Jump to content

Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...


Eddard

Bojkot izbora-da ili ne?  

146 members have voted

  1. 1. Da li ste za bojkot izbora koji će se održati sledeće godine?

    • Da
      73
    • Ne
      42
    • Ne znam
      14
    • Ne zanima me
      15
    • Ne želim da odgovorim
      2


Recommended Posts

1 hour ago, ras kass said:

Svesni su da su Srbi ustvari teski beskicmenjaci i luzeri, barem vecina, i da nema te ideologije vaznije od drzavnog posla.

Ako, ako, to i treba što više g*ziti, kako bi rekao dr Puzigaća. To su teška g*vna kojima je i državni posao premija imajući u vidu da bi bez toga mogli samo da čiste ulice i da oru njive.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 6/19/2020 at 9:54 AM, Klotzen said:

Direct Media od 2012. na ovamo pada. 2013. ju je Đilas prodao nekom bugarinu (neki kažu fiktivno) ali i posle toga je nastavila da pada. 2018. ju je preuzela United Grupa i zahvaljujući njima je ponovo počela da radi kako treba. Inače oni su vlasnici licenca za gomilu emisija, prenosa i filmova i danas najviše zarađuju na tom polju.

 

Od 2012. je glavna agencija "Second" iza koje stoji Veselinović, Vučićeva desna ruka. Svi veliki oglašivači iz DM kako je kome isticao ugovor su prelazili u "Second". Druga dva "majstora" iz vremena DS, Šaper i zaboravih ime drugog su preletela u SNS još u toku 2012. godine i tako zadržali svoj deo kolača praktično neokrnjen, samo sada verovatno sponzorišu neke druge kampanje.

 

Princip rada Veselinovića je isti kao i Đilasa. Sva preduzeća koja žele poslove sa državom ili dobre odnose sa njim se reklamiraju preko neke od njihovih agnecija. Svi mediji koji žele reklame državnih preduzeća i reklame njihovih agencija moraju da slušaju vlast. Zamislite situaciju da se posle pada Faraona Veselinović angažuje u politici i osnuje svoju stranku, to je isto kao i ovaj primer. Pri tome za razliku od Veselinovića koga Faraon kontroliše DS je očigledno izgubio kontrolu nad Đilasom pa je ovaj tako bio gradonačelnik i jedan od glavnih ljudi u DS. Koliko je bio uticajan videli smo kada je smenio Tadića.

 

I to je ono što Đilas nikad neće oprati i što će biti teret za tu njegovu stranku a i za SZS jer je jedan od lidera. E sad druga je stvar što Faraon na to nakarikao krminal epskih razmera i dosta ljudi je palo na tu laž i veruju da je on ukrao 600 miliona $ od države. Još jedan u nizu dokaza koliko su mediji moćni i bitni. Ima i on i taj mandat gradonačelnika zbog koga ima solidan rejting u BG ali u ostatku Srbije pola veruje u priču SNS a druga polovina u ovo što sam ja pisao u ovom postu. Neki mogu da pređu preko toga jer je trenutna vlast katastrofa za Srbiju ali većina nikad neće.

Ne znam ko ti je pričao o ovome, ali te je debelo slagao. DM je lider na tržištu i posle 2012. godine. Ubedljivo je najjača medijska agencija, preko koje ide skoro 50% ukupnog medijskog ulaganja. United grupa je ne bi kupila da je propadala, barem malo razmisli. 

 

Ljudi iz policije za organizovani kriminal su godinu i po dana išli po knjigama DM da bi našli bilo šta što bi mogli da napakuju, i ništa nisu našli.

 

21 minutes ago, Zvezdinho said:

Niko da pita zasto je Dajrekt medija svojevremeno kupila  oko 10 posto Pinka i to za vreme SNS vladavine i KSS Djilas vladavine.

Kakve to veze ima, kada je to bilo 2015., kada Đilas nije imao nikakve veze sa DM

Link to comment
Share on other sites

Direct Media je kupljena od strane UG zato da bi došli u posed PINK M i PINK BIH koje su televizije sa nacionalnom pokrivenošću u CG i BiH. Pored toga imaju i gomilu prava na razne prenose i emisije a što se tiče reklama sve velike kompanije su prešle u Second tako da čisto sumnjam da su lideri u tom poslu. Ali DM je pristuran i na CG, BiH i Albanskom tržištu a tamo ne znam kako stoje.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Klotzen said:

Direct Media je kupljena od strane UG zato da bi došli u posed PINK M i PINK BIH koje su televizije sa nacionalnom pokrivenošću u CG i BiH. Pored toga imaju i gomilu prava na razne prenose i emisije a što se tiče reklama sve velike kompanije su prešle u Second tako da čisto sumnjam da su lideri u tom poslu. Ali DM je pristuran i na CG, BiH i Albanskom tržištu a tamo ne znam kako stoje.

