Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

3 minutes ago, tsva said:

Po cemu je jasno?

Po tome sto je VLP 30% skuplji, 3 godine stariji, zauzima mesto stranca i nije bas nista pokazao. Videcemo u narednim mesecima, ali deluje tanko i ne deluje da se previse uzbudjuje zbog toga. Potpuno sam siguran da bi Čavrić više pružio. Čavra je bolja verzija Srnića, po meni dosta bolja i takav igrac bi nam koristio, pogotovo ako je domaci.

 

Cak iako se poveca broj stranaca treba težiti da se ta granica ne probija previse.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, perkos said:

Samo malo zdravog razuma i dobre volje ne bi bilo na odmet ni kod navijača a bogami ni kod Milojevića i pojedinih igrača. Mi navijači da shvatimo kakvu bagru imamo u klubu i da uprkos njoj sportski deo kluba uz poneku grešku ipak uspešno vodi Zvezdu tamo gde joj je mesto a to su evropska takmičenja. Može sigurano a i mora i bolje ali za to se pre svega treba obratiti čelnicima kluba koji su najgori deo priče zvane FKCZ.

Miloje i igrači moraju da shbvate da su u FKCZ klubu koji ne trpi ni najmanji kiks i gde se i kad se ređaju uspesi traže mane i spremaju ostavke. Moraju da nauče da se nose sa tim pritiskom ili neće dugo ostati u Zvezdi. Nema potrebe da kukaju i žale se već samo da još više rade i postižu još bolje rezultate. Primer neka im bude Zvezda pod vođstvom Dejana Radonjića. Kakve je pritiske taj čovek istrpeo i kakve podvale prećutao to je za snimanje ozbiljnog filma ali je radom i čistim odnosom doprineo da KKCZ postane evropski klub.

Isto to važi i za igrače, mora da svaku utakmicu igraju u ritmu sinoćnog drugog dela, da li igrali u Ivanjici, na krovu ili protiv Javora kući nebitno je, mora se gaziti svih 95 minuta i takvim pristupom steći će se navika i za evropske mečeve.

Što manje priče u medijima i što više rada na terenu je recept za uspeh!

 

   

Ovo je vise pitanje srpskog mentaliteta da se trazi smena i kada se redjaju uspesi kao sto kazes.

Cuj ne trpi se ni najmanji kiks, treba vise rada i boljih rezultata. Pa bolji rezultati su da udje u eliminacije ili osvoji LS i nasu ligu bez poraza,

o igri moze da se diskutuje, o rezultatima minus derbiji ne bih rekao.

Najjace da je Radonjic dobar primer, 90% navijaca je htelo njegovu smenu, zvalo ga lemur itd, pa je posle dizan u nebesa.

Generalno, osim derbija za koje ne moze jos da provali sta treba da radi, Milojevic radi odlican posao.

Mogao bih reci cak i neverovatan.

Link to comment
Share on other sites

Bolje kao prvi, ali je to veoma teško pored ovakvog Bajerna.

Što se tiče stranaca, naravno da nema veze, kao što nema veze da li je neko mlad ili star. Gleda se samo kvalitet, a Van La Para ne da ga ima, nego ga ima u tonama.

 

Ekstremno, ali ekstremno koristan igrač je Radživ Van La Para, iskustvo igranja u Premijer ligi je neprocenjivo. Videlo se to juče dosta jasno u duelima.

Ono što je potrebno je da prođe određeno vreme da sve legne u timu.

 

Nema nikakve sumnje da će Van La Para i Tomane biti oslonci u narednim utakmicama, veoma su kvalitetni igrači.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Cavani said:

 

Generalno, osim derbija za koje ne moze jos da provali sta treba da radi, Milojevic radi odlican posao.

Mogao bih reci cak i neverovatan.

Jbg, ne mogu da se slozim sa ovime. Osim derbija, mi igramo katastrofa kad god imamo rezultat.

