su presli preko  tog papira?

Dokumentarac je ~50 minuta,  lazne suze u medijskim nastupima, doduse malo je mracan ima ubistva ne znam da li lik koga igras ima zeludac za to.
Ali zato je BLOG vrhunska referenca za forum vox92, necemo prljave klipove hocemo blog. Blogeri>Vlogeri.

.....
Zao mi je sto nije prosla kod tebe fora za ovlazis, bicu bolji sledeci put 💗, doduse povredjena su mi osecanja zato sto  nije prosla fora posto smatram da sam duhovit i da je bio kvalitetan pun, ali dobro bice druge sanse, verujem u sebe,  bice kvalitetnije fore do NBA sezone, ima da ih zapisujem  kao Lin svoj govor koji je zapoceo nasu pricu..
.....

5 minutes ago, ... said:

To ti smatras, ja ne. Nije poenta bila ismevanje necijih osecanja, vec preuvelicavanje dogadjaja iz ugla malo drugacije osobe od mene. 

Skupljanje poena na forumu nije moja stvar. Vise sam fan rasprava kad mi je dosadno.

 

Ja da se tako borim za neke vrednost, sigurno ne bih pravio jebanu parodiju o takvim temama, kao sto su depresija, tuzna romansa  i tako to. Nikakva korist nema od preuvelicavanja osim simpati poena.  Ali dobro mozda si ovaj new age bloger pa je to neka META  u blogovanju. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ja da se tako borim za neke vrednost, sigurno ne bih pravio jebanu parodiju o takvim temama, kao sto su depresija, tuzna romansa  i tako to. Nikakva korist nema od preuvelicavanja osim simpati poena.  Ali dobro mozda si ovaj new age bloger pa je to neka META  u blogovanju. 

Kakav si ti sebi bog. :lol_2: Platio bih da mogu tako da se raspravljam a da ne citam. Samo da lupetam.

Eto, ja sam meta bloger. Poenta je u dogadjajima i iskljucivo zajebanciji na svoj racun. Jer mene je iskreno briga, ja sam doziveo - ja sam se posrao po tome. Nisam nikada ismevao depresiju, no nastavi da izmisljas, mozda ti i uspe da "pobedis" u ovome.

Nemam pojma sta zelis da dokazes? Da sam govnar? Ok, jesam. Nije tvoj problem. Licemer isto. 

Pokusavas da pobedis u raspravi tako sto uzimas postove koji veze nemaju sa ovim, da od njih napravis ismevanje depresije (ovo mi je hit), i dokazes da sam licemercina. Bravo! 

 

9 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Zao mi je sto nije prosla kod tebe fora za ovlazis

:classic_laugh:

 

10 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Dokumentarac je ~50 minuta,  lazne suze u medijskim nastupima, doduse malo je mracan ima ubistva ne znam da li lik koga igras ima zeludac za to.
Ali zato je BLOG vrhunska referenca za forum vox92, necemo prljave klipove hocemo blog. Blogeri>Vlogeri.

Sirotinjski sarkazam. 

 

Malo je mracan = ima ubistava. Smem li da pitam sta bi bilo da je stvarno mracan? Hajde da ne kacis ljude koji su ubijali druge ljude kao dokaz da je Lin fejkovao suze. Jer Lin nije nista lose uradio. Ti ljudi su u stanju da isplacu kisu jer nisu ni trepnuli dok su nekome uzimali zivot.

22 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Naravno postavljamo pitanje : koliko pr menadzera i raznih "coacheva" za javni nastup, su presli preko  tog papira?

I sve to zbog cega? Da bi dobio ugovor? Tako se ne dobija ugovor. Ti stvarno zivis u nekom losem svetu kad mislis da bi neko napravio citav sou oko toga da bi dobio jebani nba ugovor (a iza sebe pritom ima solidnu sezonu).

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, ... said:

Kakav si ti sebi bog. :lol_2: Platio bih da mogu tako da se raspravljam a da ne citam. Samo da lupetam.