Ne znam ko ti je to pričao, ali te je debelo slagao. Ta Second agencija nije ni u prvih 10 agencija kod nas. 

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

Ovo sto se desava danas u Srbiji, izucavace se na svim svetskim fakkultetima koji se bave ovom tematikom.  Jedostavno receno ne znam kako je van Balkana, ali ovo ovde je bukvalno evropsko dno i nevrovatno da smo cak i 90tih bili moralno i intelektualno ispred, nego danas. Ovde bi te bukvalno svako prodao za sitno. Kad kazem svako,tu mislim na vecinu. 

 

Ovde nije los covek ni koji svera tone kokaina ili pak ubije premijera zemlje. Kriminalci su danas avanzovali u politicare i biznismene. Neka nam je Bog u pomoci, ali mislim da je jedino resenje ko ima problema sa ovim da ode odavde.

 

Mi smo toliko nebitni i minorni, da stvarno sumnjam da ce ovo sa strane neko prekuniti a mi ovde unutra nemamo snage.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LosmiSK said:

Ovo sto se desava danas u Srbiji, izucavace se na svim svetskim fakkultetima koji se bave ovom tematikom.  Jedostavno receno ne znam kako je van Balkana, ali ovo ovde je bukvalno evropsko dno i nevrovatno da smo cak i 90tih bili moralno i intelektualno ispred, nego danas. Ovde bi te bukvalno svako prodao za sitno. Kad kazem svako,tu mislim na vecinu. 

 

Ovde nije los covek ni koji svera tone kokaina ili pak ubije premijera zemlje. Kriminalci su danas avanzovali u politicare i biznismene. Neka nam je Bog u pomoci, ali mislim da je jedino resenje ko ima problema sa ovim da ode odavde.

 

Mi smo toliko nebitni i minorni, da stvarno sumnjam da ce ovo sa strane neko prekuniti a mi ovde unutra nemamo snage.

 

Sto je najgore, sve mi izgleda kao da stvari imaju tendenciju dekadencije koja ce se nastaviti u godinama koje su pred nama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa vec se izucava, idu prilozi o drzavi u kojoj postoji farsa od izbora, Djokovic organizuje korona party, puni stadioni. 

Ni pcr testove iz Srbije ne priznaju vise. 

Da budemo srecni ako nam granice otvore do jeseni. 

Crna rupa,. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LosmiSK said:

Ovo sto se desava danas u Srbiji, izucavace se na svim svetskim fakkultetima koji se bave ovom tematikom.

 

Meni se čini da je ovo pre materijal za scenariste nekih novih montipajtonovaca. Školuju se i scenaristi na fakultetima. Montipajtonovce će izučavati kao teške amatere, dok će ovi naši biti uzor.

Edited by DJ_Vasa
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Iznedrila je DS svakakve kadrove..nazalost i neljude. Ovi koji danas trebaju da najzad okoncaju svoju pricu u DS se sluze i silom da to sprece. Voleo bih da Lutovac izdrzi do kraja,ali tesko.. Hakerski napad na informativnu sluzbu DS,batinasi,ne sumnjam i institucije (upravni sud)..sve govori da ce Balse,Leke&Kene da prevladaju..pazi molim te! Izlazi se na izbore na drugim listama,a dolazi se da bi se odbranila prava DS :ajme:

Link to comment
Share on other sites

Ogromnom većinom glasova članova Glavnog odbora usvojen je izveštaj o radu predsednika Zorana Lutovca i time je još jednom potvrđeno poverenje demokrata koje aktuelno rokuvodstvo uživa. “Hvala demokrate što ste odbranili bojkot. Demokrate i demokratkinje su održale reč! Nastavljavamo sa reformamam stranke, nastavljamo da gradimo Srbiju kakvu želimo.” rekao je Lutovac.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, marejosip said:

Pa struja koja stavi batinase i spreci drugoj strani ulazak se ne moze izjednacavati sa ovom drugom.

 

jeste indikativno, ali poucen iskustvom ne zelim da se zalecem

mozda su stvari tako jednostavne, a mozda su kena i balsa neka vrsta djilas&solak mantre za ds...uglavnom ako ima neko upucen u prilike da baci svetlo na ova desavanja

Link to comment
Share on other sites

  • Lobotomija changed the title to Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...
  • 40Wins pinned and unpinned this topic
  • 40Wins locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...