 

Juce je veoma lose spremio ekipu, igrom nismo nista mogli da napravimo u prvom poluvremenu. Jeste, nismo imali srece prilikom primljenog gola, za to ne mogu trenera da krivim, ali smo uzasni bili. Nije neka topla voda sto smo napali kad nemamo rezultat, pitanje je zasto to nismo radili i kad je bilo 0:0, s obzirom na sastav i igru Olimpijakosa. Znaci, vidi se da to MOZEMO da igramo i da imamo dobre igrace.

 

To sto smo dominirali 11 na 10, moze, a i ne mora da ima veze sa trenerom. Nije taj jedan igrac vise dovoljan da bi se pobedilo, videli smo i kod komsija protiv Alkmara, ali negativan rezultat + taj igrac je u velikoj meri odredio da mi ne budemo sise, jer jel'te, nismo imali ni sta da izgubimo. Plus Milojeviceve izmene, za to svaka cast.

 

Nas je onaj zicer Olimpijakosa verovatno delio od poraza, a na kraju smo rezultatski dobili mnogo vise nego sto je bilo do kvaliteta. To je samo rezultatska klackalica koja moze da ode na jednu ili drugu stanu i ne pokazuje da li se dobro radi. I kad izgubis, mozes cesto reci "igrali smo dobro, ali protivnik je bio bolji, treba nastaviti ovako", dok postoje pobede za koje se provuces na sumnjiv penal, igraca vise, promasene zicere, userske golove. Znaci sam rezultat ne govori uvek da li dobro radis.

 

Nadam se da ovom pobedom necemo izgubiti nesto na duze staze, da se ne pomisli kako, eto "dobro radimo, vidite da smo pobedili u LS". 

 

 Videli smo, po ko zna koji put, da mozemo, hajde sada da to radimo stalno.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Imajuci u vidu da se Kanjas povredio u duelu u kojem je igrac dobio drugi zuti, te da je Kanjas nesto kasnije napustio igru apsolutno je sudijska odluka na mestu. Drzao je ujednacen kriterijum...

imamo fore pet nedelja da dignemo formu.  Pobedili smo u vreme kada ne igramo dobro. Neko rece bice Tomane okosnica. Pored ovakvog Boe on je druga opcija. Voleo bih cesce da gledam Boa-Tomane tandem ali mrka kapa imajuci u vidu ogeanicenje sa brojem stranaca. Onaj zicer Olija podsetio me je na zicer Liverpula protiv nas.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Znanje imanje said:

Bolje kao prvi, ali je to veoma teško pored ovakvog Bajerna.

Što se tiče stranaca, naravno da nema veze, kao što nema veze da li je neko mlad ili star. Gleda se samo kvalitet, a Van La Para ne da ga ima, nego ga ima u tonama.

 

Ekstremno, ali ekstremno koristan igrač je Radživ Van La Para, iskustvo igranja u Premijer ligi je neprocenjivo. Videlo se to juče dosta jasno u duelima.

Ono što je potrebno je da prođe određeno vreme da sve legne u timu.

 

Nema nikakve sumnje da će Van La Para i Tomane biti oslonci u narednim utakmicama, veoma su kvalitetni igrači.

 

:classic_laugh:

 

U čemu koristan, okopavanju vinograda?

 

Juče nije dobio bukavno ni jedan duel.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Znanje imanje said:

Bolje kao prvi, ali je to veoma teško pored ovakvog Bajerna.

Što se tiče stranaca, naravno da nema veze, kao što nema veze da li je neko mlad ili star. Gleda se samo kvalitet, a Van La Para ne da ga ima, nego ga ima u tonama.

 

Ekstremno, ali ekstremno koristan igrač je Radživ Van La Para, iskustvo igranja u Premijer ligi je neprocenjivo. Videlo se to juče dosta jasno u duelima.

Ono što je potrebno je da prođe određeno vreme da sve legne u timu.