Eto, ja sam meta bloger. Poenta je u dogadjajima i iskljucivo zajebanciji na svoj racun. Jer mene je iskreno briga, ja sam doziveo - ja sam se posrao po tome. Nisam nikada ismevao depresiju, no nastavi da izmisljas, mozda ti i uspe da "pobedis" u ovome.

Nemam pojma sta zelis da dokazes? Da sam govnar? Ok, jesam. Nije tvoj problem. Licemer isto. 

Pokusavas da pobedis u raspravi tako sto uzimas postove koji veze nemaju sa ovim, da od njih napravis ismevanje depresije (ovo mi je hit), i dokazes da sam licemercina. Bravo! 

 

Jao vidi ga mica, cekaj a ono spinovanje o 15 veku sta si ti tu pokusao ? Da otvaras oci pecinskim ljudima ovde posto si tako moderan i woke? a mi ne znamo ovde sta znaci toksicna muskost? Nije lepo kada se spinuje, ti licemerni govnjar ja pecinski covek iz 15 veka, koga je udarila toplota

Nego 2 puta spominjes rec  pobeda, ne znam zbog cega ti je bitna ta rec ali ima neko znacenje, ovde imamo diskusiju nema pobednika, niko ne boduje debatu, ali ako ti toliko bitno, EVO POBEDIO SI mozes lakse da spavas. 12 poena za tebe od mene, bendujem knee
Parodija ne znaci samo ismejavanje, a ono sto si ti radio je parodija, (https://en.wikipedia.org/wiki/Parody), to sto je parodija samog sebe ne menja poentu, a kao borac za vrednosti, koji stiti ljude od mesa i krvi ne ide da tu pustas price kao da si braca Grim.

11 minutes ago, ... said:

Malo je mracan = ima ubistava. Smem li da pitam sta bi bilo da je stvarno mracan? Hajde da ne kacis ljude koji su ubijali druge ljude kao dokaz da je Lin fejkovao suze. Jer Lin nije nista lose uradio. Ti ljudi su u stanju da isplacu kisu jer nisu ni trepnuli dok su nekome uzimali zivot.

 

Opet spin. Ne koristim ovo kao dokaz da je LIN fejkovao nego kao materijal da ljudi ako imaju koristi od toga, znaju da  lazno placu, sto je od starta moja hipoteza da su njegove krokodilske suze.  Jos ce ispasti da tvrdim da je Lin ubio nekog.
Jeste bio sirotinjski sarkazam, priznajem ali ima i mracnijih tema i od ubistva, recimo pedofilija, zofilija, genocid, serijska  ili masovna ubistva ovo sto je aktuelno u USA. 

11 minutes ago, ... said:

 

Ti stvarno zivis u nekom losem svetu kad mislis da bi neko napravio citav sou oko toga da bi dobio jebani nba ugovor (a iza sebe pritom ima solidnu sezonu).

 

Ja zivim u nekom losem svetu, ufffff, malo si se naljutio.
Uf da li treba da pocnem ko  ti da izmisljam svetove ? da pravim te tuzne svetove gde sam ja jadan i bedan  zbog internet kolacica? Mozda bih tako ziveo u lepsem svetu kao ti.

Da  ima solidnu sezonu vec bi potpisao ugovor, posto ne pratis traje ova njegova kampanja za ugovor vec cirka 2/3 nedelje kako hoce mesto u rosteru, nije prva vest o njemu., ovo je samo vrhunac.  
Kao i sto Melo ima kampanju pa je zato otisao kod SAS da sebe predstavi u boljem svetlu da bi dobio ugovor, samo on nije plakao mozda bi i tada skocio u odbranu, posto sam napisao i  da folira intervju =/

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ja zivim u nekom losem svetu, ufffff, malo si se naljutio.

