Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Labavo od strane Kantera, preoštro od strane Jokića = Jokić ljigav jer boksuje agresivno igrača u jebenom playoffu... Na vrh svega ovoga, ja sam posle prve utakmice, a itekako nakon druge počeo da uopšte sumnjam u tu povredu Kantera. On stalno izjavljuje kako ga boli itd, ali ja ne vidim nikakvu manu tokom igre sa tim ramenom i sa tehnikom lijeve ruke. Radi sve isto kao i prije, isti igrač potpuno, samo što se hvata za glavu nakon zakucavanja i odmahuje glavom.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, larry said:

Labavo od strane Kantera, preoštro od strane Jokića = Jokić ljigav jer boksuje agresivno igrača u jebenom playoffu... Na vrh svega ovoga, ja sam posle prve utakmice, a itekako nakon druge počeo da uopšte sumnjam u tu povredu Kantera. On stalno izjavljuje kako ga boli itd, ali ja ne vidim nikakvu manu tokom igre sa tim ramenom i sa tehnikom lijeve ruke. Radi sve isto kao i prije, isti igrač potpuno, samo što se hvata za glavu nakon zakucavanja i odmahuje glavom.

 

Slepacki potez. Da uopste ne ulazim u to da li je Kanter povredjen i koliko.

 

U reket ulazi samo da pokupi loptu kad prime kos ali bitno da se kod bacanja fazon Lillarda koji sutira 95% u 1/4 gradi kao Hulk Hogan.

 

Kao da sad neko iz Portlanda konstanto kaci Murraya po cevanici kod svakog skoka ili kod izovdjenja lopte, sto konkretno nije faul ali pokazuje kakav si jadnik.

 

Ako vec misli da mu naskodi ili iskorsti sto je povredjen udji bato u meso u napadu, zagradi se, trazi svaki napad loptu i siluj ga za ove vasarske fore se na basketu cupaju usi...

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 said:

@delgado jel pada vcrs GS? Ocel se taj tvoj Kapela pojavit pored Greena?

 

Od veceras Klica shvata da je najbolji centar u ligi ove godine, pali urgency mode i Houston krece u misiju odbrane domaceg terena. 

 

 Miki, neka nama Kajrija i Obrve. To je savrsen spoj, treba jedan jak bek, znas i sam da bez toga nema nista, Lbj/Lenard/Davis je guzva. Ovako,  Irving/KCP/Lbj/Davis/Mcgee petorka i vozi prike. 

Link to comment
Share on other sites

Ova prva petorka GSW-a je trenutno nepobjediva u plej-of seriji. Previše je tu iskustva, znanja, fizike i nevjerovatnog individualnog kvaliteta da bi ih neko ''skinuo'' četiri puta za kratko vrijeme. Ove godine djeluju bolje nego lani, mislim da je priča o tituli praktično završena. Ono što slijedi za njih je samo odrađivanje posla...

Link to comment
Share on other sites

Ovo što je ubacio Capela dva puta više je izgledalo kao slučajnost sa srećnim krajem. Mogu Rakete do pobjede ili dvije naravno, za šta i sam navijam čisto zbog zanimljivosti serije, ali četvorka je, bojim se, nedostižna. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...