 

Nema nikakve sumnje da će Van La Para i Tomane biti oslonci u narednim utakmicama, veoma su kvalitetni igrači.

Gde je sakrio tu tonu? U garaži? VLP ima problem sebičnosti i razumevanja igre, žongliranje je za cirkus, a to često radi, a da pritom tim ima 0 koristi od toga. Ako ovako nastavi, a znajući Milojevu praksu ima da ga klupira dok si rekao keks. Ja sam prvi bio da se pusti dečko da pokaže šta zna i može, za sada sve je to vrlo tanko. Za brata Tondelu ne znam šta da velim, nije za otpisivanje, ali bocman je definitivno korisniji igrač u ovoj postavci igre (makar kad je i u nekoj polu - formi). 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Jbg, ne mogu da se slozim sa ovime. Osim derbija, mi igramo katastrofa kad god imamo rezultat.

 

Juce je veoma lose spremio ekipu, igrom nismo nista mogli da napravimo u prvom poluvremenu. Jeste, nismo imali srece prilikom primljenog gola, za to ne mogu trenera da krivim, ali smo uzasni bili. Nije neka topla voda sto smo napali kad nemamo rezultat, pitanje je zasto to nismo radili i kad je bilo 0:0, s obzirom na sastav i igru Olimpijakosa. Znaci, vidi se da to MOZEMO da igramo i da imamo dobre igrace.

 

To sto smo dominirali 11 na 10, moze, a i ne mora da ima veze sa trenerom. Nije taj jedan igrac vise dovoljan da bi se pobedilo, videli smo i kod komsija protiv Alkmara, ali negativan rezultat + taj igrac je u velikoj meri odredio da mi ne budemo sise, jer jel'te, nismo imali ni sta da izgubimo. Plus Milojeviceve izmene, za to svaka cast.

 

Nas je onaj zicer Olimpijakosa verovatno delio od poraza, a na kraju smo rezultatski dobili mnogo vise nego sto je bilo do kvaliteta. To je samo rezultatska klackalica koja moze da ode na jednu ili drugu stanu i ne pokazuje da li se dobro radi. I kad izgubis, mozes cesto reci "igrali smo dobro, ali protivnik je bio bolji, treba nastaviti ovako", dok postoje pobede za koje se provuces na sumnjiv penal, igraca vise, promasene zicere, userske golove. Znaci sam rezultat ne govori uvek da li dobro radis.

 

Nadam se da ovom pobedom necemo izgubiti nesto na duze staze, da se ne pomisli kako, eto "dobro radimo, vidite da smo pobedili u LS". 

 

 Videli smo, po ko zna koji put, da mozemo, hajde sada da to radimo stalno.

Pa napisah u istom postu da imamo rezultate , a da o igri moze da se diskutuje :).

Igramo katastrofa kada imamo rezultat to stoji, ali osim derbija smo bezmalo uvek dolazili do uspeha.

Jbg, stvorio je protivnik taj zicer pre naseg gola, ali sem toga i user gola ni oni nisu nista posebno pokazali.

Vise sam misljenja da je uprava napravila sranje i javasluk u svlacionici sa viskom igraca, muljanjama i prodajama, gde je nestala hemija.

U jednom kolu ti igra Pavkov, u drugom nije u protokolu, situacije sa Gajicem i Benom, tesko je napraviti hijerarhiju.

Nije lako treneru da iskristalise postavu sa 25 igraca i stvori disciplinu, tim pre sto ne moze da trajno skrati rotaciju zbog debilnog

pravila sa strancima.