Pomesao si me sa sobom, druskane. Ti si ovde jedini ljut. Los svet, kao svet u kome je lakse poverovati da ljudi fejkuju suze, nego da se mozda zajebes i poverujes da neko iskreno place. 

 

17 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Kao i sto Melo ima kampanju

Ima Melo kampanju, plus nije da nema mesta za njega. Ali njegov problem je u njegovom mentalnom sklopu. 

 

17 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Jao vidi ga mica, cekaj a ono spinovanje o 15 veku sta si ti tu pokusao ?

Da kazem da je istekao rok toj pojavi da muskarci ne placu. Ne da tebi kazem da si pecinski covek. 

 

17 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Parodija ne znaci samo ismejavanje, a ono sto si ti radio je parodija, (https://en.wikipedia.org/wiki/Parody), to sto je parodija samog sebe ne menja poentu, a kao borac za vrednosti, koji stiti ljude od mesa i krvi ne ide da tu pustas price kao da si braca Grim.

Ovo mi je hajlajt mog zivota. To sto sam sebe izvrgao ruglu i ono sto se meni desava, nema nikakve veze sa onim sto mislim o odredjenim pojavama. Moj zivot - moja stvar. Ja sam neke stvari pisao jer mi je bilo lakse da vidim koliko su minorne i apsurdne kad se sagledaju sa strane, kad ih napise osoba bez imena i identiteta.

Neke stvari sam osecao, neke preuvelicao, neke jednostavno okrenuo. 

17 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Uf da li treba da pocnem ko  ti da izmisljam svetove ? da pravim te tuzne svetove gde sam ja jadan i bedan  zbog internet kolacica? Mozda bih tako ziveo u lepsem svetu kao ti.

Mogao bi. Ja sam to radio zbog sebe. Malo bude krindz, malo smesno, malo pateticno. Iskreno, mnogo mi je lakse bilo da predjem preko nekih ozbiljnijih stvari. Nije nista epohalno bitno kad sam i sta trolovao, koliko je bilo istina i sta sam osecao tada. Meni je posluzilo kao ventil i bilo je ok (a i sad isto).

 

17 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Nego 2 puta spominjes rec  pobeda, ne znam zbog cega ti je bitna ta rec ali ima neko znacenje, ovde imamo diskusiju nema pobednika, niko ne boduje debatu, ali ako ti toliko bitno, EVO POBEDIO SI mozes lakse da spavas. 12 poena za tebe od mene, bendujem knee

Nema potrebe da se srdis. Deluje kao da uvlacis stvari koje sam pisao da bi me diskreditovao. Mozda gresim, ne znam. 

 

Naravno, opet preuvelicavanje. Nemam namere da pobedjujem u nekoj random diskusiji na internetu. Ja se svakako prepirem jer mi je dosadno i vrucina.

25 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

moderan i woke

Ova 2 izraza ne koristim nikada. Ovako ja razmisljam, ne zbog trendova, jer ih ne pratim, vec jer mi je tako logicno. Moji stavovi su daleko od nekih woke, posto obvi zivim u svetu gde ne treba da smisljam 100 razloga zasto bi neko plakao, osim da mu je jednostavno tako doslo.

 

 

Ja diskutujem sa tobom, ali imam osecaj da imamo skroz razlicite poglede na situaciju i da se ne mozemo sloziti. Mislim, mozemo da nastavimo jos, ali svestan si i sam da bi islo u nedogled. Niti ti razumes zasto sam ja radio sta, niti ja sta zelis da postignes time sto uplices to. 

 

26 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

koga je udarila toplota

Ovo se odnosilo i na mene. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ... said:

Los svet, kao svet u kome je lakse poverovati da ljudi fejkuju suze, nego da se mozda zajebes i poverujes da neko iskreno place.

Vidiš, ako govorimo o Linu, on možda i ne folira suze, možda se zaista oseća iznevereno, tužno, razočarano, šta god i veruje da mu se svet srušio.