Terzic i ekipa su mu uterali do balcaka, mozemo da diskutujemo da li je trebao da digne glas protiv muljanja, ali

uostalom to i nije njegov deo posla.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, suptil said:

Imajuci u vidu da se Kanjas povredio u duelu u kojem je igrac dobio drugi zuti, te da je Kanjas nesto kasnije napustio igru apsolutno je sudijska odluka na mestu. Drzao je ujednacen kriterijum...

imamo fore pet nedelja da dignemo formu.  Pobedili smo u vreme kada ne igramo dobro. Neko rece bice Tomane okosnica. Pored ovakvog Boe on je druga opcija. Voleo bih cesce da gledam Boa-Tomane tandem ali mrka kapa imajuci u vidu ogeanicenje sa brojem stranaca. Onaj zicer Olija podsetio me je na zicer Liverpula protiv nas.

To sto se Kanjas povredio nema uopste veze da li treba karton da se da. Sudija u tom trenutku nije mogao da zna takve stvari, a i da jeste, opet to ne mora da ima presudnu ulogu.

Sta znaci "drzao je ujednacen kriterijum"?

zuti karton Rodica - lakat u glavu, kao Milunovic sto je dobio 2 komada protiv Kopenhagena

zuti za Van la Paru - prekidanje kontre, zuti karton kod svakog sudije,

zuti za Boacija - prigovor, zuti karton kod svakog sudije,

zuti za Njegosa - cist kao suza, kod svakog sudije,

zuti za Marina - opet cist, kod svakog sudije,

 

prvi zuti za Benziu - cist, povlacenje s ledja, kod svakog sudije,

drugi zuti - niti je grub start, niti je kontra, Kanjas se krece ka nasem golu, klasican faul na sredini terena. posle tog kartona, bilo je nekoliko takvih startova i niko nije dobio zuti karton.

Znaci nema nikakvog kriterijuma, lakog hvatanja za dzep, svi ostali kartoni su bili na mestu.

 

Ne znam zasto se uvek mora naci neko "opravdanje" da bi nam kao bilo lakse, jer nas sudija kao uvek moze samo da osteti. Onaj faul nije ni za prvi zuti karton, a kamoli za drugi, za koji se valjda i maaalo vise tolerise. Jedino ispravno je bilo - usmena opomena, da igrac povede racuna.

Hvala mu na tome, teramo dalje, pobeda se racuna.

Edited by Dropkick Murphys
Link to comment
Share on other sites

Drugi zuti je dobio za faul s ledja bez kakve namere da se ide na loptu. Tzv takticki faul. To so ga KSL sudije ne kaznjavaju zutim ne znaci da ne trebaju. Isti sudija je Rodicu dao zuti protiv Arsenala u BG za slican faul. Sve je tu cisto.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Znanje imanje said:

Bolje kao prvi, ali je to veoma teško pored ovakvog Bajerna.

Što se tiče stranaca, naravno da nema veze, kao što nema veze da li je neko mlad ili star. Gleda se samo kvalitet, a Van La Para ne da ga ima, nego ga ima u tonama.

 

Ekstremno, ali ekstremno koristan igrač je Radživ Van La Para, iskustvo igranja u Premijer ligi je neprocenjivo. Videlo se to juče dosta jasno u duelima.

Ono što je potrebno je da prođe određeno vreme da sve legne u timu.

 

Nema nikakve sumnje da će Van La Para i Tomane biti oslonci u narednim utakmicama, veoma su kvalitetni igrači.

 

Ne znam na osnovu cega procenjujes da ce biti oslonci posto do sada nisu pokazali ni da umeju da sutnu loptu, ono, nikakav ucinak bukvalno

 

Iskustvo u PL imaju mnogi igraci, ne znaci da su svi vrhunski... posebno jer nije igrao u nekom jakom klubu nego fenjerasu

 

P. S. Drugi zuti nije sporan. Ne znam sta si gledao ali sudija je kaznjavao takve startove, bukvalno su svi dobili zuti za svaki jaci start... to sto je kriterijum bio preostar je nesto drugo ali bitno da se toga drzao ceo mec

 

I Oli stvarno skroz kul klub, nit se bune, nit ciganisu osim onog procelavog kapitena... steta sto su nam ih ovi dileri sa tribine ogadili tim forsiranjem bratstva

Edited by vepar
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, tsva said:

Vidim neki klinac iz Graficara metno 3 komada. Ne moze bit gori od Simica nema teorije. Steta sto on nije necija kombinacija dok Simic jeste - piksla.

 

 

Gavrić.

 

On je trebao da bude uz prvi tim već sada, zašto nije, to je dobro pitanje. Priča se da će od januara da bude uz prvi tim, uz nadam se odlazak Simića.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Citam na onom drugom forumu da su mnogi ulazili na sever sa falsifikovanim kartama, da su za istocnu tribinu delili besplatno karte. Prst u oko svima onima koji su makar i jedan dinar potrosili za kartu.

Edited by Zizu
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

i ne mogu a da opet ne spomenem, da ne mogu da vjerujem da nismo mogli da iskopama bar duplo boljeg igraca od vlp-a, koji nije da je dosao za 200k..

npr plata valbuena je 1,8m, a mi smo samo za transfer vlp-a platili toliko.. a ovaj prvi deset puta bolji igrac, plus da ne govorim da mi dajemo po 2,5+m za totalno nespremne igrace i onda ih silbujemo nakon 3 lose utakmice..

opet kaem, nismo morali bas valbuenu, al ne moze mi niko reci da za pare koje su ulozene u vlp-a nije mogao da se dovede daleko bolji i pre svega spremniji igrac..:fantom:

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, pavijan2 said:

@Dropkick Murphys potpuno isti je kriterijum za zuti karton bio on prvi ili drugi.

ne moze se reci ovo je za prvi zuti karton, ali nije za drugi.

igrac olimpijakosa je 2 puta povredio pravila fudbalske igre i za te prekrsaje sudija izrice disciplinsku kaznu -opomenu takozvani zuti karton.

Ja sam napisao da nije ni za prvi. Jeste, teorijski se gleda da je prvi i drugi isto, ali sudije vrlo cesto progledaju kroz prste za drugi. 

 

Ovo sinoc je bio obican faul, kakvih je bilo nekoliko i jednostavno nije za karton. 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, n4l1m said:

i ne mogu a da opet ne spomenem, da ne mogu da vjerujem da nismo mogli da iskopama bar duplo boljeg igraca od vlp-a, koji nije da je dosao za 200k..

npr plata valbuena je 1,8m, a mi smo samo za transfer vlp-a platili toliko.. a ovaj prvi deset puta bolji igrac, plus da ne govorim da mi dajemo po 2,5+m za totalno nespremne igrace i onda ih silbujemo nakon 3 lose utakmice..

opet kaem, nismo morali bas valbuenu, al ne moze mi niko reci da za pare koje su ulozene u vlp-a nije mogao da se dovede daleko bolji i pre svega spremniji igrac..:fantom:

Sve isto važi i za Tortilju iz Tondele

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Zizu said:

Citam na onom drugom forumu da su mnogi ulazili na sever sa falsifikovanim kartama, da su ispred istoka delili besplatno karte. Prst u oko svima onima koji su makar i jedan dinar potrosili za kartu.

Ништа неочекивано, све је то већ виђено након објављивања цена пакета. Са фалсификатима се и прошле године улазило, то уопште није нешто ново.

Сад ће Терза да објасни како је профит већи са 10 хиљада мање на стадиону и још толико подељених карата 

Link to comment
Share on other sites

Dobar tekst

http://sportklub.rs/Fudbal/Champions-League/a309862-Milojevic-nastavlja-da-pomera-granice-srpskog-fudbala.html?fbclid=IwAR3fqAdCfZcS0DlpbFQSxxQusvLIE0cCAOQXkG0qZ1lcxR5T5XYNiUmW8JM

 

Tezak debakl s kartama, ja verujem da nije pola stadiona imalo placene karte.

Ja sam rekao da mi ne pada na pamet da platim jer je bezobrazluk. Naravno da sam imao karte i to za centar, za nula dinara. Pozz Pantovicu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...