 

Međutim, to ne znači da svet treba da pokaže neverovatno razumevanje za svakog ko izađe u javnost i traži podršku/sažaljenje/... za svoju "tužnu" sudbinu, a  koja je sve samo ne tužna i bezizlazna. Jbg, nekad treba i da se odraste a on to definitivno još nije učinio.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, 34Barkley said:

Jbg, nekad treba i da se odraste a on to definitivno još nije učinio.

Ja bih malo samo ispravio i rekao da se pomiri sa situacijom i krene dalje. Odrastanje nije bas stvar koja to najbolje opisuje.

 

6 minutes ago, 34Barkley said:

za svoju "tužnu" sudbinu

Njemu je njegova prica teska. To sto se ja ne nalazim u njegovoj situaciji, ne znaci da treba da mislim da je njemu sve super i da je umislio. Jebiga. 

Mislim, sve je do ljudi. Ja cu uvek prvo da pomislim da je neko iskreno place, jer mi je ovo drugo nekako shit potez. 

6 minutes ago, Radalek said:

Jel mozemo, molim vas, da se vratimo raspravi da li je 2000. godina u devedesetim...

Pogledas napolje, ako vidis ljude sa upasanim treshama u farmerke, onda jeste.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Squabbit said:

Nemojte bre ljudi da stavljate wiki kao izvor za nesto.

koji tezinu, relevantnost taj sajt nosi?

Znam da ima recenzija, ali pitaj boga sta je tu tacno sta nije..

Ne odnosi se na parodiju od gore cisto da se razumemo.

Wiki realno sluzi da nadjes izvor odakle je sta citirano, da bi imao reference ostalo je go kurac koji sluzi za opasno trolovanje..

Da se vratim na temu. Ne mogu da kvotujem sve iznervirao me Grof skinuo mi Rashforda,
@zumbul 
 Ali da imamo razlicita gledista na svet, nemam ja razloga da budem ljut to vise spada pod kriticki um, nikad ne gutas sta ti se servira, prvo gledas ko servira i kakve motive ima taj sto servira.
Lin kao sto sam rekao ima kampanju, stoji ovo sto je Barkley rekao i to sam negde napisao da je on  verovatno tuzan,  sto vise nema kvalitet za nba ligu, ali ostalo je klasican javni nastup sa sve  pateticnim citatem, kako je on udario dno ali i pored toga jos tone, a  pre toga uzeo prsten koji je zasluzio koliko i Darko, klasican jeftin sob story.
Jos ova njegova kampanja traje od osvajanja titule, tada je vec poceo da ubacuje  seed za pricu o free agency.  
Pre ce biti da si ti mnogo naivan ali opet to je tvoja stvar, samo ce da te izjebe neko opasno na suze a tada ce biti kasno za lekciju.
Emocije bas zato sto su jake, dobro  se prodaju u kapitalizmu. Zato i imas ove fejk gurue, life coachove koji koriste tudje emocije/slabosti/manjaksamopouzdanja zbog kinte.    

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

A na forumu tumbleweed... Znate na koji gif mislim.

Iluzorno je očekivati da se bilo ko u "javnosti" ponaša potpuno prirodno, pogotovu pred kamerama. Lin je pametan dečko i ne bi izlazio pred kamere nepripremljen. Ali da je sad vežbao plakanje, aj budimo realni.



Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Pre ce biti da si ti mnogo naivan ali opet to je tvoja stvar, samo ce da te izjebe neko opasno na suze a tada ce biti kasno za lekciju.

 Ovde se vidi koliko volis da pretpostavljas stvari. Ukoliko razumem Lina, ne znaci da bih mu dao ugovor zbog plakanja (kosarka je kosarka). Isto tako ne znaci da se lozim na plakanje, rekao bih cak i suprotno jer ne znam sta da radim kad neko place osim da ispricam neku glupu foru.

Tako da ono, batali me slobodno sa ovim zivotnim lekcijama ukoliko me vec ne poznavas.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...